Volná diskuse

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Vallun »

Saruman - myslím,že je to jedno:) Jde o to, že podle mého nikdo nemůže, nemá právo, čerpat svobody/práva jednoho systému ale neplnit jeho povinnosti/odpovědnosti. Navíc problém této komunity je v tom, že jejich imanentní představy zahrnují prvky zcela neslučitelné i s minimálními pravidly našeho (nejen) právního řádu. Jakési "cikánské legendy náboženského charakteru" obsahují a opakují, že cikán je nadřazen všem ostatním rasám a má právo je okrádat a jinak zneužívat.

Mimochodem, to vyjádření ohledně "nás úředníků" je poněkud nemístné, neb já nemám se sociálními dávkami nic společného.
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Carlos »

Artemis Entreri píše:Já jsme záporák tak souhlasím s lerekem. Slipe už vidim cigána kterej ti v noci vykrádá barák či demoluje auto jak mu promlouváš do duše. :twisted: :twisted:
Náhodou s Romy se dá vycházet, když jsem se přistěhoval do Janova (ghetto - o tom žádná), tak jsem měl strach, pokaždé na mě byli tak tři-čtyři frajeři, dělali machry. Nikdy jsem se nima nepral a utekl jsem. Pak jsem vyrostl, nabral jsem na svých 95kg, začal s boxem, rozdal pár ,pozdravů' a hle jaké teď máme dobré vztahy ;-)
Jinak s Čunkem naprosto nesouhlasím, jednak už jenom z proncipu, protože to není politik, ale bulvární populista, ale hlavně proto, že nějaká řešení ze strany Čunka budou (jako už tradičně) mezinárodní ostuda... :naughty: Navíc nijak nenastínil, jak by se to mělo provést, pokud zavede nějakou kontrolu odběratelů sociálních dávek a zpřísní podmínky pro jejich získání, tak proč ne. Pokud ale zase bude přemisťovat lidi a dělat jiné neplechy, tak mu zase budou na náměstí stanovat opálení lidé...
EDIT:
Vallun: Pracovat není ničí povinnost! A hlavně neznám jediného cikána, který by nějakou z původních tradic dodržoval, nicméně máš pravdu, jsou dost xenofobní. Mimochodem - ,my' s ,našimi' penězi zní jakobys měl nějaký rozhodující vliv na to, za co se státem vybrané peníze utratí.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Vallun »

Carlos - ano, povinnost pracovat není! S tím souhlasím, ale potom nemám já povinnost ze svých daní živit ty, kteří pracovat nechtějí:) A už vůbec jim nemusím dávat více peněz jen proto, že jinak budou křičet cosi o rasismu...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Re: Volná diskuse

Příspěvek od DerAdler »

Keď to spriemerujem (aby som neublížil tomu mizivému percentu pracujúcich a slušne žijúcich), vychádza mi, že je to neproduktívna parazitická etnickáskupina/rasa, s minimálnymi morálnymi zásadami a otrasnými sociálnymi väzbami... to je proste fakt, s ktorý sa u nás stretávam každodenne.

Carlos: Tvoje dobré vžťahy s tmavšími spoluobčanmi sú evidentne založené na zastrašení, použití sily a násilia... potom sa nečuduj, že s nimi "vychádzaš" :lol: :lol: :lol:. Takže riešenie sa samo ponúka :twisted: :twisted: :twisted: .
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Lerek »

Myslím, že můj návrh z předchozí strány diskuse je dobré řešení.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Cesare »

Tvůj návrh z předchozí strany je blábol, kterej ani jako drsnej vtip nestojí za moc... :mrgreen:
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Illuminating »

Artemis Entreri píše:Já jsme záporák tak souhlasím s lerekem. Slipe už vidim cigána kterej ti v noci vykrádá barák či demoluje auto jak mu promlouváš do duše. :twisted: :twisted:

Ty nemáš rozum . . . :think:

Jinak k práci - myslim, že práce šlechtí.
Imho kdo pracuje se taky musí mejt. Je to vlastně podobný jako se školou.
Kdo nepracuje - ať nejí!
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Carlos »

Vallun: Ne, ty nemáš povinnost živit je z tvých daní, stát ano. ;-) Ovšem neznamená to, že bych s tím souhlasil, oni stále křičí, že je tu dvojí metr, ale o tom že se jim ten dvojí metr vyplácí už neřeknou ani slovo. Nicméně musím hájit to malé až mizivé procento těch, kteří pracují atd. Přistěhovala se k nám na patro romská rodina ze Slovenska - Muž je Ing., žena je doktorka. Ten chlap dělá úplně stejnou práci, kterou dělá můj táta, který je elektrikář a to si ještě výuční list udělal až v době, kdy jsem se já narodil. Ale ten chlap říká, že přístup k nim tady je daleko lepší než na Slovensku.

DerAdler: Ano, řešení se nabízí, avšak důsledky v mezinárodním měřítku, které by z toho byly vyvozeny by mohly být velmi nemilé! Navíc já, ve svém boxerském pacifismu (ano, od té doby, co jsem zjisitl, že se se mnou nikdo nechce prát, stal jsem se pacifistou), naprosto nesouhlasím s jakýmkoli zbytečným násilím :twisted:
Naposledy upravil(a) Carlos dne 12.1.2008 11:32, celkem upraveno 1 x.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Vallun »

Carlos - ale pokud jen trochu generalizujeme, tak není rozdíl mezi mými daněmi a státními penězi, protože druhé pochází z prvního. Ale samozřejmě, že jsou i mezi nimi slušní a pracovití lidé, a pokud se i takoví setkají s jakoukoliv diskriminací, tak ej to chyba. Ale těžko lze označit za diskriminaci, pokud nepřijmu cikánskou uklízečku, která se ani sama neumí umýt... Rvoněž není sikriminace, když uklízečka, která pracuje v zóně BH 3 má více peněz, než obyčejná uklízečka jinde.. (příklady z máminy dřívější praxe, když pracovala na technickém úseku SZÚ...).
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Neferit Sr. »

Já si skrze tento Č��r�l�koupil noviny. Ono člá�k�a�e�� �na věc a �novinác�dr�á�aké�s� b� z��ý na ��cikán�ch �m�i��pol�ků �tra�Zajímavé čt�.

�rku� �s u� nebo co? Já�uto�o�nit�rá��ám �o�uji�i za �valý zdr�potíží a vyhaz�á��něz���ešení �eré� nav��ení�eš�í�ouhl��že je potř��c�ěl�.�le���J�ék�i�opa��í��é b�ohlo �o� ���p� s ús�vo�ne��becněji� l�kými ��.� by �la p�� p�vše�y. J� zá����lém��m �to věc:
�]EXI�UJÍ �I LIDS� �Á�, MU�XISTO�T I LI�� POVINNOS�.�b�
�KŽE BY MĚL��TIT:
- �VINNOS�OD�ĚDNOS� ČL�� Z��J�ŽI�A JAK� C�Á.
�POKUD SE R�OD��ÍT DĚTI�Ě� MÍ��POVIN��I JIC�OŘÍDI�TO�, ABY JE MO�Ř�Ě�YY�VT A�Ž�T.
��LACENÍ �MŮ, NIČ�Í PŘ�ĚLENÝC�Y� A �JIC��O���ĚL�ÝT�LIFIKO�A�KO �S�Ý ČIN.� MĚL�B�ÝT�OŽ����OS�MU� D�ŠÍ�PLO�� A�OZ� DĚT��RÁNIT P�UD ���PŘ� DO DĚT�ÝCH �MO� �KO��O�������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Neferit Sr. »

Mohl by mi někdo poradit co se s tímto dá dělat? Nestalo se to jenom mě. Je nějaký problém v Sigilu nebo u mě. Viz článek nahoře.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Illuminating »

Mě se to taky občas stane.
- řešení - smaž v textu čtverce a nahraď je písmenama, který tam patřej. ;-)

Tak jsem to do teď dělal pořád.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Carlos »

SlipKnoT píše:Mě se to taky občas stane.
- řešení - smaž v textu čtverce a nahraď je písmenama, který tam patřej. ;-)

Tak jsem to do teď dělal pořád.
Ty tam vidíš čtverce? No, tady je vidět, že chyby mají zvláštní smysl pro rozmanitost - já tam mám otazníky :-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Illuminating »

Jojo - čtverce. :think:
Je to ale fakt hnus. :sick:
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuse

Příspěvek od MCZ »

Neferit Sr. píše:Mohl by mi někdo poradit co se s tímto dá dělat? Nestalo se to jenom mě. Je nějaký problém v Sigilu nebo u mě. Viz článek nahoře.
http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?f=14&t=3805 ... je to v každé sekci úplně nahoře...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“