Slintárna...

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Pár kamarádů (přesněji jejich sestry) mají yorkshiry, jsou to rozmazlené plyšové hračky (což bych byl asi taky, kdyby mě oblíkali do takových nesmyslů a nenechali mě ani v klidu vykonat potřebu, aniž bych musel poslouchat jaký že jsem to šikula!).
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Cesare »

Carlos píše:Pár kamarádů (přesněji jejich sestry) mají yorkshiry, jsou to rozmazlené plyšové hračky (což bych byl asi taky, kdyby mě oblíkali do takových nesmyslů a nenechali mě ani v klidu vykonat potřebu, aniž bych musel poslouchat jaký že jsem to šikula!).
Proto jsou taky yorkšíráci takoví nerváci... ;-]
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Cesare: Ale někde jsem se dočetl, že normálně jsou velmi chytří. Jen prostě výchovou ála Paris Hilton degenerují.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Slintárna...

Příspěvek od Minsc »

Carlos: Připomněl jsi mi díl South Parku s Paris, kdy se jí chudák pejsek zastřelil a ona dodala:"to né, už zase"... Lidi by měli před koupí psa projít psychotesty, potom by se nestávali tyto nechutné případy...

Já osobně moc nemusím naháče, vypadají strašně nemocně a je jich mi líto...

Z psů "plyšáků" mi asi jako nej připadá pekinéz. Je to sice taky pes pro paničky, ale má zlatou povahu- pořád se válí a žere, ale když ho někdo namíchne, tak je vostrej jako rotveiler!(nemůžu si pomoct, ale při hlídání mi připomína Critters) :twisted:
Navíc ho v čínské kuchařce nenajdete, je asi nejedlý... :twisted:
Obrázek
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Objevil jsem cíl svého cvičení!

Obrázek
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Cesare píše:
Carlos píše:Pár kamarádů (přesněji jejich sestry) mají yorkshiry, jsou to rozmazlené plyšové hračky (což bych byl asi taky, kdyby mě oblíkali do takových nesmyslů a nenechali mě ani v klidu vykonat potřebu, aniž bych musel poslouchat jaký že jsem to šikula!).
Proto jsou taky yorkšíráci takoví nerváci... ;-]
Není to dáno hlavně celkovou degenerací toho plemene? Tuším že mají i nějak podělané šlachy, takže nedokáží ani dobře běhat.

Kamarád vyprávěl, že snad jeho sestřenice měla yorkshira, a to byl takový agresivní zakomplexovaný špunt, který neustále na všechny ostatní psy štěkal. Nu a jednou takhle štěkal před sousedovic huskym, štěkal, štěkal a štěkal, nakonec se ten husky v klidu zvedl a ukousnul yorkshirovi hlavu, cha chá!
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Adieu: :lol: Morbidní nicméně vtipné. Fakt nevím, jak to s těmi psy (yorkshiry) je. Já je ale nemám rád. Jsou prostě chovaní coby plyšáci a absolutně jim pak chybí jakýkoli znak šelmy (byť domestikované) nebo čehokoli, co by se alespoň podobalo odhadu - vždyť není ani dvacet čísel nad zemí a zkouší na mě dělat tlaky. Jsem jediný, koho ta kámošova svině poslouchá, protože jsem na něj jednou šlápnul (když byl posranej z bouřky) a jednou seřval a zahodil přes půl pokoje, když mě hryzl do prstu.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Slintárna...

Příspěvek od AlieN »

Carlos: Zajímavá forma masochismu, tak strašně se zohavit.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

AlieN: Tohle je náhodou asi nejpřírozenější muskulatura, co jsem viděl. Je zatím vidět spousta práce, síly a odhodlání. Narozdíl od současných doperů (zobou hooodně moc doplňků). Jenom by mohl mít lepší stehení svaly - má je moc široké, před focením už toho asi moc nenaběhal 8-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Slintárna...

Příspěvek od Cesare »

Na mě už je to příliš.
Pravda - mám ráda šlachouny a hubeňoury (a ulítávám na tom, čemu se velmi výstižně říká "soyboy" :twisted: ), ale odhlídnu-li od těchhle preferencí, ideální mužskou muskulaturu si představuju spíš takhle:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

(I neasijský příklady by se jistě našly, ale nechce se mi je hledat... ;-) :-P )

Je mi jasný, že tohle holt asi není kulturistův sen, ale má to blíž k tomu, co já považuju za "přirozené" - a cool. ;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Cesare: Ten vrchní je docela dobrý. Moc dobrý rys hrudníku a břicha.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Ohlédnutí za krásným hněvem v Řecku na sklonku minulého roku. Jen škoda, že to i díky ekonomické krizi nakonec zase vyšumělo. :roll:

Obrázek

Obrázek
Hořící vánoční stromeček, aneb zlo chce dětem sebrat dárky, které jim koupíme.

Obrázek
Ach ne, oni celou tu nádheru zničili!

Obrázek
Zapalují i zvířátka, proboha!

Obrázek
Proč nám vzdorují, nevděčníci, to fakt jako nepobírám...

Obrázek
Ta výloha určitě něco stála!!!

Obrázek
Do ohraničení by se fakt srát neměl! :evil:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Adieu: Hořící vánoční stromek jsem měl jeden čas jako pozadí na ploše - mimořádně vydařená fotografie.

Nepokoje v Řecku mě zaujaly, nicméně jsem absolutně nepochopil hodnocení situace médii (českými i zahraničními) - vždyť hněv lidí musel být i v jejich očích (hledáčcích kamer) oprávněný!

Mimochodem, nemáš HQ video ze zasedání MMF v Praze (2000), sestřih z vysílání ČT a autentických nahrávek účastníků? Viděl jsem to video na antifa.cz, na konci mě zaujal anarchista v jakémsi tanci mávající roztrhanou vlajkou, všude kolem kouř a trosky - chtěl bych si ho típnout na plochu, ten výjev má neuvěřitelnou atmosféru!
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Pche, nějaký "Vánoční stromeček"... Praví labužníci opékají špekáčky takhle! :mrgreen:

Obrázek
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Carlos: Média rozhodně nemají v úmyslu lidem říkat pravdu, už jen proto, že je vlastní stejný druh lidí, jaký nám vládne. Je docela legrační pozorovat, jaký vliv mají hodnoty většinové společnosti i na lidi v oposici - squateři se na demonstraci dušují, že nejsou feťáci a nemakačenka, jenže - oni jsou, pokud tyto termíny značí lidi, co neodmítají látky ovlivňující vědomí a kteří odmítají otročit pro někoho jiného než vlastní vůli. Není zač se stydět, aneb jak zpívají Jefferson Airplane:
(...)
In order to survive we steal cheat lie whore fuck hide and deal
We are obscened lawlessly as dangerous, dirty pirates, and we are
We should be together
Come on all you people standing around
Our life's too fine to let it die and
We should be together
All your private property is
Target for your enemy
And your enemy is
He
We are forces of chaos and anarchy
Everything they say we are, we are we are
And we are very
Proud of ourselves
Up against the wall
Up against the wall (motherfucker!)

A stejně tak by pro ně neměl existovat důvod, proč odsuzovat ničení majetku. Dnes není možné se proti vládnoucímu systému prosadit jinak než drapnutím za koule, které pro něj představuje majetek, a ty mu uříznout. Je odpovídající, že ti lháři nad námi události v Řecku presentovali jako spontánní tupý chaos, co lidem chce vzít půdu pod nohama. Pokud by přiznali, že půda pod nohama se současným systémem nezmizí, lidé by mohli začít uvažovat nad rámec systému. Příčiny povstání v Řecku média pro jistotu také očesala a překroutila, jak je zvykem, vše zjednodušeno na zabití toho chlapce policistou, a to navíc podáno v takové formě, aby nebylo jasné, zda šlo o úmyslné zabití (i přes hromadu svědků). Takhle umně to zamaskovali jako exces policisty-individuality, kvůli kterému vybuchly tyto politováníhodné bouře. Žádný boj za společenskou změnu, jen obyčejnou tragédií rozezlení pubescenti, achacha (uvědomělý smích podnikatelského páprdy)!
Hodně mě tehdy bavily všechny ty reportáže v televizi, kde dávali prostor jen lidem, jež se jim hodili k uhňácání jejich smradlavého koláče lží. Proto byly nejčastěji slyšet názory vyděšených obyvatel Athén, kteří měli o všem ponětí asi jako žáby u rybníka za městem.
Osobně jsem získával aktuální informace na jedné anarchistické stránce, to médiy vytvořené vakuum bylo vážně kvalitní.

Co se týče toho videa, nejspíš ho žel ani neznám.

Ajantis: Nacisté vypalující knihovnu v Ruce Seldariny z IWD! :-)
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“