Volná diskuse

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

Je to jen sranda ne ? :lol: a kde je napsáno že nesmím používat vice smiliku
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Artemis Entreri píše:Je to jen sranda ne ? :lol: a kde je napsáno že nesmím používat vice smiliku
8. Smajlíci jsou sice pěkná věc, ale jejich nadbytek v textu škodí zraku.
http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?t=1496

Btw i kdyby to v žádných pravidlech nebylo, tak stejně platí, že pravidla si může Sigil Team určit i za běhu.
Pravidlo o smajlících si měl ovšem znát sám, jelikož je na fóru viditelně napsáno. Pokud něco není v pravidlech, tak to neznamená, že je to povoleno. V takovém případě určuje Sigil Team, co je správné a co ne. Jinak řečeno příště už se mě neptej, kde to je napsáno (kór když to máš vědět sám) a prostě poslechni.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Kdyby ty smajlíky byly alespoň za nějakým hodnotným příspěvkem, daly by se nad nimi snad přivřít oči. Jenže když doprovází standardní a český jazyk karikující Artemisův spam, pochopitelně nejsou přijímány s nadšením.
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Jab píše:
8. Smajlíci jsou sice pěkná věc, ale jejich nadbytek v textu škodí zraku.
http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?t=1496
V nepsaných pravidlech jsem napočítal smajlíků 9, takže tohle "pravidlo" bych za bernou minci nebral
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

SiNuHeT píše:V nepsaných pravidlech jsem napočítal smajlíků 9, takže tohle "pravidlo" bych za bernou minci nebral
Vzhledem k množství textu je to relativně v pořádku.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Vážené sigilanstvo.

Nevím kam bych to usadil tak to píšu sem. Necítím potřebu někoho mentorovat nebo vychovávat, na to mám Kebuláka a Neferit. Ale chtěl bych se zeptat:

"NEMÁTE POCIT ŽE SE POSLEDNÍ DOBU CHOVÁME JAKO IDIOTI?"

Je zde vlákno, které se jmenuje Volná diskuse a je regulované jako jakékoliv úzce zaměřené diskusní vlákno. Volná diskuse znamená volná diskuse. Není potřeba hlídat zda je něco k tématu či není když název napovídá, že zde žádné téma není. Jistě imbecilní vulgárnosti je potřeba odstavit, ale nechme alespoň tohle téma co nejméně řízené.

Dále - v jiném vláknu se řešilo da Sigil Team je či není příliš autoritativní. Můj názor je tam. Ale mohl by mi někdo vysvětlit, proč ná základě hloupých útoků a narážek má celý ST v podpisu stejnou nesmyslnou hovadinu? Nebylo by na čase se vrátit ke svým normálním podpisům a tuto pitomost ukončit?
Jste lidé kteří mají zajistit jistou úrověň tohoto fóra. A přitom touto stupiditou jeho úroveň sami zhazujete. Já sem přišel náhodou. Cítil jsem se zde dobře, lecos jsem se dověděl, snad se díky mě něco nového dověděl i někdo jiný. Nyní jsem někdy na rozpacích.

Jste zde lidé různí. Ale Ti se kterými jsem měl možnost mluvit osobně na mě vždy dělali dobrý dojem. Měl jsem pocit inteligence, srovnaných myšlenek a jakého si vidění vpřed. Teď nevím co si myslet.

Zkusme se vrátit a dělat to co předtím. Vážit si jeden druhého, nenapadat se a ctít volnost myšlenek. Na druhou stanu se i pohádat do posledního kousku procesoru pokud budeme mít pocit že je to správné a že jde o věc. Tak to tady fungovalo a nevidím důvod proč by nyní nemělo.

Jistě co jsem napsal může každý chápat jak chce. Nechtěl jsem se nikoho dotknout ani urazit. Ale pokud se tak stalo je mi to jedno. Jen se zkuste zamyslet, jestli nemám alespoň trochu pravdu. Jinak si dělejte co chcete.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Neferit Sr. píše:Ale mohl by mi někdo vysvětlit, proč ná základě hloupých útoků a narážek má celý ST v podpisu stejnou nesmyslnou hovadinu?
Celý?

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Neferit Sr. píše:Ale mohl by mi někdo vysvětlit, proč ná základě hloupých útoků a narážek má celý ST v podpisu stejnou nesmyslnou hovadinu?
Mohl, ač ho tam sám už nějakou dobu nemám. Jednak jde totiž o mimořádně graficky povedený obrázek a druhak má podstatná část Sigil Teamu smysl pro humor.

Edit (0:43):
"Volná diskuse" je sice volná, ale zároveň je to také diskuse. Regulována je proto, aby odpovídala diskusnímu fóru, kterým Sigil je, a ne chatu, který se z něj snaží udělat někteří uživatelé. Žádné příspěvky nejsou mazány proto, že nejsou k tématu - Volná diskuse totiž už z podstaty žádné hlavní téma nemá -, jsou mazány proto, že jsou to nesmyslné a zbytečné shluky písmen.
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 1.12.2007 0:45, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Ajantis - pokud mohu vyjádřit můj skromný názor, tak vtipné by to bylo dva tři dny. teď už mi to přijde (u těch, kteří v tom vytrvávají) poněkud nepříliš inteligentní:/ což mi k větší části ST moc nepasuje...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Neferit Sr. píše:Je zde vlákno, které se jmenuje Volná diskuse a je regulované jako jakékoliv úzce zaměřené diskusní vlákno. Volná diskuse znamená volná diskuse. Není potřeba hlídat zda je něco k tématu či není když název napovídá, že zde žádné téma není. Jistě imbecilní vulgárnosti je potřeba odstavit, ale nechme alespoň tohle téma co nejméně řízené.
1. Na prvním místě by vždy měla být slušnost. Fórum je místo, kam by měl člověk chodit rád, kde s ním vždy někdo probere jeho problém. Rozhodně to není místo, kam bychom se měli bát zajít, abychom si zase o sobě nemuseli číst kdejaké urážky. Proto nenapadej, neurážej a věř, že nic podobného se nebude dít ani tobě.

citace:
8. Smajlíci jsou sice pěkná věc, ale jejich nadbytek v textu škodí zraku.

citace:
12. Zbytečně „nehrabej“ příspěvky, lepší reputaci na fóru Ti to stejně nepřinese (vlastní zkušenost ). Daleko lepší je třeba přispět nějakým pěkným článkem, nabídnout pomocnou ruku nebo alespoň nepřidělávat moderátorům práci.

citace:
Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované příspěvky nebo jiné materiály,

versus

citace:
A pan 7c nám laskavě ukázal jací jsme věichni tupci a omezenci mno jo live is live.
- Artemis

citace:
Já tě varuju ještě jednou a končíš brácho stejně jak v tom příběhu a neurážej jinak jsi asi na jaké mentální úrovni - nišší nebo vyšší než prase. A nechrochrej . jo a přečti si poslední řádek v mém podpisu.
- Artemis

citace:
Jab: a diktator je tvoje druhe meno, ze...
- xRage

citace:
Jab: Osocovanie, diktatura, kvazi inteligentne "odkurovanie" si nechaj na IM
- xRage

P.S. Smajlíky jsem nerepredukoval, ale bylo jich opravdu dost. Slipknotovi jsme mazali 7/10 příspěvků.
Volná diskuze není totéž co chat. I v tomto tématu má mnoho příspěvků daleko vyšší hodnotu než hádka Slipknota s Artemisem. Pročež šlo o SPAM.
Nef. Sr.: Diskuze jež porušuje pravidla se musí mazat vždy. A je úplně lhostejné, pokud je ve volnějším tématu. Mrzí mě, že s tím nesouhlasíš...

P.S. Podpis jsem si změnil. Nicméně si myslím, že je na každém jedinci ST, zda ho tam chce mít či ne. Dle mého jde o humor, toť vše.
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

Výborně vypadá to, že se Sigil vrátil do starých kolejí. A to je jen dobře.
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Artemis Entreri: Ale no tak.. :-) Pres noc takhle velka zmena?? Podle mne uz neni navratu.. 8-)
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Jab - souhlas - pravidla jsou pravidla. A já jsem napsal přímo, že vulgarity je potřeba dát pryč. Ale pokud to uděláš Ty nebo kdokoliv jiný napiš co jsi udělal a proč - připomenutí pravidel touto formou je korektní. A jsem rád že zde mám starého Jaba s normálním podpisem tak jak se mi to vždy líbilo.

Spamování je problém. Ale pokud je téma nazváno Volná diskuse, jak chceš poznat co je a není spam.

SlipKnotovy příspěvky byly často mimo a mě nešlo pouze o něj.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

Já jsem se změnil nechci zbytečně vyvolávat potyčky a nechat se zbytečně zabanovat na tomhle skvělém foru.
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Nef. Sr.: Ty, víš co mě štve? Že když smažu spam a hádky (a že to byla hádka, když se Artemis začal ohánět nadávkami typu "inteligentní jako prase" atp.), tak mě někteří začnou obviňovat z fašismu. Jen tak, bez skrupulí. Ač bylo porušení pravidel zcela evidentní. A já se jim pak ještě mám omlouvat, vysvětlovat co a proč jsem udělal, kde porušili pravidla a jaká konkrétně to byla.
A nadto dokonce považ, já jim tu diskuzi nesmazal, jen jí přesunul do hadrníka (a tam teprve po několika dalších dnech hádek smazal). Ale i tak jsem byl označen za fašistu. Co si to totiž dovoluji, když jako administrátor někomu zasahuji do hádky...
Kdepak, ten podpis nebyl vůbec špatný nápad. Alespoň v sobě měl určitou hořkou ironii, kterou dovedu ocenit. Přijde mi fascinující, když návštěva opovrhuje pravidly hostitelů. To si pak jeden říká, zda má potřebu poslouchat urážky vlastní osoby, zda vůbec takové lidi v domě chce. Kór když ti nejvíce křičící z pravidla nikdy nic hostiteli nepřinesli, s ničím mu nepomohli.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“