K2: Maska Pána ze Sithu

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sammael
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 18.8.2007 16:14
Kontaktovat uživatele:

K2: Maska Pána ze Sithu

Příspěvek od Sammael »

Když zabiju pána tý slepý pipiny(-teď si na honem nemůžu vzpomenout na jméno) a ona se pak koukne pod jeho masku,tak se mi zobrazí tabulka,že jsem získal jeho masku,ale ať jí hledám jak jí hledám tak ne a ne jí v tom inventáři najít. Nevíte někdo jak na to?? Docela mě to štve páč co jsem to za Sitha bez pořádně zlý masky?? :cry:
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Já ji tedy v inventáři našel - někde vespod mezi "obyčejnými" předměty, protože ji nelze nijak reálně použít.
Uživatelský avatar
Sammael
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 18.8.2007 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sammael »

zkoušim....hledám...nic....zase nic.....taky nic.....tak sem si to rozehrál znova a prd...asi se rozbrečim :-( jak je to možný,že všem to jde a mě ne??
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Stejně ti je na nic, nasadit ji nemůžeš, jen ti zůstane v inventáři a přidá ti pár bodíků síly. to je všecko. přepni si v inventáři na zobrazit všechny předměty, měla by tam někde být, pokud to není nějaký bug.
Uživatelský avatar
Sammael
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 18.8.2007 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sammael »

Zřejmě je to bug,páč já to fakt nemůžu najít. To neva,že si jí nemůžu nasadit jde o princip-já do teď žil v domění že jsem všemocnej Sith....jenže to už neplatí když nemeam ani moc najít v inventáři masku :wall: :-D
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: K2: Maska Pána ze Sithu

Příspěvek od 90210 »

pokud te jeste po 2 letech ve snech trapi, kde je ta maska, tak dnes je tvuj stastny den. maska je v quest items.:0) nejde nasadit.
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“