Detoxikace (otazník^2)

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Detoxikace (otazník^2)

Příspěvek od sevencreature »

Taková oficiální stránka zde: http://www.joalis.cz/

Vítě něco bližšího o téhle záležitosti? Je to šarlatánství a tahání peněz z lidí pod dozorem "vůdce" nebo to "doopravdy" funguje?

Docela by mě zajímalo nějaké podrobnéjší vysvětlení principů a technologie (výroby preparátů) - no očividně (alespoň údajně - dle jejich informační (či reklamní?) brožury je to schválené jakožto doplněk potravy, zdá se...

Zní to totiž vážně zajímavě (odstraňování toxinů z těla působením organismu mě fascinovalo už celkem dávno (no, dávno v mém případě není až tak dávno :lol:)).

Nicméně jsem pořád spíš kritický... :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Osobně si myslím, že na tom něco pravdy bude a že ti dobří lidé to v žádném případě nedělají proto, aby rychle zbohatli na snobské módní záležitosti, ale souhlasím s mojí kartářkou a strašidlem pod postelí, že by s tím člověk neměl začínat před osmdesátým rokem, protože mu hrozí narušení aury. :boohoo:
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Příští týden mám nějakou akci v PL Kroměříž, jsou tam celá oddělení na detoxikace i když zaměřená na alkohohol a drogy.

Zeptám se odborníků. Rakto z toho nejsem vůbec chytrý.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“