Volná diskuse

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Sirine »

SlipKnoT píše:Rád bych se Vás nebo rovnou tý konkrétní osoby na něco zeptal.

Co znamená ta pomlčka, kterou píše Sirine na začátku svýho úplně každýho příspěvku?
Působí to divně. :-)
- takže ta :think: konkrétní osoba odpovídá takhle :naughty: :
- pomlčka je moje :dancing: a je to ;-) (naprosto jednoduché) ;-), ostatně jak už to u většiny věcí je :-D (ale až až doteď mě nenapadlo, že pomlčka je něco tak zvláštního :think: :angel: - nebo divného :think: :-D )
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Morty »

No, asi každý ma nejakú úchylku pri písaní :-P Ja napríklad skoro vždy a všade píšem "..." proste tri bodky :-D A takisto namiesto ukončenia vety, ju radšej ukončím smajlíkom, lebo mam potom pocit, že som lepšie vyjadril zmysel tej myšlienky ;-)

a " :mrgreen: " je tak kultový smajlík že moju kvótu 5 smajlíkov na deň musím proste dodržať :mrgreen:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuse

Příspěvek od AlmSiVi »

No, já mám zase takový hloupý zvyk začínat úvodní věty něčím jako "hm,", "mno,", "no," a tak podobně.. A potom taky často zakončuju většinu vět několika tečkami, když jde o text o několika odstavcích tak už to působí docela hloupě..

Sirine: Což o to, pomlčky jsou praktická věc (minimálně z hlediska přehlednosti) ale občas by mě zajímalo proč téměř nepíšeš velká písmena...samozřejmě je to tvoje věc, ale leckdy se v tom fakt nedá vyznat..
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Illuminating »

Sirine, tak alespoň ty smajlíky omez, nebo využívej líp, já vim, že zrovna odemne to nesedí úplně nejlíp, ale vypadá to hrozně.
Omlouvam se, ale řekl bych, že občas ani nejsou trefný. ;-)
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Vallun »

SlipKnoT - proč? Mne Sirine-niny smajlíky přijdou ok:) Je jich tak akorát a rozumět se tomu dá...:D

akorát mám s paní Sirine jiný problém - na rpg.foru se vyskytuje tvor jménem Sirien a ten je všechno jiné, než to, co zdejší osoba:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Sirine »

- SlipKnoTe - každý jsme nějaký ;-) (a já s tím žít můžu :-))

- Vallune - díky :oops: (Sirien neznám, je to tak, hm, zajímavé ?) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Illuminating »

No ano, žít se s tim dá a ano, každej jsme nějakej, mně se to jen nelíbí, neb mi to nepřipadá moc přehedný, zato chaotický. Ale já do toho mám nejmíň co kecat a jinak - při vší úctě, jsem tě nechtěl urazit.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Sirine »

- SlipKnoTe, dobrá, neboj, něco vydržím 8-) , ačkoliv u své pomlčky zůstanu i nadále :boohoo: - protože mně se, krom jiného, přehledná zdá dost ;-) (však se nemusíme brát, no ne? :angel: ) :lol:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Dvě strany dozadu se tu řešil rapidshare a zpomalení stahování z něj...důvod je naprosto prosaický.

Poskytovatelé sledují celkem pochopitelně vytíženost svých linek a dostoupí-li 100%, začnou okrajovat packety - a jako první se pochopitelně ořezávají (náhodným výběrem) p2p sítě, pod což spadá i rapid a podobné servery. Není prý důvod to nedělat ve chvíli, kdy 93% zatížení sítě vytvoří čtyři uživatelé a na zbývajících xxxx lidí zůstane ubohých 7%.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Volná diskuse

Příspěvek od scorpioo »

Stým rapidom ma dosť nasr.... Nemám zaplatený účet lebo mám pohyblivú IP adresu :lol: Takže som vkľude sťahoval "o sto šesť" 8-) Teraz síce môžem sťahovať bez toho aby som musel reštartovať modem ale je to hrozné pomalé. :cry:
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Illuminating »

Pěkně prosím, nevěděl by někdo o nějaké stránce s hudebními recenzemi kromě metalopolis? Děkuju. :- )
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Q: Nemáte někdo ponětí, zda je možné v ČR nosit s sebou na ulici v pochvě meč?
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuse

Příspěvek od sevencreature »

Proč by nebylo? :think: Vídám docela dost lidí s mečem...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

7c: No, v dnešní době zákazů si nejsem zcela jist, jestli třeba není nad určitou délku čepele viditelně nošená zbraň tabu na veřejných prostranstvích. Ale je fakt, že jsem rovněž viděl dost šermířů, co si zbraň s sebou takto tahali (jak také jinak).
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re:

Příspěvek od Vallun »

Adieu píše:Q: Nemáte někdo ponětí, zda je možné v ČR nosit s sebou na ulici v pochvě meč?
Zatím je to bez omezení délky či čehokoliv. Ale Policie a pár dalších exotů toto chtějí omezovat - je fakt, že ve spoustě jiných evropských států jsou délky čepelí docela limitovány...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“