Dungeon Lords

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Dungeon Lords

Příspěvek od Yachiko »

Kedysi, ak si spomínate som tu spomínal túto hru ako nielen príbehovo veľmi stupídnu. Názor som na ňu nezmenil, ale tým, že som trošku upgradol PC, tak som neodolal a túto kravinu som si nainštaloval. Mimo iné tiež preto, lebo mám omentálne divné chute - mimo iné tiež na fantasy dungeon mlátičku a tým rozhodne DL je. Neviem aké máte s touto hrou od Heuristic Parku skúsenosti, ale každopádne by som potreboval pomôcť. Samozrejme sem môžete postovať aj názory na hru, aj keď preto ten thread nezakladám. Ono ostatne by bol len preto asi zbytočný...

Môj problém vyzerá asi takto:
Som v pravdepodobne poslednej miestnosti Ancient elven Trialu. V takej kruhovej s troma pentagramami na zemi, kde sa summonovalo množstvo Elven knight spiritov, ktorých som pobil. Hore vysoko v miestnosti sú 3 balkóny, v ktorých je striedavo sa teleportujúci/ohnivé strely hádžúci Elven wizard spirit, ktorého som skúšal zabiť lukom, ale uberám mu tak 2-4 a on má HP neskutočne veľa, až tak, že nepredpokladám, že by som ho mal zabíjať. Človek by čakal, že tie kruhy s pentagramami budú fungovať ako výťah, ale nič sa nedeje... nemám dúfam zavraždiť toho wizarda, lebo to by som asi skôr zabil tvorcov hry... :roll: Skôr to podozrievam z bugu... skúšal som si nájsť návod, ale nikdyn a nete ani v cheateri nie je. Anglický to isté... teda aspoň myslím, ak nie vyvedte ma z omylu. Patch mám 1.3, 1.4 ( neviem či je vôbec oficiálny ) mi nejde inštalnúť... neviete mi niekto poradiť?
Naposledy upravil(a) Yachiko dne 27.12.2006 17:46, celkem upraveno 1 x.
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Aj ked som to nehral, z recenzie v Leveli by som povedal, ze je to skor nez hra s bugmi bug s hrou, takze by som to prorocky videl na ten bug... ;)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

chlapci ja vam poviem bug... na tuto hru som totiz pravdepodobne urobil speedrun... najprv som sa drzal dejovej linie, vzal som prvy relic a bla bla bla... potom som pri jednom malom queste vybehol do wildernessu a tam som sa dost stratil (inak sa mi zda, ze ta hra je naskriptovana od zufalosti/vytrvalosti hraca co znamena, ze ak nieco hladate dostatocne dlho tak to najdete) behal som tam jak idiot a zrazu som objavil dungeon. vliezol som tam a bol to labyrint, pod ktorym bol finalny dungeon. tem bol dost tuhy, ale finta/bug v tejto hre mi umoznil ze som umieral, ale nic som nestracal (taktiez staci otvorit inventar a xvilku pockat, protivnici su zamrznuti, ale postava sa kludne healuje, popripade sa takto da zbavit cough efektu, ktory vam znemoznuje nieco robit). tak som vymlatil najtazsi dungeon a nejaku carodejnicu a oslobodil som princeznu. vtedy som prisiel do miestnosti, kde som mal ulozit vsetky styri relicy. hra sa automaticky vykaslala na to, ze mam len jeden, ostatne sa dosummonovali a siel som do finalneho bossa. este predtym som samozrejme poctivo zabil carodejnika, z ktoreho vypadli cuduj sa svete vsetky styri relikvie. boss mi samozrejme nic nerobil a ked mi aj nieco spravil, tak som len pohodlne zapol inventar a odskocil som si do kuxyne a ked som sa vratil, mal som yasa plno HP a mohol som pokracovat. po finalnej animacii mi bolo slubene, ze buem moct neobmedzene hrat dalej, ale akosi sa to nedalo. takze som presiel celu hru za par dni, pricom z hlavnej linie som odhalil asi tak 15%. hru som potom s tazkym srdcom co najrychlejsie zmazal, pretoze hrozilo, ze niektory z bugov sa mi externe prenesie do okien a budem musiet formatovat disk. :snooty:
Naposledy upravil(a) RisQ dne 27.12.2006 19:00, celkem upraveno 1 x.
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

RisQ: No omfg... mažem to radšej aj ja ... :lol: ... ale vážne... ais kalšem na to, budem hrať niečo iné, DL za to nestojí, to si radšej stiahnem Diablo :lol:
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

no a k problemu by som povedal tiez ze dajaky bug... ten trial som tusim presiel a mal som melee charakter, takze nejako som ho asi zabil ;-)
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Dungeon Lords

Příspěvek od scorpioo »

Dungeon Lords je v pôvodnej verzii nehratelný to uzná každý ale po opatchovaní na verziu 1,3 a nasledne na 1,4 je velmi dobre akcne rpg 8-)
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
lonely_shadow
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 26.5.2007 14:56

Re: Dungeon Lords

Příspěvek od lonely_shadow »

Dungeon Lords - Sběratelská edice bude ako plná hra v Score 176 spolu s Vampire World, Jagged Alliance 2: WildFire a Berušky 2.

EDIT: vyšlo dnes (29.9.) a na miesto Vampire World tam je Knightshift.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Dungeon Lords

Příspěvek od scorpioo »

No dal som tej hre šancu aj s patchom 1.4 ale po 3 dnoch som to odinštaloval. Tá hra je ešte stále postrach.Clovek je v meste a zrazu ho napadne tlupa cca 10 zlodejov, tých vyvraždí a len čo sa otočím tak je zamnou dalšia tlupa - tiež kill ale pohol som sa o pár metrov ďalej a zrazu namňa vybehnú goblini a za nimy otravné krysy, hady, netopiere a nemŕtvy :evil: Upozorňujem to nebolo v nejakom dungeone alebo v divočine ALE V MESTE.
Holt dal som jej šancu ale tá hra je stále strach a hrôza.
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“