Skryte poklady pohřbenej vesnice

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Skryte poklady pohřbenej vesnice

Příspěvek od dodo »

Poprosim vas co ste nasli za predmety vo Pharodovej skrysi, ja som nasiel iba nejake liecaiva a kuzla magicka strela, barevni orb; sa mi to zda trochu malo na taku dobre utajenu skrys. A este ako sa z tej skryse dostanete prec? resp. ako aktivujete portal ktory vas prenesie von z Pharodovej skryse.
Vobec sa neviem dostat do Grisovho domu , predpokladam ze vchod je niekde cez dom teho oneho "Ojo" , ale vobec netusim ako; podarilo sa vam tam niekomu dostat a ked ano ako?
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Skryte poklady pohřbenej vesnice

Příspěvek od Cesare »

Co si pamatuju, ve staříkově skrýši opravdu žádný supermegapoklady nejsou. Hojidla, kouzla, peníze, náušnice, voko, myslím že i figurka Paní Bolesti... Docela pěknej loot, ale žádná super zbraň hromadnýho ničení se tam neválí.
Všechno to opravdu důležitý obdržíš přímo od Pharoda, eventuelně od Annah.
...mrkni sem:
http://www.rpgclassics.com/shrines/pc/p ... ault.shtml
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
cicin
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 23.7.2008 20:07
Bydliště: budějky
Kontaktovat uživatele:

Re: Skryte poklady pohřbenej vesnice

Příspěvek od cicin »

Zdravím já bych se chtěl zeptat jak je to s tím bláznem jménem Ojo? Když jsem ho zkoušel prokecnout tak celkem nic jsem neobjevil, takže by mě zajímalo jestli tam má nějakou určitou roli? Díky
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“