Knights of Honor

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Syneth
Sigilan
Příspěvky: 118
Registrován: 21.10.2006 16:56
Bydliště: Out ov thy sight...
Kontaktovat uživatele:

Knights of Honor

Příspěvek od Syneth »

Tak co hrali ste tuto podla mna uplne genialnu strategiu?
moje zhodnotenie:hudba10/10 fakt stoji za to... Hratelnost 9/10 zo zaciatku moze niekomu ta hra pripadat neprehladna... ale potom sa to hned zda lepsie ked sa trocha zaucite...grafika9/10 co sa tyka priebehu hry hrate za urcity europsky/azijsky stat v stredoveku,rozvijate svoju krajinu ,najimate marsalov do vojny,spehov na neciste veci,zlepsujete vztahy s inymi statmi alebo im vyhlasite vojnu a zaberete ich uzemia... cielom hry je vytvorit jednotny europsky stat samozrejme aby ste ho mali pod palcom vy... samozrejme pokial to nedosiahnete nasilne este stale je tu demokracia a vas moze zvolit panovnicky snem...
doporucujem si tuto skvelu hru zahrat...
Obrázek
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

takze nieco ako masters of orion 2: battle at antares, alebo galactic civilisations 2(hral som len tieto diely, preto tie cisla)? len v "pozemskom" svete?
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Syneth
Sigilan
Příspěvky: 118
Registrován: 21.10.2006 16:56
Bydliště: Out ov thy sight...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syneth »

xRage píše:takze nieco ako masters of orion 2: battle at antares, alebo galactic civilisations 2(hral som len tieto diely, preto tie cisla)? len v "pozemskom" svete?
neviem ani jedno z toho som nehral:D
Screenshoty mas tu...
Obrázek
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

pekna hra, ked zozeniem, mozme sa pokusit dat cez multi... ;-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Re: Knights of Honor

Příspěvek od DerAdler »

Tak, práve robím prvé krôčky v službách Nemeckoho impéria... vyzerá to zaujímavo. Uvidíme ;-) .
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Barsian
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 11.1.2008 15:14

Re: Knights of Honor

Příspěvek od Barsian »

na tuto hru sa chystam uz dlhsi cas, hlavne pre neskutocne super naslapanu hudbu a grafiku... co som videl in-game videa, tak celkovo to fakt stoji za to... a to RTS nie je moj velmi oblubeny styl :-)
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“