Seriály

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

O´Neill nemá jen nejlepší hlášky, ale i nejlepší chování a uvažování. Nejlépší to bylo v díle "Časová smyčka", co je podle mě super díl.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Tak jsem si v úterý pustila Dr. House...to byl tak slabý díl, nebo jsem si toho proslulého černého humoru jen nevšimla? Bylo to sice ne úplně nezáživné, ale taky mi to nepřišlo nějak výrazně výjimečné.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Vampiria píše:Tak jsem si v úterý pustila Dr. House...to byl tak slabý díl, nebo jsem si toho proslulého černého humoru jen nevšimla? Bylo to sice ne úplně nezáživné, ale taky mi to nepřišlo nějak výrazně výjimečné.
IMHO to byl relativně slabší díl - jestli myslíš to, co běželo teď v pondělí (i když já jako zavedená závislačka si celkem užila i při litování chudáka Formana.)

Ad SG - přiznám se, že mně se víc stejská po goa'uldech než po Jackovi - i když ne že by Ori nebyli impozantní soupeř... Akorát prostě nejsou tak sexy jako Apophis nebo Hathor, ani tak dokonale styloví jako Sokar...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Cesare: Jawohl, ono to bývá v pondělí. Já si zase pletu dny v týdnu. :oops: Forman byl ten negr? Ten mi byl poněkud nesympatický...zato arogantní House docela zaujal... "Miluju vůni hnisu po ránu. Voní jako vítězství." :-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Tak se pokorně přeřazuji z skupiny "Neviděli Firefly" do skupiny "Viděli Firefly a oblíbili si." Ne snad, že bych za každou cenu chtěl jít s dobou, ale ono to má fakt něco do sebe. Nevím co k tomu dodat, snad vše už bylo řečeno. Postavy jsou super, jednotlivé epizody jsou super, dokonce i to snoubení divokého západu a vesmírných lodí, o kterém jsem si zpočátku myslel jak trapně to nebude, je super. Konečně někomu došlo, že ve vzduchopráznu se špatně šíří zvuk a i Aliance není megafašistickou diktaturou formátu Galaktické republiky, ale víceméně obdobou současných mocenských uskupení.

Zato Serenity mi už přišlo slabší. Ne snad, že by nebylo dobré, ale to, kvůli čemu jsem si oblíbil seriál jsem ve filmu až na pár vyjímek postrádal. Byla jasně vidět potřeba to vše nějak rozumně ukončit a všechny ty drobnosti okolo zbylo málo místa. I tak to ale pořád byla kvalitní podívaná.
Feed your head
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Příspěvek od Saruman »

Jemně nakopnut javorovým příspěvkem jsem uznal, že další odkládání zhlédnutí Serenity kvůli hloupému předsevzetí je vysoce zbytečné až naprosto hloupé, a rozhodl se tento, pro někoho film, pro mě však poslední díl seriálu, konečně zhlédnout…
A učinil jsem správně, protože toto byl dost možná nejlepší díl vůbec. Trochu mě rozladilo snížení počtu hudebních country motivů, stejně tak jako někdy až příliš krátké zastávky na jednotlivých planetách, ale zbytek byl téměř dokonalý. Odzbrojující hlášky, náležitý vývoj hlavních postav i jejich vzájemných vztahů, strhující momenty, úchvatné scenerie, příběh nepostrádající ani zvraty, ani dramatické rozuzlení, ani stylový závěr. Jen velice těžce bych hledal důstojnější zakončení celé série.
Sakra, jen stále doufám, že ne poslední…
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Já se musím podělit o nebývalý kulturní zážitek...

Včera jsem po dlouhé době (několik let) shlédl díl ze seriálu Walker Texas Ranger. Ten seriál byl vždycky pitomej, ale to co předvedli v tomhle díle to byla symfonie. Něco takhle dementního jsem neviděl už opravdu dlouho.

Ale abych byl konkrétnější ze začátku mě zaujala naprostá debilita uprchlých vězňů (nejenže neslyšeli vrtulník letící asi padesát metrů za nimi ještě s semkli do dvojic aby na ně mohl Walker se svým vtipným společníkem skočit - mazec)

Další byli hlavní padouši. Takovou špínu a odpad společnosti aby pohledal to snad ani nemohli být američani, něco takového se nemůže narodit ve svaté americe...

A romantické scény s poraněným kolouchem a neméně romantické a dojemné scény s ubohým sirotkem... - brečel jsem jako malé dítě nad osudem nebohého dítěte...

A celé to završili vtipným dialogem nad herci.....

Schválně jsem se dodíval na celej díl abych se potrestal a už nikdy se nedíval....
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Seriály...mětla lidstva.

Dvě sezóny LOST, sezóna a půl Battlestar Gallacticy, Dvě sezóny Star Gate Atlantis....

Ve všembych chtěl porkačovat ale není čas.

Kompeltní 4 v tanku a pes!!!! A to je seriál kam se na něj hrabou americké seriály
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

KEBULE píše:Já se musím podělit o nebývalý kulturní zážitek...

Včera jsem po dlouhé době (několik let) shlédl díl ze seriálu Walker Texas Ranger. Ten seriál byl vždycky pitomej, ale to co předvedli v tomhle díle to byla symfonie. Něco takhle dementního jsem neviděl už opravdu dlouho. ...
Tohle zrovna patří k seriálům, které mám rád. Vždy to dobře dopadne a to se mi líbí :angel: .

Škoda že sem ten díl neviděl, ale musel být zase skvělej, jako všechny ostatní. :-D
Uživatelský avatar
LORD celadrius
Sigilan
Příspěvky: 153
Registrován: 31.5.2006 17:28
Bydliště: Sedmé nebe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LORD celadrius »

Mecken:
Tak Walker je ještě horší než Kobra 11 a to je co říct.
Neodkládej na zítra co můžeš odložit na pozítří.
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Není. Kobra se mi už nelíbí a Walker ještě jo.

btw: píšu se na konci s R a ne N (já vím, je to podobné)
Uživatelský avatar
LORD celadrius
Sigilan
Příspěvky: 153
Registrován: 31.5.2006 17:28
Bydliště: Sedmé nebe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LORD celadrius »

Mecker:
Jo sorry,ale tohle znělo líp ;-)
Neodkládej na zítra co můžeš odložit na pozítří.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Walker, Rengers, Texas :think: Není to takovej ten seriál, jak stojí borec v kruhu záporáku, ty si cvičí bojové chvaty a trpělivě vyčkávají, až na ně dojde řada? :lol:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Ne to je ten, jak hrdina ve spolupráci s jinými hrdiny páchá dobro tak, že vypínám televizi a nakone záporáky kope do hlav tak dlouho, až z toho omdlí a on je může předat zákonu.

Velký Chuck si z toho udělal trafiku.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Vanda píše:Walker, Rengers, Texas :think: Není to takovej ten seriál, jak stojí borec v kruhu záporáku, ty si cvičí bojové chvaty a trpělivě vyčkávají, až na ně dojde řada? :lol:
Kdyby to bylo takhle tak bych to ještě možná snesl :lol: Ale tak to není. Záporáci si sami nabíhají, aby Chuckovy otočky a kopy všeobecně, co nejvíc vynikly...

Jak řekl senior Chuck z toho má trafiku...

A Kobra 11? Jedno se tomuhle zhruba stejně pitomému seriálu musí nechat. Nikde nehází auta takové krásné lopingy jak zde a ty exploze hmmm nádhera :lol:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“