Odkud jste?

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

xRage píše:Kosice-Cassovia... metropola vychodneho Slovenska... mesto s 250 000 obyvatelmi, kde kazde sidlisko zije vlastnym zivotom... nadherne mesto plne stastnych ludi, milujucich sex, travu a alkohol... :twisted: som rad, ze tu zijem, nemenil by som(teda az na jamaicu :twisted: )

jo, a mame aj rieku! vraj sa vola Hornad... aje to zaujimava rieka... ma kalsicke priznaky rieky(siroke koryto, vlhko, a pod.), ale ked tam chcete niekoho utopit, musite ho tam zatlacit :-P
- to chce betónové topánky :-) :lol:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Arian - a to na Tebe ještě neštěkala!

xRage a Sirine - do Košic občas jezdím a moc se mi tam líbí. Spávám v hotelu Akadémia a večer se chodím procházet po té jejich velké třídě. Vymetu antikvariáty a pak udělám obchody. Potom to zkratkou přes Starou Lubovňu beru na Žilinu a domů.

Ale je to výlet jak stodola.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Pravda, v Košicích jsem osobně nebyla, ale přes Žilinu jezdívám k našim a není to žádná sláva (už abychom byli majiteli vlastního vozítka)...a to mám z tama spolužačku a nějakou dobu tam bydlela i sestra :-) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“