Různé dotazy k obchodům a nakupování

Nákup-prodej, nabídka-poptávka, licitování, smlouvání...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

No, je možné, že teď po té dovolené poněkud nezvládali, a neříkám, že jim ještě šanci nedám. Ale když provolám víc (připomínání, že by nebylo od věci zboží poslat), než ušetřím na ceně, tak pro mě poněkud ztrácejí na výhodě :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab: K tomu Fahrenheitu - je tam Starforce nebo ne? :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

sevencreature píše:Jab: K tomu Fahrenheitu - je tam Starforce nebo ne? :think:
Nope. Indigo Prophecy má Starforce. Fahrenheit tuším něco jiného...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Vypadá to, že přejdu z dlouhodobého favorita Funstore na Megahry. Nabídka (starších) her srovnatelná a vánoční nákup (Civilization IV Complete + Sid Meier's Pirates! + Pathologic + Perimeter + Anachronox) mě tam vyšel o 10% levněji. :think:
Jen kdyby také měli ten osobní odběr v Praze. :-?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, nevíte někdo, jestli je u nás vůbec možné koupit Alpha Centauri a Crossfire? Nějak to nemůžu nikde najít :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

sevencreature píše:Hmm, nevíte někdo, jestli je u nás vůbec možné koupit Alpha Centauri a Crossfire? Nějak to nemůžu nikde najít :-?
Upozorňuji na problém, že Alpha Centauri mi nešla pod winXP.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab: Alpha Centauri má problémů hodně - proto chci právě Crossfire, který je má řešit.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Ajantis píše:Tak jsem na megahry.eu zavolal a dozvěděl jsem se, že zásilka vůbec expedována nebyla. Údajně čekali na 2 z mnou žádaných her, což je zajímavé vzhledem k tomu, že všechny tituly byly skladem a už 6. byla zásilka v detailech objednávky označena za "expedovanou". Fordužel už mi nikdo nebyl schopen říct, proč jsem o tom zpoždění nebyl informován.
I včerejší ukoktaný slib "dnes to posíláme" byl planý. Žádná zásilka opět nedorazila, nic se nezměnilo ani v detailech objednávky a stále jsem nebyl o ničem informován.
Nu, začal druhý týden čekání na doručení her, které byly údajně skladem, uvidím, zda sedmibestii překonám.

EDIT (0:22):
Tohle je docela úlet - nabídka hry The Movies u 3 různých obchodů.
Funstore - 299,-
megahry.eu - 1109,-
Xzone - 1399,- (Premiere Edition)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Žádná zásilka nedorazila ani ve středu, proto jsem na Megahry opět zatelefonoval. Dostalo se mi svatosvatého slibu, že ji ještě ve středu opravdu odešlou a odbržím na ten mobil, z něhož telefonuji, SMS s číslem zásilky. Nepřišel mail o expedici a nepřišla ani slibovaná SMS, proto jsem dnes ráno opět volal do Megaher. Dozvěděl jsem se, že zásilku opravdu ve středu odeslali, ale číslo zásilky mi říct nemohou, jelikož ho nevědí. Ale až ho zjistí, prý mi zavolají. Asi za půl hodiny opravdu zavolali, číslo mi řekli a pošta balík dnes skutečně doručila.

U kvalitních obchodů je zásilka při včasném objednání (asi do 14:00), a je-li zboží skladem, předána poště ještě tentýž den a mně je doručena den druhý. U megyhry.eu toto trvalo DEVĚTKÁT tak dlouho.

Až při převzetí jsem navíc zjistil, že se cena vůbec neshoduje s tou dohodnutou. Důvod je prostý - Megahry zkrátka napadlo, že nějakou hru z té objednávky prostě vyškrtnou. Nedali mi o tom nijak vědět, natož aby se ptali na mé svolení! Prostě hru neposlali a šmitec. Přitom si u dané hry (Sid Meier's Pirates!) nadále hoví nápis "Expedice: Obvykle do 2 dnů".
Takže si budu muset hru objednat jinde a zaplatit si další poštovné.

Opravdu krásný přístup k zákazníkovi. Obávám se, že s Megahrami jsem skončil.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Různé dotazy k obchodům a nakupování

Příspěvek od Jab »

No, tak sice teď vychází The Moment of Silence na Score, ale já mám zase hezčí krabici. :-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Různé dotazy k obchodům a nakupování

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, takže po letech konečně cena Jade Empire odpovídá kvalitě hry :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Různé dotazy k obchodům a nakupování

Příspěvek od Jab »

Wait for it! Wait...!
And nothing... :mrgreen:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Různé dotazy k obchodům a nakupování

Příspěvek od sevencreature »

Bylo přece slušné zareagovat, ne? :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Trhov“