Nejoblíbenější NPC v KotOR 2

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Odpovědět

Které NPC je Vaše nejoblíbenější?

Atton
4
9%
Bao-Dur
1
2%
Disciple
0
Žádná hlasování
Goto
0
Žádná hlasování
Handmaiden
6
14%
Hanharr
0
Žádná hlasování
HK-47
5
11%
Kreia
9
20%
Mandalore
2
5%
Mira
2
5%
T3-M4
2
5%
Visas Marr
13
30%
 
Celkem hlasů: 44

Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Nejoblíbenější NPC v KotOR 2

Příspěvek od Ajantis »

Kromě hlasování můžete napsat jméno vašeho oblíbence, jakoukoliv další hodnotnou diskusi směřujte sem.
(seznam všech NPC tady)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Překvapivě Atton, ač jsem jej zezačátku silně nesnášel. Ovšem jeho skrytý příběh je výborný a rovněž i dialogy s ním. Druhou bych dal Handmaiden.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Kupodivu asi taky Atton. A byla to moje oblíbená NPC asi už od začátku. Na druhém místě by byla Mira - čistě proto, že se střelnými zbraněmi je s ní radost bojovat.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Arnika
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 9.1.2007 19:25
Bydliště: Doma :)

Příspěvek od Arnika »

Hm...asi Atton. Líbí se mi jeho styl :twisted:
Pak bych asi dala Kreiu. Ale ta mi občas docela lezla na nervy. I když se mi zase líbily rozhovory s ní...něco jako "vím toho víc, ale na to si už přijdi sama" - teda alespoň na mě to tak působilo... ;-)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Velmi jsem váhala mezi Bao-Durem T3-M4 a Kreiou, ale nakonec to přece jen vyhrála ona. Její lekce jsou luxusní. :-P
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Příspěvek od Saruman »

Hlasuji rovněž pro Kreiu. Její postoje jsou sice často v rozporu se základní koncepcí hry - rozdělení na absolutní dobro a zlo -, což v několika situacích přímo nutilo moji hrdinku reagovat při interakci s ní jako ubožačka, nicméně to jsem vzhledem k jinak často výborným dialogům ochoten překonat...
Na druhou příčku bych nejspíše umístil Visas. Její úslužnost a pokora si získaly mé hluboké sympatie.

A obecně považují družiníky z pokračovaní za lepší jejich prvodílových protějšků. Získávání vlivu sice nebylo vyřešeno úplně nejšťastněji, ale celkově se rozhodně jedná o velký posun vpřed.
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Služebná. Vypovězení musí držet spolu 8-) ... a ty pixely :pray: :lol:

V těsném závěsu Bao-Dur a Visas. Nemalou roli v tom hraje i jejich namluvení 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
revan004
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 20.7.2008 16:07
Bydliště: Naltrimea
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 2

Příspěvek od revan004 »

no najskor asi Mandalore ... zaujal ma ten pribeh o Revanovi a Mandalorovej helme
"Who I am is not important—my message is."
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 2

Příspěvek od Bhaall »

Jednoznačně Kreia, její filozofie mě dostala...
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Apophis
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 22.2.2009 5:12

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 2

Příspěvek od Apophis »

Visas-Sluzebna-Atton(jedi). Vubec me sedela ta litajici koule a Mira
Uživatelský avatar
Fixer040
Sigilan
Příspěvky: 115
Registrován: 25.7.2007 17:28

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 2

Příspěvek od Fixer040 »

Bao-Dur,to jeho yes general je uzasne :pray: jinak aji Atton kvuli svymu skrytymu pribehu a tomu jak ,,dela blbce,, a pak samozrejme Sluzebna diky tem lekcim co vam dava v boji beze zbrane,minulosti a samozrejme vzhledu :whistle:
Navzdory všem opačným tvrzením má tuřínové pivo léčivé účinky.

Sekera bez trpaslíka není sekera.
Girtmen
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 5.3.2009 16:17

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 2

Příspěvek od Girtmen »

mě se zase líbí atton mira a služebná ty tři se světelnejma mečema atton s rouchem temného rytíře vypadá fakt super :applause: ;-) :mrgreen:
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 2

Příspěvek od 90210 »

pres pocatecni skepsi (zacatek s klasickym R2-D2 klise) je vyber druziny jeden z nejlepsich, ktery jsem v rpg zazil a prekonava prvni dil. zajimava je ta implementace vlivu, diky ktere jsem s valnou vetsinou postav zrovna moc nepokecal, coz je nicmene klad. nic neni zadarmo. robota se mi navic vubec nepodarilo zprovoznit, takze moje hodnoceni bude narozdil od kotoru 1, ktery jsem hned napoprve bez problemu prosmejdil krizem krazem, hodne omezene. nicmene i kdyz hra koncila driv, nez bych sam cekal a nepodarilo se mi prokecnou vsechny postavy do detailu, tak mam pocit, ze mnoho nevyrceneho zustalo nevyrcene i diky autorum.

atton - zpocatku me moc nenadchl, nicmene pozdeji me prekvapil svym na hru originalnim, ale o to realistictejsim odtazitym zpusobem rozhovoru, kdy vam na pozadani odmitl vyklopit celou zivotni story. k te jsem se ve sve hre mimochodem vubec nedostal, skoda. + par naznaku na naar shadaa - o dalsi duvod vic kotor 2 za rok rozehrat podruhe.

T3 M4 - tohle si autori IMHO mohli vazne odpustit. stejne jako v prvnim dile jsem vysavac pouzival jen v hrou narizenych pripadech, coz tentokrat bylo mnohem vic, nez by bylo zahodno. a vubec, za jeden ze zaporu KOTORu 2 je pro me hra za nekoho jineho, nez je hlavni postava. nicmene je treba rict, ze autori z T3 M4 vytriskali maximum, na lodi aspon opravuje a vyviji nejakou aktivitu a slouzi jako pojizdny montazni stul a tak to mohlo i zustat. nemuseli z nej delat npc.

kreia - co dodat, vsichni to vime. skvela postava, co skvela - jedno z nejzajimavejsich npc, ktere jsem ve hrach zazil . bohuzel se mi z ni nepodarilo vytahnout moc informaci, protoze jsem u ni od zacatku vliv spis ztracel. svym pojetim hry jsem se od ni od zacatku snazil spis odtrhnout a mimo povinne pasaze s ni vubec nehral, i kdyz jsem za ni samozdrejme chodil na povinny pokec na lod.

bao dur - od prvniho okamziku muj oblibenec, se kterym jsem hral az do konce, kdy jsem z nej ke svemu prekvapeni udelal jediho (aby prakticky ihned pote nasledoval sled udalosti, vedouci ke konci hry, takze jsem si ho s light sabrem moc neuzil). povedena postava, i kdyz toho tolik nerekne.

handmaiden - musim rict, ze handmaiden je co se vzhledu tyce tak trochu muj typ, takze tady nebylo moc co resit. uz jeji vstup na scenu a dalsi animace na telosu byly hodne slibne a to, ze s mym jedim vzala roha me opravdu potesilo. co zamrzi je, ze potencialni romance je zpracovana jen v naznacich. spolecne s bao durem byla nejcastejsim clenem me party a narozdil od bao dura jsem z ni udelal jediho rychle.

mira - v prvnim dile bych se ji asi venoval vic, ale tady jaksi nezbyl cas. i kdyz jeji story z hanharrem bylo pomerne originalni. predpokladam, ze se z ni dal udelat jedi, coz jsem jaksi nestihl udelat, nicmene i tak mam pocit, ze na konci zustalo neco nedoreseno, byla na malachoru a hledala me...

goto - autori trochu zahrabali v SW analech a prinesli nam muciciho droida z epizody IV (kterou jsem v ramci hrani kotoru 2 opet shledl). tento droid a jeho majitel jsou pro me asi nejvetsi zahadou, cela ta story kolem nich, do ni jsem vubec nepronikl. nehlede na to, ze po domluveni paliva pro telos a defakto jeho zachrany mi goto stale oznamoval, ze je treba telos zachranit. + co mel znamenat ten konec, kdy si droid (opet) vyslapl na bao durova droida? hodne zajimavej charakter imo.

visas - hm, tady mozna nebudu sdilet vseobecne nadseni z ni. proste me moc nebavila a uz jeji prichod na palubu nevzbuzoval mou duveru (i kdyz me potesil, protoze s sebou prinesla vytouzeny prvni light sabre). moc jsem se s ni nevybavoval a ani s ni nehral, a proto me prekvapilo, ze se k memu jedimu ke konci docela mela. mimochodem, ten jeji sith lord rozhodne sliboval mnohem vic, nez z toho nakonec bylo, velka skoda. cekal jsem, ze visas zradi, ale nakonec byla celkem pasivni. svym vzhledem a celkovym neprijemnym nabozenskym feelem z ni mi pripomela princeznu z barbara conana, ktera utekla od sveho otce a stala se prisluhovackou hadiho kultu thulsy dooma. kazdopadne je to urcite zajimava postava, wtz.

mandalor - mam takovy pocit, ze tady se konal mensi comeback z prvniho dilu. orda jsem si uz tehdy pomerne oblibil a i tady s nim hral, i kdyz pusobil trochu nedodelanym dojmem. ve vzduchu visela zrada, ale nestalo se nic.
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“