Chvály na všechno :-)

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Ajantis píše:Je běžné, že megahry v detailech objednávky uvádí 2 různá data expedice? Na jednom řádku je napsáno, že byla (nerozdělená) zásilka expedována 6.12., a na druhém, že byla expedována 7.12. Myslím, že jde o dost důležitý údaj, který by měli zákazníkovi sdělit jednoznačně. Ta zásilka každopádně nedorazila ani dnes, což by měla i v případě odeslání 7., takže je někde chyba. Dost by mě zajímalo, zda na straně ČP nebo megahry.eu.
Ověř si, zda zásilku už též nemáš na poště. Mělo by to jí sledovat.
Osobně mi to též kvůli nějakým potížím odesílali o den později. Dost možná to bylo tím, že jsem dodatečně ze zásilky vyřazoval Dungeon Lords SE (nechal jsem tam jen Fahreheit a Moment of Silence). Nicméně máš pravdu, že bys už tak či tak měl tu zásilku mít. Mně dorazila na poštu až 6.12, jelikož to ČP nejdřive (čert ví proč) vyložila na Smíchově.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jab: Jenže já nemám číslo té zásilky, ani tento údaj mi Megahry neposkytly. Což mi připomíná, že jsem o expedování zásilky (a dokonce ani o jejím přijetí) nebyl vůbec nijak informován - ani emailem, ani telefonicky). Vypadají ty detaily objednávky takhle (///link odstraněn).
(Je to má první objednávka z megahry.eu, tak ještě nevím, jak to tam chodí.)

Btw jak se liší ta DL2 SE od původní verze? Už jde aspoň dohrát? :-)

EDIT (13:19):
Tak jsem na megahry.eu zavolal a dozvěděl jsem se, že zásilka vůbec expedována nebyla. Údajně čekali na 2 z mnou žádaných her, což je zajímavé vzhledem k tomu, že všechny tituly byly skladem a už 6. byla zásilka v detailech objednávky označena za "expedovanou". Fordužel už mi nikdo nebyl schopen říct, proč jsem o tom zpoždění nebyl informován. Mám tušení, žo tohle byla má první a zároveň poslední objednávka na http://www.megahry.eu.
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 10.12.2007 13:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Ajantis: Doporučuji je normálně kontaktovat na pevnou linku. Na telefonu jim stále sedí několik lidí a je to tedy spolehlivější než maily.

Dungeon Lords SE se prý už dají dohrát a hra to má být o dost lepší než původní (vychytané chyby, více questů atp.). Nicméně stále je v kolonce akčních RPG. Autor sice dělal wizardry (+ W&W), nicméně tyhle hry mě nějak o svých kvalitách nepřesvědčily. Souboje jsou pro mě v RPG až na posledním místě...

P.S. Na svém hodnocení v seznamu e-shopů ovšem zatím neslevím. Ceny mají stále nejlepší a navíc mně zásilka přišla včas. :-)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jab píše:P.S. Na svém hodnocení v seznamu e-shopů ovšem zatím neslevím. Ceny mají stále nejlepší a navíc mně zásilka přišla včas. :-)
Tuším, že žádný obchod není úplně dokonalý a podobná věc jako mně teď na megahrách se občas stane všude. Někdo má třeba zase špatnou zkušenost s Funstore, proti němuž nemohu říct křivého slova, a že už mi tam vyřídili spoustu objednávek... A nejspíš ještě vyřídí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis: Přečti si moji stížnost na megahry na Trhově (a vítej v klubu :mrgreen:). Moje první objednávka tam se protáhla asi na 14 dnů :lol: Protože také čekali na hru, kterou neměli. Od té doby nepoužívám seskupování objednávky a také jsem neměl žádný problém - čili můžu megahry doporučit, jen si to chce dávat pozor na to, co je skladem a případně se informovat. Jen mě tenkrát naštvalo, že jsem utratil za telefon nejspíš víc, než jsem ušetřil oproti nákupu jinde :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Chválím Student Agency za možnost rezervovat si jízdenku po internetu pouze pomocí platební karty bez nutnosti mít jakési úchylné otevřené jízdenky... Stačí zadat pár číslic a za hodinu jedu. 8-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvály na všechno :-)

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis: Wow. To už se mi dlouho nestalo. Obvykle je proces rezervace místa poněkud... zdlouhavý. Mluvím pochopitelně o pondělcích a obzvlášť pátcích z Prahy :twisted:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

sevencreature: Dobře, ta hodina byla spíše teoretická. Z Prahy do Brna a nazpět je "hodinu před odjezdem" vyprodáno na celý další den dopředu. :-)
I když do Kroměříže se tohle občas povede. Každopádně mi šlo spíše o to, že nemusím mít ty volné jízdenky nebo něco podobného. Ono sehnat lístek pro odjezd z Kroměříže není žádná legrace, protože tu není ta žlutá budka a jezdit si kupovat lístek 40 km do Zlína je poněkud nepraktické.
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvály na všechno :-)

Příspěvek od Mamut »

Chválím svoji manželku.Koupila mi (jako dárek ještě se neví k čemu) lístek na koncert Jethro Tull 21.6. v Lokti :applause: Někdy je fakt k pomilování.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvály na všechno :-)

Příspěvek od Mamut »

Chválím Březnicko Rožmitálskou divadelní společnost za takřka dokonalý divadelní bál pořádaný tuto sobotu nedaleko Březnice okres Příbram. Bylo to super a jestli budou fotky, tak sem dám odkaz. Tohle jsou jejich stránky http://www.brds.wz.cz/index.php
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvály na všechno :-)

Příspěvek od Mamut »

Tohle je chvála osudu. Raduji se, neb začátkem dubna nastupuji do kláštera k Premonstrátům na Strahov.
...Jako zahradník.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Chválím jednoho známého - během mé dovolené se nám doma porouchal počítač (resp. odmával to zdroj), během velice krátké doby se podařilo tomuto známému sehnat zdroj docela dobře pod cenou a všechno uvést do provozu o hodinu dříve než jsem se vrátil, celkem mu to trvalo jeden pracovní den. :salut:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“