Jagged Alliance 1, DG, 2 + mody

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

Ktorý diel je podľa vás najlepší ?

Jagged Alliance
4
10%
Jagged Alliance : Deadly Games
0
Žádná hlasování
Jagged Alliance 2
20
48%
Jagged Alliance 2 : Unfinished Business
3
7%
Jagged Alliance 3 bude naj !
0
Žádná hlasování
Všetky diely sú skvelé
5
12%
Pre tých ktorým otázky zase nesadli : Jagged Alliance ? Čo je to ?
10
24%
 
Celkem hlasů: 42

Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: Jagged Alliance 1, DG, 2 + mody

Příspěvek od Hamster »

90210 píše:mozna by mohla byt tezsi a AI protivniku lepsi
No moment. A patch/mod v1.13 znáš?
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Jagged Alliance 1, DG, 2 + mody

Příspěvek od 90210 »

ted mod neznam, ale kdyz jsem si cetl ten seznam zmen, tak bych s nich chtel jen a pouze tu vyzsi AI a vic elitnich protivniku na ukor tech obycejnych na obtiznost expert.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: Jagged Alliance 1, DG, 2 + mody

Příspěvek od Hamster »

90210: Tak to při vší úctě pouze nevíš o čem mluvíš. ;-) Překopání systému předmětů a zbraní posouvá hru na úplně novou úroveň (pokud má někdo opačný názor, tak se prosím ozvěte, protože jsem se s vaším druhem ještě nesetkal) a detaily, jako zdokonalený inventář, či snadná editovatelnost herních statistik a mechanismů, minimálně potěší. Pokud o hrubé dvojce tvrdíš, že je "opravdu neuvěřitelně propracovaná", tak tenhle patch by ti to měl vyvrátit.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Jagged Alliance 1, DG, 2 + mody

Příspěvek od sevencreature »

Hamster: To rozlišení je tam už upravené? Tj. max je 1024x768?

Btw co Wildfire? Má smysl ho instalovat nebo je lepší pro další zahrání JA2 použít radši 1.13? :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: Jagged Alliance 1, DG, 2 + mody

Příspěvek od Hamster »

Jo, rozlišení tam pořešené už je. Wildfire je fajn kvůli mapám, ale výhodám 1.13 (v.2085) konkurovat naprosto nemůže. Pokud si chceš zapionýrovat, tak zkus tenhle poměrně nový mod (tedy zatím jeho betu, ale znáš to), který údajně řeší možnost použít oboje zároveň. Vlastní zkušenosti s ním zatím nemám, takže kdyžtak dej vědět jak to běhá.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Jagged Alliance 1, DG, 2 + mody

Příspěvek od sevencreature »

Hamster: Eh, betatestování mě přestalo bavit kdysi v té době, co jsem se jím živil, takže radši zůstanu u klasické JA2 1.13 :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Jagged Alliance 1, DG, 2 + mody

Příspěvek od scorpioo »

Ja sa len chcem spýtať : Všade je táto hra radená medzi RPG len na tomto fóre je zaradená medzi ostatné hry.Prečo? :?:
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jagged Alliance 1, DG, 2 + mody

Příspěvek od Jab »

scorpioo píše:Ja sa len chcem spýtať : Všade je táto hra radená medzi RPG len na tomto fóre je zaradená medzi ostatné hry.Prečo? :?:
JG bych zařadil spíše do skupiny her jako je UFO (Enemy Unknown, TFTD, Apocalypse), Gorky 17, Incubation, Fallout Tactics atp. Byť může mít mírně posílené RPG prvky, tak jde stále především o tahovou strategickou hru.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Jagged Alliance 1, DG, 2 + mody

Příspěvek od sevencreature »

Protože to není tak kvalitní RPG jako třeba Zelda.

Seriózní odpověď viz Jab.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Jagged Alliance 1, DG, 2 + mody

Příspěvek od scorpioo »

Ok berem.Ja som sa len pýtal kôli tomu, že aj na officiálnych stránkach o JA2 je vo F.A.Q. uvedené:
What's a role-playing section doing in here? I thought Jagged Alliance was a strategy game?
Jagged Alliance has always mixed strategy and role-playing. (The original Jagged Alliance was subtitled "A Strategy Role-playing Simulation.") Your mercenaries aren't just generic, interchangable units. They're unique characters, and each one has different skills, attributes and traits.
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Re: Jagged Alliance 1, DG, 2 + mody

Příspěvek od Erina »

NA JA1 + 2 mi nesahat. JA1 byla vubec prvni hra, kde jsem vedela, oc kraci a nemusela hrat se slovnikem na kline, protoze Dolvich na mne mluvil rusky a mel i titulky v rustine :mrgreen: . Ve dvojce mne zklamal, ze uz kvakal english, protoze navstevoval pilne kurzy angliny, ale zas to melo dobrej pribeh. Proste pro mne jsou obe JA srdcovky.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“