Na ostří meče (taktika & souboje)

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

A preto potom nemal takmer žiadne problémy s Malakom - ja stojím za 7c - je to hra o "the force" a jedi-och tak načo zbytočne utopiť exp v povolaní, ktoré človek príliš nevyužije.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Příspěvek od Saruman »

Na jednu stranu si stěžujete, jak je hra směšné jednoduchá, na druhou ale i tak pokračujete v té vaší ubohé snaze o co nejvíc "nabušenou" postavu i za cenu faktického podvádění. Zadržování úrovně pro Jedi-povolání v době, kdy postava vlastně ani neví, že by mohla jedním být, nemá žádnou oporu v herním světě. Je to jen hamižnost některých hráčů...
... nicméně vám odpouštím. :-D
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Saruman: Pokud je ve hře tato možnost, nevidím důvod, proč to nevyužít *pokrčení rameny* V životě to dělám pro změnu obvykle naopak :lol: :-?

Ajantis: Nepovažuji jiné chování za nemyslitelné - jen mi víc vyhovuje můj způsob (a vzhledem k tomu, že jsem takhle hrál KotOR pokaždé, tak jsem poněkud pozapomněl, že je možné postupovat i jinak - bral jsem tohle podvědomě jako standard :oops: ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“