Oblíbená bestie

Okuste ledový dech Auril na Planině ledového větru.
Stránky: Icewind Dale, Icewind Dale II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
buton..
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 17.6.2006 16:17

Příspěvek od buton.. »

Frosty píše:2 buton..: mě pomohlo něco málo ochranných kouzel, spěch a zaměření se vždy jen na jednu z nich...
Tak sem je zničil,ale bylo to něco . Přesně jak říkáš zamněřil sem se na jednu, a udělal jí co nejvíc škody .Potom sem utekl (združinou) vyléčil a znovu vrátil .Taky mi pomohlo že mám v družině barda zahrál písen o štěstí a ono občas i přišlo v podobě slušnýho zásahu. Díky..
Žádný osud není tak dobrý, aby si někdo nestěžoval.

Publilius Syrus
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

2 buton: není zač ;) Ještě jsem ti sem chtěl dopsat, aby jsi zkusil oheň. Tuším se tam v té grupě vyskytuje i pár Temnobludů a ti mají odolnost na oheň - 5. Ale to už je s křížkem po funuse... tedy vlastně po vítězství :-D
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
buton..
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 17.6.2006 16:17

draci

Příspěvek od buton.. »

Hele nevadí každá rada je dobrá. Tedka sem se utkal s býlím Drakem to byla taky jízda . A jen sem tu potvoru dorazil tak v podzemý namně čekal další takže naberu sil a pujdu ho zdolat(aspon doufám):-)
Žádný osud není tak dobrý, aby si někdo nestěžoval.

Publilius Syrus
Uživatelský avatar
Hell
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 30.7.2006 14:43
Bydliště: Kuldahar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hell »

Z hlediska vytvoření pro sebe mam nejradši Klepetnatce Okrového nebo Kyklopa (někdy se mi povedl i salamandr ;-) ).A z hlediska nepřátel asi ... mozkožrouti :twisted: .
I'm new here.
Looking for tips on Speedrun in game : Icewind Dale II link : http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?t=2029
Uživatelský avatar
Darkrider
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 28.4.2006 12:17
Bydliště: Smer jih chci zkoumat jungle na ostrovech yuan-ti

Příspěvek od Darkrider »

Chachopech mi dal taky pekne zabrat (mel jsem spatny zbrane a vystroj ale ted mam dost naslapnutou vyzbroj tak de lechce)ale dostal jsem ho na poprve a pekne me nastvalo ze z nej nic nemam.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Darkrider píše:Chachopech mi dal taky pekne zabrat (mel jsem spatny zbrane a vystroj ale ted mam dost naslapnutou vyzbroj tak de lechce)ale dostal jsem ho na poprve a pekne me nastvalo ze z nej nic nemam.
Tak si vem zase horší zbraně a vybavení. ;-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
jimbo
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 17.9.2006 21:14

nejlepsi prisera

Příspěvek od jimbo »

zdarec panove...
souhlasim ve dvojce s tema kdo mel problem s chopokem, ten bastard me daval za usi mockrat, ale nesouhlasim s nazorem toho kdo tady psal ze zabiji lehce vyvolene prisery... priznavam ze jejich zivotnost neni zrovna dlouha ale jako navnada sou supaaa ...bez nich bych ho nedal... ( pochopitelne zalezi na obtiznosti)
bdw. bitka na hřbitove byla cool

v jednicce nevim, celkem me sral(sry) ten bastard na konci normalniho iwd ale hral sem to na nejtezsí uroven a ale pak dal v HoW pak sem nemel vaznejsi problem ....

A co se tyce designu.... tak souhlasim s bone kostikama, vypadaj efektne

Jimbooo
Uživatelský avatar
Challenger
Sigilan
Příspěvky: 80
Registrován: 29.9.2006 23:57
Bydliště: úpatí Hory Celestial

Příspěvek od Challenger »

No moje nejoblíbenější nepřátele v Icewind dale I-II jsou určitě Yuan-ti,krásně padaj po smrtelné ráně.
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Ja mam nejradsi klasicky kostlivciky :) vydavaj super zvuky :D. Fakt sem nesnasel takovy ty velky kosteje co bo smrti vybuchnou do snehovejch kouli... A neprijemny mi prisli v How utopenci... byli naky moc odolny :)
Jinak bitka s drakem v IWD2 je vzdycky sranda... Ale vetsinou ho davam na par pokusu... Zvlastni je ze si vubec nepamatuju tu partu ze hrbitova :roll:
Jinak mam rad vsechny mrsky co se po kritaku pekne rozletej na kusy, peknej vizualni i zvukovej efekt :P
Uživatelský avatar
Darkrider
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 28.4.2006 12:17
Bydliště: Smer jih chci zkoumat jungle na ostrovech yuan-ti

Příspěvek od Darkrider »

Dobra bitka je taky kdyz odmitnes pusti Jina z karafy po třech přáních :lol:
potom se nastve a zautoci i se svimy kamarady
Svět má hodně tajemství a já je chci všechna odhalit
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Kyklop,Kostlivec,Wyerm (doufám že to je správně napsaný),stíny,Mrchožrouti,draci,vlkodlaci,vlci a samozřejmě skřeti. Jinak nesnášim troly a yuanty!
haunted
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 27.1.2008 19:25

Re: Oblíbená bestie

Příspěvek od haunted »

rozhodne morojedi
Barsian
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 11.1.2008 15:14

Re: Oblíbená bestie

Příspěvek od Barsian »

ja som mal strasne rad toho zlorba vo vezi v ICW 1... hned na zaciatku (toho co sa dal ukacat s druidom).... tie jeho hlasky proste stali za to :D
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbená bestie

Příspěvek od Artemis Entreri »

JJ ten Zlobr je parádní zvláště když jsem tam vlezl jako usoplenec v RPG a on mi povraždil celou družinu :D
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Oblíbená bestie

Příspěvek od Welwet »

Zase jsem sundal sherincal...
ale tak trochu je mi ji lito, ze se to neda ukecat ,nebo ze neutece a neobevi se jeste..
chova se ferove ,dobre mluvi a hlavne netvrdi jako kazdej ze me zabije..
imho znate to,celou hrou jdete a kazdej vam rekne jak vas rozseka,stejnak chcipne,ale ze by nekdo zdrhnul kdyz jste rozsekal polovinu sveta ..`?
imho sherincal je moc dobra,jen velka skoda ze umre a ze souboj je opravdu hodne pod lehkou urovni :oops:
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Icewind Dale I & II“