Romance v BG

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět

Která romance se vám zdála nejlepší?

s Viconii
84
44%
s Aerií
60
31%
s Jaheirou
41
21%
s Anomenem
7
4%
 
Celkem hlasů: 192

Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Forest píše:Zajímalo by mě, jestli jdou tyhle příkazi taky nějak aplikovat na NPC z těch módů. Ví někdo jak na to?
Myslíš příkazy na kontrolu a úpravy romancí? Jdou, ale tyto se liší mod od modu, takže musíš být konkrétnější (je možné, že jsem něco přehlédl).
Žralok, který štěká, nekouše.
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

No konkrétně jsem myslel Chloe, ale protože BG2 je moje nejoblíbenější RPG, tak by mě docela zajímalo, jestli jsou tyhle příkazi někde přehledně k nahlédnutí i pro jiné módy. Ale díky, teď už vím co hledám, tak snad i najdu kde
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

Podařilo se mi k Chloe najít tyhle pokyny na konzoli, ale neruším vůbec jak je tam mám zadat, zkoušel jsem různé kombinace s orig. příkazama i samostatně, ale nepřišel jsem na to (a tím pádem ani co který znamená): CHLOEADVICESABOUTFLASKYCR
CHLOEINTEREST
CHLOEQUESTIONSCR
CHLOEGTKUCR
CHLOEGTKUWHENCAMPINGCR
CHLOEINTEREST
CHLOEMILDFLIRTSCR
CHLOENORMALCR
CHLOEQUESTIONSCR
CHLOEROMANCEACTIVECR
CHLOEROMANTICCR
CHLOVETALKSCR
CHLOVETALKSTIMERCR
Máte s tím někdo nějakou zkušenost?
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Heh, tak s cheatováním dialogů mám zkušeností opravdu hodně :lol:

Myslím, že správná by měla být CHLOVETALKSTIMERCR.

[citace smazána //- yenn]
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

Nejsem siúplně jistý, v jaké podobě to vlastně do té konzole mám zadat, zkusil jsem samostatně i CLUAConsole:SetGlobal"CHLOVETALKSTIMERCR","GLOBAL",1) ale žádný z příkazů mi nikdy žádnou hodnotu nevrátil. Nevím jestli fakt, že v bludišti pod léčebnou hodila z ničeho nic asi 5 rozhovorů za sebou s tím má něco společného
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Vyzkoušela jsem tu romanci s Xanem (SoA a ToB - romance, ne bonded path) - uff, poprvé jsem dohrála nějaký RPG za ženskou :twisted: - a jako dobrý.
Akorát kdybych s ním měla romancovat v reálu, asi ho něčím utluču nebo se proměním ve slayera a ukousnu mu palici. 8-)
(I když chápu, že příležitostné proměny v monstrum můžou vztah značně zkomplikovat.)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

Nevíte někdo, v jakém tvaru mám zadávat do konzole příkazy pro Chloe? když jsem testoval ten tvar pro orig. NPC tak to nijak nereagovalo :-( Tvarem mám na mysli: CLUAConsole:SetGlobal("příkaz","GLOBAL",1)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Forest: mod máš stažený a zřejmě ho hraješ, takže vše nutné máš - podívej se do souboru chloe.baf někdo v tom raru a tam si vyhledej příslušnou proměnnou (pozn: nejsou to příkazy, ale proměnné) - a tam uvidíš, jaké písmeno má být velké a jaké malé.

Seznam proměnných jsi tu dříve uváděl, ale vše je právě velkými písmeny, což může haprovat - důležité je zjistit, jak to je správně, což zjistíš tím výše popsaným. Důležité jsou tam zvlášť ChloeInterest a ChLovetalksCR...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

No, z toho souboru mi vychází, že by mělo být velké písmeno pokaždé, když v té proměnné začíná nové slovo, takže asi takhle: CLUAConsole:SetGlobal("ChloeInterest","GLOBAL",1) ale stejně to nijak nereaguje. Testoval jsem několik příkazů, včetně těch, které byly přímo v tom souboru, ale žádný z nich nevyhodil žádný výsledek. :wall:
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Forest: výsledek ti dává GetGlobal("ChloeInterest","GLOBAL"), SetGlobal... naopak hodnoty nastavuje...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

aha, no jasně, díky.Ještě bych si dovolil jednu otázečku: Bývá také v některém souboru uvedeno, co která proměnná dělá?
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Forest: leda by to někdo sepsal, ale technicky vzato - ne, nebývá, musí se to vyvodit z té sémantiky scriptů/dialogů.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Hawkmoon269
Sigilan
Příspěvky: 41
Registrován: 4.3.2007 18:17

Příspěvek od Hawkmoon269 »

Čím dál víc nabývám dojem, že romance s Jaheirou je poněkud "nestabilní"... Už zase se sekla... :-x
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Možná je nestabilní, ale je i dost zdlouhavá a pro mě "nepřehledná". Ani netuším jestli vůbec nějaká je. Dohrál jsem SoA a pořád nevím na čem sem... někdy to vypadá že něco probíhá, ale nevím. :think:
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

S Jaheirou ti rád poradím, nedávno jsem to tu z lidí páčil a vypáčil, tak to mám celkem v živé paměti
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“