Otázky a odpovědi

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
nula
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 24.10.2009 22:52

Re: Otázky a odpovědi

Příspěvek od nula »

Měl bych jednu stupidní otázku, nemůžu se dostat v NWN:HotU v kapitole 3 k Aribeth, mám přivést písaře k jistejm šutrum (zvláštní že v dialogu - českej překlad mluví jen vo dvouch, pozdějc co sem koukal do návodu tak prej chce tři), každopádně podle návodů co sem našel tak se jedná vo šutry Treason, Dimension a Infinity, Treason je jasná zrada a Infinity nekonečno, to mě je jasný, ale u Dimension si nejsem jistej (moje angličtina stojí za starou belu) jestli je tim myšlenej šutry "Velikost" nebo "Souřadnice", spíš sem sázel na velikost, pro jistotu sem zkoušel vobě možnosti, ale ta "zářící zeď" nechce zmizet, vdycky dovleču písaře k šutru (dám použít), hodí se animačka, du k dalšímu, takhle 3x a stejně nic... takže se vás ptám a poníženě prosím vo vodpověď: co sem zase podělal?
(btw, verze 1,66 ale chyba bude určitě u mě)
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky a odpovědi

Příspěvek od Bhaall »

Hmm, už si to bohužel nepamatuju, ale být tebou tak si rozhodně stáhnu patche a zkusil bych nějak proházet pořadí.
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Lyrick
Sigilan
Příspěvky: 47
Registrován: 17.12.2009 22:41

Re: Otázky a odpovědi

Příspěvek od Lyrick »

Chtěl jsem se zeptat ohleďně jedné věci co mě trápí, a tím je tankování v NWN II. Moc her jsem nehrál, převážně Anarchy Online, World of Warcraft a teď zrovna Planescape Torment, a ve všech mají tankové nějaký skill či kouzlo, čím dokáží udržet potvory aby útočili na ně. V NWN II mi ale tohle nějak chybí a často se mi stává že potvora vyběhne po mém rangerovi či casterovi, a i když ten dotyčný neútočí a jen stojí, a tank do potvory buší, stále ne a ne jí obrátit na tanka.

Tak tedy nevím, jak v NWN II tankovat, abych mohl v klidu střílet z dálky, castit kouzla, nebo léčit?

Díky
Whenever someone says "pls" because it's shorter than "please", I say "no" because it's shorter than "yes".
Girtmen
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 5.3.2009 16:17

neverwinter nights 2 zářivá tekutina pro výtvor

Příspěvek od Girtmen »

Zdar hale nevíte kde najdu zářivou tekutinu pro výtvor je to takovej golem.
Girtmen
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 5.3.2009 16:17

neverwinter nights 2 kde jste se nejvíce zapotily

Příspěvek od Girtmen »

zdar tak mě napadlo dát tudle diskuzi kde jste se nejvíce zapotily v neverwintrech 2
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Re: Otázky a odpovědi

Příspěvek od Edvin »

Něco by mě zajímalo, je normální že mi Znalkyně odmítá říct jméno jakéhokoliv společníka ?
Vždycky mi řekne buď že nemám pravou lásku, nebo nějakou Kasadru Nádhernou či co.

Je to značně flustrující, a to jsem si speciálně vzal do party už od začítku i Arribet a zkouše to táhnout s ní i s Drowkou.
Buď je to chyba, nebo kdo chce moc nemá nic.....
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Otázky a odpovědi

Příspěvek od PostTrauma »

To si ze mě dělají humor, že nejde zabíjet neutrální NPCčka. Neexistuje nějaký způsob, jak to obejít?

Našel jsem, že stačí editovat kampaň a zaškrtnout, že jde útočit na neutrály. To jsem udělal, zaútočit sice jde, ale neutrálům to neublíží a neznepřátelí se. Tudíž bych uvítal nějaký jiný návrh.

PS: Samozřejmě jde o NWN2.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Otázky a odpovědi

Příspěvek od Welwet »

Nazdar

Zajimalo by me co si myslite o katane, bastardovi a vubec exotickych zbranich?

ono tech katan a vubec veci zrovna moc neni no :o(
Obrázek
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Otázky a odpovědi

Příspěvek od PostTrauma »

Těch zbraní tam je třeba i dost, ale na co plýtvat featem, abys je mohl používat, když nejsou lepší než jiný zbraně?
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
HiHi789
Sigilan
Příspěvky: 129
Registrován: 13.3.2009 23:27
Bydliště: Nepovím a nepovím.

Re: Otázky a odpovědi

Příspěvek od HiHi789 »

Nejspíš proto abys mohl hrát týpka s katanou. :)
Mě by spíš zajímalo, proč je bastard veden jako exotická zbraň.
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Otázky a odpovědi

Příspěvek od Welwet »

Long je naprosto otresnej, ma ho kazde druhe NPC, no proste o nicem.

Ten bastard by me taky zajimal..ale myslim ze tam meli tech zbrani malo tak tam nahazeli vse mozne.

Dalsi otazka, nevite o nejakem baliku co by pridaval nove hlasy do nwn1 ?
Obrázek
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Otázky a odpovědi

Příspěvek od PostTrauma »

Tak jasně, že to je dobrý na to, abys mohl hrát týpka s katanou nebo třeba bastardem, ale bohužel tě tahle možnost stojí (pro nebojovníky) drahocenný feat. Druhá možnost je dát katanu mnichovi do jeho smrtonosných rukou a udělat z ní dětskou hračku.

Mimochodem nevíte, jak funguje penalizace k XP v NWN2? Prestižní povolání se nepočítají?
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
poutnik
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 4.4.2011 6:48

Re: Otázky a odpovědi

Příspěvek od poutnik »

Mám problém při přechodech mezi kapitolami se po přechodu z Win XP na visty přestali zobrazovat předělová videa. Nemáte někdo v rukávu řešení?
Fanosek
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 22.2.2009 14:47

Re: Otázky a odpovědi

Příspěvek od Fanosek »

Ahoj, prosím vás mohl by mě někdo poradit jestli jde nastavit v NWN2 otáčení kamerou při stisknutí pravého tlačítka myši? Prozatím to jde jen při stisknutí prostředního tlačítka (kolečka), ale to mě vubec nevyhovuje, ale nikde v nastavení jsem nenašel možnost změny - třeba su totálně slepí...mohl by mě někdo poradit jestli to jde a kde by jsem to mohl změnit......dík moc...
Nefarit
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 30.8.2011 1:31

Re: Otázky a odpovědi

Příspěvek od Nefarit »

Zdravím, ve hře mám nějaký bug a za boha nevím jak ho odstranit. Povedlo se mi aktualizovat na verzi 1.04 a stále nic, v záložce "skills" nemám u nikoho vůbec nic ani u zloděje a přito od začátku na liště mám přetahlých automaticky pár zlodějškých dovedností, ale nevím kde je najdu respektive tuším, že by měli být v těch "skillech" ale tam nemám u žádné postavy vůbec nic... Pokud by někoho napadlo řešení dejte prosím vědět
díkes
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“