PISS 4 - herní štace

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

To děláš naschvál! Jak si mám jako vybrat? Na všechny tři hry se asi nedostanu.

Takhle mě nejvíc láká WoD. Jak to myslíš s těmi postavami? Máme vytvořit popis a charakteristiku (jako u prvních FG)?
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Hamsterovo postapo bych snad zahrál, kdyby bylo. Aspoň minule se nebralo kdovíjak vážně.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Tafif: no, záleží na účasti v jednotlivých hrách - třeba do NG se (kupodivu ;-)) lidi nikdy tolik nehrnou. Pokud budou čtyři a více her, tak to nakonec určitě vyjde tak, že jich půjde hrát víc.

Co se tam týká postav - poslat mi nějaký nástřel, o co by mělo jít - pohlaví, věk, sociální a charakterový popis - jaká je postava zevnitř, zvenku a co dělá/umí (tj. zda to bude zbabělec, ukecaný extrovert, naivka, holkař, podrazák, kriminálník, doktor,...). Netřeba zezačátku nijak rozvádět, jde o to, aby se dalo posoudit, jestli je základ těch postav vůbec s uvažovanou hrou kompatibilní. Rád bych měl aspoň toto u většiny postav předem, ale klidně to půjde dořešit až na pissu.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Do WoD bych též moc rád šel. Jen nevím, za jaké postavy bychom takhle zvládli hrát...
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Hororovku bych si určitě dal. (DS popřípadě jako sekundární volba)

Co se týče postapa, tak se musím přiznat, že se mi do toho moc nechce. Nejen že bych si sobecky rád raději zahrál, ale ani mě to moc neláká po mém minulém fiasku, kdy se mi má vyfantazírovaná postapo hra změnila na komediální freestyle gangsta inbreak v taliálnským stylu. :anxious:
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Jab: ono to zvlášť na jednorázovku chce nadnést, o co ve hře vlastně půjde za záplatku, aby se k tomu nějak daly vytvořit postavy - to jsem ještě neudělal, ale jednou na to přijde čas ;-) Kromě toho sem časem možná nahodím i nějaké polotovary postav. Takže zatím je to tu takové naslepo, podrobnosti budu průběžně dodávat.

Bokem od toho je ale tvorba těch postav celkem jednoduchá - student takového, nebo makového zrna, spisovatel, novinář, kriminalista, vědec... ve hře bude zápletka - na tu se samozřejmě spousta potenciálních postav bude dát navázat přímo či nepřímo a některé z postav se "do hry" (resp. do zápletky) mohou taky dostat zcela náhodně.

Abych ještě uvedl na pravou míru - nebudou tam upíři ;-) A nebude to tak zcela horor (asi) - spíše plánuju tajemné ražení (které samozřejmě doprovází lehce hororové prvky). Kromě uvedených, by takovým (sice ne zcela přesným) keywordem taky mohl třeba být film Sedm anebo když už u Finchera, tak novější Zodiac (alespoň co vím z vyprávění, neviděl jsem). Samozřejmě, realita pak často bývá trochu jiná, ale takovéhle jsou plány :mrgreen:



Hamster: no, že se to zvrhlo nakonec nemusí být na škodu, protože na tu hru padala chvála a získalo si to i další příznivce, takže tímhle bych se nezaobíral a být tebou bych klidně šel i do dalšího post-apa.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Fajn. Zatím se teda hlásím do WoD.

Ještě bych požádal o drobné doplnění. Ve které zemi se to má odehrávat? U nás v ČR, nebo to zavedeš třeba do VB, či USA? Pro tvorbu postavy mi to přijde docela zásadní.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Tafif: pravda - bude to ČR a bude to maloměsto (tím neříkám, že postava nemůže být z Prahy nebo původem třeba odněkud z ciziny)...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“