Vesmírné a podmořské "simulátory"

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

yenn píše:Cozzinnni: http://486games.net/game.php?id=28
Thanks :-D
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
MickTheMage
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 1.10.2005 14:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MickTheMage »

Ked uz tie fighter, tak jedine Collector's Edition, lenze to asi len tak na nete nezozenies :)) I ked vsetko sa da, ked sa chce.
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
http://mickthemage.blogspot.com
http://www.kulturakriplu.net
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Vesmírné a podmořské "simulátory"

Příspěvek od sevencreature »

sevencreature píše:Jinak (teď jsem si vzpomněl) vlastním originálku Descent Definitive Collection (už ani nevím odkud) D I a II včetně datadisků :shock:
Hmm a konečně se mi investice po letech vrátila :mrgreen: Rozhodl jsem se vyzkoušet novou verzi D2X-XL portu (no v podstatě kvůli tomu, že jsem narazil na zmíněný port a taky na CD se zmíněnou kolekcí) - a vadily mi nějaké mouchy - ale zjistil jsem při prohledávání, že existuje ještě další port, který jsem taktéž zkusil a velmi příjemně mě překvapil - Descent Rebirth ( http://www.dxx-rebirth.de/ ).

Takže vzhůru na Descent ságu :-P Mhm, jednička mi přijde nějaká lehká (no, ale další série misí asi přitvrdí :anxious: :-) ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Vesmírné a podmořské "simulátory"

Příspěvek od Cozzinnni »

hraje tu někdo Star Trek Bridge Commandera? Já se u něj solidně zasekl a to spíš při stahování nových lodí než hraním, ale teď, když tam mám kompletní edici lodí ze StarGate i z Battlestar Galacticy, tak je radost žít :mrgreen:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Vesmírné a podmořské "simulátory"

Příspěvek od Welwet »

a nevíte někdo kde takovej nějakej parádní vesmírnej simulátor stáhnout..?:-)
nejlí= nějakej na klávesku...


jinak ..není to moc o vesmíru..ale jestli jste někdo hráli star wars kluzáky..ty jsou taky docela sranda..
jen mě tam schází narážení ...
Obrázek
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Vesmírné a podmořské "simulátory"

Příspěvek od Cozzinnni »

Welwet píše:a nevíte někdo kde takovej nějakej parádní vesmírnej simulátor stáhnout..?:-)
nejlí= nějakej na klávesku...
pokud chceš na klávesku a myš, Bridge Commander je v pohodě. Instalačku stáhni přes torrent zde
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vesmírné a podmořské "simulátory"

Příspěvek od Jab »

Cozzinnni píše:pokud chceš na klávesku a myš, Bridge Commander je v pohodě. Instalačku stáhni přes torrent zde
Seš normální?
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“