[Sigil] Recenze: Omikron: The Nomad Soul

Zde můžete diskutovat o článcích uveřejněných na Sigilu a na příbuzných stránkách.
Zamčeno
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

[Sigil] Recenze: Omikron: The Nomad Soul

Příspěvek od MCZ »

Omikron: The Nomad Soul
autor: Ajantis
Omikron je voláním o pomoc. Voláním o pomoc, které vám zprostředkovává udýchaným a roztřeseným hlasem muž v uniformě objevivší se před vámi po otevření dimenzionární brány. Žádá vás, aby váš duch opustil současnou tělesnou schránku sedící před počítačem a vydal se zachránit jeho svět. Omikron je voláním o pomoc světa, který kdysi vypadal podobně jako ten náš, ale rozhodl se nahradit nepředvidatelnost a nahodilost svého charakteru strojovou přesností a precizností. Pročež v jeho čele stojí počítač. Zpočátku to možná přinášelo samé výhody, nesnili jste nikdy o nezkorumpovatelném a nechybujícím vládci? Po nestabilní době kobaltových válek byla jeho osobnost přesně tím, co lidé potřebovali. Efektivnost, s jakou pracoval, byla ohromující a obyvatelé Omikronu se rádi pro své bezpečí a prosperitu zřekli malého dílku ze své svobody…
celý článek
Uživatelský avatar
Alnag
Sigilan
Příspěvky: 512
Registrován: 17.9.2006 9:33
Bydliště: dno Propasti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Tak na tuhle hru jsem kdysi v tom roce 99 hrál demo a pamatuju si, že jsem ho hrál pořád dokola, protože bylo fakt super. Ale k celé hře jsem se nikdy nedostal... :cry:
Obrázek
Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

Re: [Sigil] Recenze: Omikron: The Nomad Soul

Příspěvek od Adolfik »

Podařilo se někomu rozjet Omikron korektně na Windows XP?
Mě se nepříjemně trhá hra, když jsem v inventáři.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: [Sigil] Recenze: Omikron: The Nomad Soul

Příspěvek od Carlos »

Mně se to podařilo poměrně bez problémů, trhání v inventáři můžeš zabránit hraním v okně. Jinak se mi ho eliminovat nepodařilo, ale nijak jsem to neřešil, protože to nebylo tak strašné. Kamarád měl podobný problém a vyřešil jej tím, že hrál hru v nouzovém režimu. Jinak celkem sázka na jistotu je stáhnutí direct playe z piratebay.org, jestli jsi orientován i mimo zákon :twisted:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Re: [Sigil] Recenze: Omikron: The Nomad Soul

Příspěvek od Javor »

MCZ píše:celý článek
Tento link již není funkční. Podobným problémem trpí i pár dalších textů v této sekci.
Feed your head
Zamčeno

Zpět na „Diskuse ke článkům“