Slintárna...

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Slintárna...

Příspěvek od Illuminating »

Ale joo, tak Martin Lopez taky nevypadá mezi "bicmenama" úplně mizerně
Obrázek

Anneke Van Giersbergen mne nikdy moc nebrala, ale tady jí to sluší
Obrázek

A teď si trochu vypujčím z jiného fóra :-)

Tahle se mi docela líbí :-)
Obrázek

A Jonna Enckel se mi příliš nelíbí, ale její velké oči jsou zajímavé/hezké
Obrázek

No a ještě něco, co bych si zrovna dal :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
CeBrk
Lim-Lim
Příspěvky: 136
Registrován: 29.9.2005 15:39

Re: Slintárna...

Příspěvek od CeBrk »

Protože samotný popis obrázů obsahuje již víc než dost textu, úvod tohoto zbytečného příspěvku vezmu zkrátka. Sestavit tuto minigalerii nebyl velký problém. Stačilo vybrat pár zajímavých obrázků z mé bohaté kolekce na... teda vlastně, co to mektam? Chci říci, že jsem na ně náhodou narazil, když jsem hledal něco o Nietzscheho filozofii uvědomnělého bytí a studoval nejnovější pokroky v kvantové teorii tunelového jevu u kausálních smyček časové pěny, vzhledem k teoretické možnosti změny Planckovy konstanty pod vlivem extrémních gravitačních polí singularit. Šok, jenž mi způsobilo vytržení z intelektuálního rozjímání a nenadále vržení do ubohého světa nízkých pudů, se nedá dost dobře popsat. Snad se tedy z tohoto otřesného zážitku vzpamatuji díky terapii kolektivního prožitku, jehož jádrem je obeznámit i vás s tímto nevábným fotografickým materiálem. Ještě bych snad podotkl, že odkazy na odvážnější fotografie jsou psány menším písmem, což je zajímavá inverzní asociace s ohledem na to, jaký budou mít na některé z vás možná vliv...

Dehyrdovaná - Snad každý někdy slyšel o pověstných zápasech v bahně, kdy spoře oděné ženy ladných tvarů bojují proti sobě v této nevábné hmotě vysoké viskozity. Myslím že nebudu daleko od neuchopitelné objektivní pravdy, když tuto podívanou označím za šovinistickou zábavu chabé estetické hodnoty. Zvláštní jak málo stačí, aby se tato činnost jako mávnutím pověstného kouzelného proutku proměnila v zábavu s výrazně vyšší kulturní hodnotou. Stačí trocha času a Slunka...

Mazaná - Některé mazané ženy dokáží i s naprostým minimem šatstva zakrýt vše potřebné

Okloboučněná poprvé - Klobouk - základní část oděvu každé správné ženy

Okloboučněná podruhé - klobouků není nikdy dost

Zlata - Spousta můžů oslovuje své dražší polovičky slovy jako "zlatíčko". Tato si to - narozdíl od mnoha dalších - nepochybně zaslouží

Modrásek - Modré dredy jsou prý in

Stín - kvůli troše toho stínu jsou některé nezodpovědné osoby schopny sabotovat i okolní floru

Sošná - jestli se dá o nějaké ženě říci, že je sošná, tak o této

Kuk - některé oděvy skýtají zřejmá nebezpečí odhalení

Portrétovaná - zvláštní, že portréty žen jsou povětšinou brány z větší dálky, než podobné fotografie mužů

Pokud někdo někdy zabrousil na některý z četných wallpaper serverů, asi si musel všimnou že sekce "girls" je povětšinou přecpaná známými supermodelkami a celebritami, povětšinou v dosti kýčovitě modelkoidních polohách, s výrazem tváře svědčícím buď o orgasmu, nebo o požití vyššího množství narkotik. Nicméně i tyto celebrity se občas dostanou před objektiv fotografům, které již podobné "umění" unavuje a jsou ochotni zkusit vytvořit něco hodnotnějšího. Pár takových případů se mi již poštestilo spatřit a tři z nich spatřéte i vy.

Anna Kurnikovova - není to sice moc dobře poznat, ale je to ona

Victoria Heckham - trní mezi růžemi

Naomi Campbell - tento wallpaper jsem zde kdysi dávno již linkoval, ale domnívám se, že jeho opětovné umístění nikomu neublíží


Nemohlo mi - i přes mé pozorovací schopnosti - uniknout, že velká část zdejších příspěvků se orientuje na všeobecně známé osobnosti. Protože je to v podezřelém kontrastu s tím, jaké povětšinou anonymní nuly zde linkuji já, pokusím se částěčně tuto skutečnost nenápadně napravit. A to díky osobě, jejíž půvab a křehkost je až trapně profláklá.

Audrey Hepburn poprvé - elegance sama

Audrey Hepburn podruhé - úsměv


Protože nerad špiním zdejší diskusi mnoha příspěvky najednou, pokusím se za pomoci prohřešení proti zařazování správných příspěvů do vhodných tém, zcuknout dva příspěvky do jednoho.

Snad každý RPG pozitivní hráč někdy slyšel o legendárním Dungeon Masteru. Podle mých tajným informací se chystá další díl s názvem Dungeon Master: Estetic adventure. Dle předběžných informací poběží na připravovaném Unreal 4 enginu, jenž nezůstal nic dlužen svému jménu. Tak jako se hry postavené na třetím díle tohoto enginu nevyznačovali příliš vysokou barevnou paletou, tak i Unreal 4 engin pokračuje v tomto trendu. Ba co víc, jde ještě dál. Ostatně můžete se podívat sami. První přísně střežené screenshoty se dostali až na můj HDD a díky mé blahosklonosti, máte i vy šanci potěšit své zraky nadcházejícím králem RPG žánru. Jen pro lepší orientaci uvedu, že jde o screenshoty ze začátku hry, jenž ukazují hru za postavu zloděje, jenž - jak je pouhým okem patrné - zatím nedisponuje přílišnou výbavou.

Rozcvička - protažení, a vylepšování vlastní postavy vůbec, bude součástí celého soukolí bohatého vývoje postavy. Postava je to vskutku vyvynutá

A jdem na to - Vstup do tajemných dungeonů nikdy nebylo napínavější

Namáhačka - rozcvička se nám teď hodí

Opatrně - obezřetné vykukování zpoza rohů je pro zloděje typické

Logika - a v neposlední řadě přijde řada i na řadu řádných hlavolamů

Díky této hře nejspíš přehodnotím svůj kritický podled na hry z pohledu třetí osoby. Domnívám se, že jako first person RPG, by tato hra ztratila velkou část svého kouzla.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Slintárna...

Příspěvek od MCZ »

CeBrk: tak tomu říkám zjevení :-D, nechceš konečně dorazit na sraz? ;-)

Každopádně po těch autech a bouchačkách příjemná změna...
Uživatelský avatar
CeBrk
Lim-Lim
Příspěvky: 136
Registrován: 29.9.2005 15:39

Re: Slintárna...

Příspěvek od CeBrk »

MCZ píše:CeBrk: tak tomu říkám zjevení :-D, nechceš konečně dorazit na sraz? ;-)

Každopádně po těch autech a bouchačkách příjemná změna...
Sraz? Ne, děkuji. Je tomu pouze pár dní, co se mi v pračce srazily slipy a já posléze sabotován touto nepohodlnou situací, jdouc po chodníku, se srazil s lampou. Žádné další srazy mi netřeba.

To jsem rád, že se ti mou linkované předměty slintání zamlouvají. Trochu jsem se obával, abych nebyl díky jejich sporému odění označen za šovinistické a nadržené prase. Tím nepochybně jsem, ale nemusí se to o mě přece všeobecně vědět, že?
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Slintárna...

Příspěvek od Cesare »

Většina těch slečen mě až tak nevzala, ale některý ty fota jsou velmi pěkný.
Měl bys zajít častěji...:-]
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

CeBrk: Zajímavé je hlavně umístění těch fotek (myslím webovou adresu). Chceš říct, že na všech těch fotkách... ve všech těch podobách... to je...? :-o
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Slintárna...

Příspěvek od Illuminating »

Hmm, některé fotky jsou moc pěkné 8-) - nejvíc se mi líbí asi poslední čtveřice/pětice :-)
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Co se týče CeBrka, nevěřím estetickým vizím někoho, kdo si do avataru ze všech Vermeerových děl dá právě to jeho nejhorší. :mrgreen:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
CeBrk
Lim-Lim
Příspěvky: 136
Registrován: 29.9.2005 15:39

Re: Slintárna...

Příspěvek od CeBrk »

Cesare píše:Většina těch slečen mě až tak nevzala...
Tomu se nedivím. Dlouhodobým studiem založeným na empirické zkušenosti jsem shledal, že osoby ženského pohlaví mají nějaký pochybný vkus. Například opravdu nechápu, co vidí na mužích. Zrovna předevčírem jsem se koupal a jen tak mezi námi, když jsem se prohlížel nahý v zrcadle, nebyl to hezký pohled.
Ajantis píše:CeBrk: Zajímavé je hlavně umístění těch fotek (myslím webovou adresu). Chceš říct, že na všech těch fotkách... ve všech těch podobách... to je...? :-o
Právě jsi na to kápl. Všechny nevkusné narážky na Gefinu osobnost a vzhled, byla jen sofistikovaná kamufláž, s účelem odvrátit pozornost od její nedozírné krásy, půvabu, šarmu a charisma. Je pochopitelné, že o slečnu Ing. Doc. Prof. Mgr. PhDr. RNDr. MuDr. Gef Gefrotinovou DrSc. Ph.D. by se mohla strhnou nechtěná pozornost, kdyby její pravá povaha, intelekt a krása vyšla na veřejnost. Nehledě na fak, že by ji to mohlo rušit od jejich koníčků a povinností. Zrovna teď přilétá soukromým tryskáčem z USA, kde pomáhala Johnu Carmackovi s nějakým algoritmem do nového voxelového enginu a ani se nestačí v Praze ohřát a přes výzkumné středisko v Cernu, kam ji pozvali zkrze nějaké problémy na urychlovači LHC, letí do Indonéských pralesů zachraňovat tamní děti. Má toho hodně, holka. A na závěr musím svědomitě, pravdivě a místopřísežně podotknout, že tyto mnou publikované informace nemají žádný vztah a návaznost vzhledem k faktu, že se mi právě teď kolem krku nepříjemně svírá slizké chapadlo nejmenované formy života.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

CeBrk: Vážně bys sem mohl chodit častěji.

Nedávno jsem narazila na stránky jakéhosi módního fotografa [sitemap]...mňau.
Obrázek

Hm..je tohle Iva Frühlingová, nebo ne?
Obrázek

Fotoblog zaměřený převážně na fotografie asijských modelek, hereček etc. http://girlspic.blogbus.com/
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Slintárna...

Příspěvek od Minsc »

Fuj, to jsem se lekl! Zezačátku jsem si myslel, že ta Fruhlingová je spoře oděná Vampiria! :twisted:
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Slintárna...

Příspěvek od Jab »

Minsc píše:Fuj, to jsem se lekl! Zezačátku jsem si myslel, že ta Fruhlingová je spoře oděná Vampiria! :twisted:
To je jen smutný důkaz tvé obsese.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Sadako: Nádhera :angel:
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Slintárna...

Příspěvek od Minsc »

Jab: Znáš význam věty: "Fuj, to jsem se lekl..."? ;-)
Zobrazit spoiler
Navíc jsem si dlouho nerýpl do Vampirie... :twisted:
Staří hrdinové z dětství:

Starý klasik
Obrázek
Obrázek

Starý Indiana
Obrázek
Obrázek

Prostě starý...
Obrázek
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Až po uši...:
Herec kantonský opery (podle všeho dost úspěšnej) - Leung Siu Ming
Od pohledu sympaťák...
Obrázek

...v jevištní úpravě vypadá báječně...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

A navíc je to fakt šikula...
(Ty linky vedou - jak jinak - na ukázky z kantonský opery; takže pak neříkejte, že vás nikdo nevaroval...)
http://www.youtube.com/watch?v=VpVRVMeV5ww
http://www.youtube.com/watch?v=O_emrvd7z9U
http://www.youtube.com/watch?v=_uImeeyi5M0
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“