Armed Assault

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Armed Assault

Příspěvek od drake127 »

Tak co říkáte na tuto novinku? Recenze ji docela strhaly, ale důvody, které byly uvedeny považuju za opravitelné (bugy), pozitivní (náročnost, vylepšené OFP) popř. vyšumící (HW náročnost). Takže pro mě asi ideální hra letošního roku.
Také jsem si jednu kopii sehnal, o pár minut později zjistil, že ani na 640×480 můj počítač nestíhá a tak se jí promptně zbavuju na eBay, ale i tak je to láska na první pohled.

Zároveň jsem měl možnost konečně zhodnotit Starforce, které je zdá se již docela odladěné, takže mu moje virtuální mechaniky nevadí a vše funguje jak má. PC nespomaluje a mechaniku netýrá.

Pozn. pod čarou: Angličani mi míní utrhnout ruce za českou (!) ArmU, momentálně mi nabízí 76 $.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Re: Armed Assault

Příspěvek od DerAdler »

V májovom (květnovom) LEVELi má byť ArmA ako plná hra. Zrejme už nejaká opatchovaná verzia, takže všetkých priaznivcov OFP si dovolujem upozorniť na túto skutočnosť. :salut:
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“