Spolubojovníci

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Tak já hrála za čarodějku, která má přítelíčka vílu a tak nikoho na zámky a pasti nepotřebuje. Původně jsem si vzala jako pomocníka tu půlelfu nebo elfku kleričku, ale ta se mi hned vrhla do největši vřavy a než jsem stačila nasadit kouzla bylo po ní. Takže nakonec to byl půlork barbar, se kterým jsem to všechno prošla. Pěkně odlákal pozornost aniž by umřel a já mohla spokojeně ze zadu kouzlit a ničit a ničit.
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

hehe, no podla avatara by ma ani nenapadlo ze si hrala za kuzelnicku :D ja som hral za druidku a ako spolocnika som mal samozrejme medveda a potom toho monka... vcelku haluz, ja zakonne dobry, on zakonne zly :)
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jj, zákonně dobrý druid je pěkná haluz :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

hlavne ked sa v jaskyni zmenis na draka a nemozes prexadzat tymi oblukmi :D
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

V NWN mohu mít jen jednoho společníka? Právě to sosám - jak jedničku, tak dvojku a vždy jsem si užíval velkou skupinku kolem hlavní postavy... a jak to tu tak čtu, tak zde si budu muset zvyknout na něco jiného :((
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

v jednicke mozes mat jedneho spolubojovnika a xy vyvolanych monstier...

v dvojke mozes mat dokopy 6 postav(vratane <charname>).
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Kong Bao-tan píše:V NWN mohu mít jen jednoho společníka? Právě to sosám - jak jedničku, tak dvojku a vždy jsem si užíval velkou skupinku kolem hlavní postavy... a jak to tu tak čtu, tak zde si budu muset zvyknout na něco jiného :((
No, v originální kampani NWN a v Shadows of Undrentide můžeš mít jenom jednoho společníka, ale v Hordes of Underdark můžeš mít dokonce dva :-P
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Dva parazity :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

hmm, hram to znova za monka, som v druhej kapitole(btw to, ze prva kapitola je otazka jedneho dna sa mi vobec nepaci)a tomiho mam len kvoli pasciam a zamkom... inak je to smejd :-D 7c ma pravdu, su to paraziti, ale paraziti so zaujimavymi questami... osobne ich questy neplnim, az pred koncom kapitoly, ked uz mam pozbierane snad 4-5 predmetov co chcu, tak si splnim questyu, dostanem tie predmety od nich a idem dalej :lol:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

xRage: Na plnění questů je naštěstí nemusíš mít v družině - stačí je jednou naverbovat a pak vykopnout.

Paraziti jsou to kvůli kradení zkušeností.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

kradnu? nevsimol som si to... ale pokial hej, paapaaa tomi :-D

a co sa tyka questov tak to aj robim, ale aj si to citam, sice teraz, ked to prechadzam uz po x.ty krat tak niektore(napriklad tomi, boddyknock) iba odklikam :-D tie uz poznam skoro naspamet(akoze pribehy ;-) )
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

xRage: Já je nečtu, jen odklikávám :twisted: Možná jsem je četl při prvním hraní, ale ani tím si nejsem moc jistý - texty v NWN mě zrovna moc neuchvátily (přihoď k tomu font na zvracení a téhle kombinaci se vážně rád vyhnu).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

V HotU jsou už texty čitelnější (písmo zůstalo stejné). ;-)
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

hmm, ono sa tam da nastavit pismo za vyzvracatelne a vyzvracatelnejsie, takzvane hi-res pismo :-D


a mna tie texty zaujali ;-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

xRage: Tady jde o font, ne o viditelnost ;-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“