Diablo 3

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

klaymen píše:quake 3 vsetci beru ako obycajnu strielacku, nerobia RPG z akcnej hry oliznutej RPG prvkami, navyse D2 ma bavilo len po prve prejdenie vsetkych 5 aktov, teda kym som zistil ze to vsetko je vlastne to iste, len tazsie
A to by podle tebe mely byt vsechny hry stejne?Tudis rpg jenom ve stylu BG nebo Dungeony?
Myslim ze je dobre ze D2 trochu vybocuje,pochybuju ze by melo takovou prodavanost kdyby to byl napr:jen dalsi klon BG.
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

klaymen: Diablo a Diablo 2 jsou prostě akční RPG. Nikdo netvrdí, že jde o čistokrevná "rpgčka" (ať už je "čistokrevné rpg" cokoliv). Přijít do threadu o Diablu a začít na něj plivat, že to je stupidní klikačka a kde si cosi, je jako přijít na sraz Harley-Davidson a začít těm "looserům" vykládat, že by si měli koupit auta a přestat tady strašit s těmi pokusy o motorová vozidla :wink:

Můžeš si jako inspiraci pročíst thread o Diablu 2 v sekci "Jiné RPG hry" :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

diablo 2 je super hra! a aj BG2! a aj IWD2! a aj... a aj... mame skratka iny vkus ako ty, nebud agresivny ;-) :lol: agresivne mam rad farby na pavukoch, auta, ale nie ludi :D

a diablo 3 chcu! a aj keby som to mal cele vydat, nakodit a spracovat sam bude to! :lol: a podla mna ma dvojka nieze uzasny pribeh, ale ma ho... je tam, je citelny a je dobry ;-) :lol:

uznavam ze lepsie nez nejake podovdne mesto, kde su sex drogy a ine obscennosti povolene(teda, nieze by som v niecom takom nechcel zit... :P )a skratka sa to nejak zatopilo vyhynulo a tera akoze zachran sa :lol: super. fakt.
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
klaymen
Sigilan
Příspěvky: 61
Registrován: 26.8.2007 13:06
Bydliště: Shadowspire (Piešťany)

Příspěvek od klaymen »

sevencreature píše: Můžeš si jako inspiraci pročíst thread o Diablu 2 v sekci "Jiné RPG hry" :lol:
tam tiez neboli vsetci spokojni s tym ze to je medzi RPG (tiez tam ten role playing nevidim), tiez tam par ludi vravelo ze to je klikfest a nie RPG, ze nemusi byt zabava uz 81654-ty krat vybijat nejaku lokaciu, len kvoli nejakemu amuletu co ti chyba do sady len preto aby si ho potom ked najdes nieco lepsie predal, takisto som ani nenapisal ze ma to vobec nebavilo, ze to je uplna blbost

EDIT: btw ani som moc nehovoril na D2 ako na Hellgate: London, aby sme si to vyjasnili
"Koho delostrelecká príprava morálne nezlomí, toho roztrhá."
staré delostrelecké príslovie
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

klaymen: No já jsem tě tam taky odkazoval proto, abys viděl, že tenhle problém je všeobecně známý (minimálně na RPG diskusním fóru) a nemá cenu ho zatahovat do nějakých rozvleklých diskusí, které nemají konec. Žánr "akční RPG" prostě existuje, co se dá dělat. Že mají obchodníci často pro hry jen 4 škatulky (adventura, akční, RPG, sportovní), to je problém, ale přece se kvůli tomu nebudeme věšet, ne? :-)

S tím H:L a srovnáním s Diablem 2 jsem jen chtěl vědět, jestli ti vadí H:L nějak konkrétně nebo nemáš rád celý žánr.

Já doufám, že H:L bude důstojný pokračovatel/klon Diabla 2 - zatím jsem na takovou hru bohužel nenarazil (všechno to byla nuda s minimální replayabilitou - Dungeon Siege, Titan Quest, Sacred...) ve srovnání s D2 :-(
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

for7creature: 6 škatulek, ještě si zapoměl na strategie a simulátory. Jinak si myslim že pravděpodobnost vyjití diabla 3ky je asi stejná jako že začnu hrát adventury. Tudíž velmi malá, skoro mizivá, ale stále tu je.
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Diablo 3 bude. Nikdo by přece nezahodil jméno, které prodá bez ohledu na kvalitu.
Tím nijak nesrážím geniální systém Diabla, který člověka opravdu dokáže chytnout - ačkoliv je totiž pro hraní, které nepřestane bavit, nutná inteligence někde mezi žížalou a žábou, tak během prvních pěti minut hry se myšlení hráče dostane právě do tohoto rozsahu a vyleze z něj jen když se rozbije myš.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Esi cete Diábla třetího, tak si přestaňte kupovat druhýho ;-) . Někdo mi řikal, že prej Blizard nechtěji udělat trojku, dokud se ještě pořád prodává dvojka :-?
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

To se mi zdá jako pěkná blbost...
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Hm, ale je to stejně zajímavé, ten tajemný Blizzardský Team 3, který dělá na neméně tajuplném Projektu Hydra. A fandové spekulují...bude to D3? Nebude to D3? Sami Blizzardští se přiznávají, že svět Diabla nadobro opustit nechtějí, ale jen tak hnedka se do něho prý nevrátí...
Blizzard vždycky uměl být tajemný...ale dřív jak v roce 2010 Diablo3 asi nebude...
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Jak jsem řekl... Esi cete Diábla třetího, přestaňte si kupovat druhýho ;-) . To je svatá pravda... Blizzard byli odjakživa na ceshe ;-)
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Nevim ale řek bych že D3 bude mmo. Mám k tomu jedinej prostej důvod: zatímco v jedničce bylo na konci jasný že diablo dál žije ve dvojce ste ho zabili. Neříkám že to neni možný, ale nedokážu si představit o čem by ta hra byla? Zabíjení diabla kterýho sme zabili ve dvojce?? No to je trochu divný..
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

wosmahl: Zabíjení Diabla kterého jsme ve dvojce zabili třikrát, plus ještě třicetosmkrát při Diablo-runech? :think: Řekl bych že tahle hra si z toho nic nedělá :-P
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“