HW: Herní konzole

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Demoverzím rovněž moc nevěřim :-? Tak třeba Daikatana. Do demoverze dali tu nejhorší lokaci ze hry a jak to dopadlo...
Uživatelský avatar
Nanaki
Sigilan
Příspěvky: 201
Registrován: 30.9.2005 1:25

Příspěvek od Nanaki »

Vypalovačka PS softwaru ? Co to je ? S tím jsem se ještě nikdy nesetkal...

Jestli dá firma do dema nejhorší část hry a sama se tak poškodí je její problém, jim se budou krátit zisky.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

SlipKnoT píše:U koupi her chci mít jistotu, a nějaký recenze mě ji nedávaji...
Knihu si taky nejdřív přečteš, než si ji koupíš, abys měl jistotu? :wink: :-)

Ale tahle diskuse je OT - thread o warezu tu myslím je.
Navíc ani na konzolích nebyl a není warez problém, řekl bych.

Zpět k tématu - vážně by mě zajímalo, jaká bude časem zpětná kompatibilita PS3 :think: Pokud by tam PS1, ale PŘEDEVŠÍM PS2 tituly běhaly bezproblémově, tak se mi zdá jako nejlepší volba :think:

Heh, ještě by to chtělo podporu GameCube na PS3 :lol: (ale jinak by to bylo fajn)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Nanaki
Sigilan
Příspěvky: 201
Registrován: 30.9.2005 1:25

Příspěvek od Nanaki »

O tom nejspíš víš, ale pro jistotu.

Kód: Vybrat vše

http://faq.eu.playstation.com/bc/bcGames.htm
Počet her se bude rozšiřovat, respektive se to pořád děje.
Pokud někdo napíše emulátor GC... Ale spíš bych nepočítal.

A promiň za ten OT, jen jsem si chtěl udělat z SlipKnota trochu srandu... :twisted:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Nanaki: Jj, vím. Spíš vyčkávám na feedback od uživatelů (které znám) - nicméně je PS3 zatím můj favorit :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Slipknot: Řekl bych, že atmosféra u konzolí je daleko lepší. Když vedle tebe sedí kamarád a perete se v ringu, nebo když jedete závody a předháníte se na špičce, tak je atmosféra vskutku "úžasná" a tý legrace co si u toho užijete 8-).
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Hezký článek o přístupu Sony ke kompatibilitě PS3 se staršími hrami:
http://www.hrej.cz/novinky/2007/10/06/c ... verze-ps3/
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis: No, je na druhou stranu fakt, že i normální PS3 (ta vybavenější) co měla být prodávána v Evropě neměla mít (pokud vím) hardwarovou zpětnou kompatibilitu - čili tahle nová PS3 je docela dobrá koupě (v tomhle směru).


Btw, jaké máte zkušenosti s handheldy? PSP nebo DS? Těžká volba :-D :-?

EDIT: Asi PSP :think:
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 16.10.2007 21:11, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Nanaki
Sigilan
Příspěvky: 201
Registrován: 30.9.2005 1:25

Příspěvek od Nanaki »

Byla hardwarová napůl. Nebyl EE, ale byl GS.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

sevencreature píše:Btw, jaké máte zkušenosti s handheldy? PSP nebo DS? Těžká volba :-D :-?
Momentálně bych šel rozhodně do Nintendo DS, a to kvůli této hře. :mrgreen:

Btw dnes jsem se dočetl, že má Nintendo aktuálně o 80% vyšší tržní hodnotu než Sony. :think:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis: No, je známá věc, že Nintendo je králem handheldů (ve světě a především v Japonsku). Nicméně PSP se mi za prvé líbí víc, za druhé dotykový display či foukání a hraní s mikrofonem jsou mi volné a za třetí (a to především) Castlevania: Dracula X Chronicles - jestli tam nebude žádný háček či problém, tak už kvůli téhle hře (resp. dvěma - nebo třema? hrám) je povinnost vlastnit PSP 8-) . A nebo třeba Dokutsu Monogatari :wink: A Gradius Collection :-P A přehrávání mp3 a videí.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Mě se PSP taky páčí víc... Lepší design, hry a vůbec... Navíc, bych chtěl pařit i venku, jenže s DS bych byl za blázna... Navíc je DS moc velkej... Ale představa, že stojim uprostřed města u kašny a provádim DS šílenosti je zajímavá :lol: .
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Na druhou stranu se nedá zpochybnit, že je Nintendo DS co se hraní samotného týče lepší volba - víc her atd.

Nicméně PSP je řekl bych docela nádherná ;-) A i přehrávání filmů tam je docela dobré.

Jediný háček jsou ty UMD - kéž by bylo vytváření images her a hraní z nich povolené.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

sevencreature: možná je to jen tím, že jsem to dosud pořádně nevyzkoušel, ale čím je sledování filmů na miniatruním pididisplayi tak atraktivní? Jasně, na cesty možná dobrá věc, ale to už spíše ten notebook. Mám-li si vybrat, zda film zhlédnu v nějakém smradlavém nevytápěném trolejbusu, ze kterého stejně musím vystoupit (=přerušit sledování) nebo doma u solidní tv se slušným zvukem (sebelepší sluchátka nenahradí průměrně kvalitní repro), je má volba naprosto jasná.

Zrovna u tebe, jakožto u člověka vyžadujícího vždycky to nejlepší, mě tebou prezentovaný názor (tj. "klidně budu čučet do minidisplaye") tak trochu překvapuje ;-).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

MCZ: A hry si radši zahraješ na stolním počítači s monitorem ve vysokém rozlišení... Já taky :-)

Ale mluvím o handheldu - jasně, že nemůžeš srovnávat neporovnatelné, to je celkem jasné, ne? Nevidím tu žádný rozpor.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“