K1: Společníci v Síle (NPC)

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

jabe, jsi muj clovek, ja toho dedka mela vazne rada ;-). Zatimco namyslena Bastilla, byla docela obycejna husa.
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

Ovšem fakt, že na DS lze přetáhnout i astromecha, to je trochu úlet, nemyslíte? Je pravda, že R2 měl rozhodně svoji palici, ale základním programovým omezením drojdů ve SW je, že nesmí nikdy a za žádných okolností ohrozit člověka. Tedy předpokládám, že battledroidi mají vyjímku :-)
Uživatelský avatar
Teron
Sigilan
Příspěvky: 17
Registrován: 16.7.2007 13:37
Bydliště: hledám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teron »

Nemůžu si pomoct, ale tak nějak jsem si zamiloval všechny postavy až na Mission, Juhani a toho popelnicového droida. Ti mi tak trochu vydili. Bez Cartha bych se obešel ale i tak mi připadal docela dobrej. HK-47 a ty jeho konstatování byly skvělý, ale neměl kromě strašně zlého terminátora žádný charakter. Jolee a jeho kecy byly fajn a ještě k tomu měl jakš takš slušnou minlost (ve dvojce někde můžete odpovědět na to, že jste jako Jedi do někoho zamilovaní, větou: "Myslím, že tomu se říká uhnat si Binda."). Bastilu jsem přímo miloval a na konci jsem to asi pětkrát loadoval než se přidala na světlou stranu. Její lehká arogance a duševní rospory se mi moc líbili.
Thrix
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 1.8.2007 16:00

Příspěvek od Thrix »

Statement: Hk je best... v boji stoji sice za hovno ale ma genialni hlášky, jak v jedničce tak ve dvojce.. i když tam je to kapku nedodělaný, myslím že by se nejvíc rozkecal v té tajné fabrice na ty assasinské drojdy která tam bohužel není...
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: K1: Společníci v Síle (NPC)

Příspěvek od Wendeee »

Je vůbec nějaká možnost přetahnout v K1 nějaký společníky z LS na DS? Nebo obráceně?
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Re: K1: Společníci v Síle (NPC)

Příspěvek od Elessar »

Wendeee píše:Je vůbec nějaká možnost přetahnout v K1 nějaký společníky z LS na DS? Nebo obráceně?
Pokiaľ to nesúvisí priamo s príbehom, tak nie.
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“