StarCraft II

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
j-35 draken
Sigilan
Příspěvky: 54
Registrován: 8.9.2007 21:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od j-35 draken »

Ja sem naopak byl fanda nez jsem videl video ale po videu jsem trosku ztratil nadsení si to koupit hned jak to vyjde sice tam sou nový jednotky ale hodne se to podobá sc:-?,sem trosku predpokladal ze to udelaj aspon trosku jiný nebo aspon ne hodne podobný sc,ale i tak to skusim :-).
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

2Samma: Druhá polovina 08, možná to už bude na wcg...resp objevil se v hlasování ale neví se jestli to neni jen přání nebo to je fakt
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

Re: StarCraft II

Příspěvek od Adolfik »

hral to už někdo?
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: StarCraft II

Příspěvek od AlieN »

Hrál... a vcelku dobré.
Sice na první Starcraft to nemá ani omylem, ale alespoň si to zachovalo zhruba stejného ducha hry - těch změn tam zas tak moc není, převážně jde o úpravy vykrádající hromadu jiných her a směřující hratelnost trochu víc k mikru a k rychlejší hře. Ale to se dá bez dlouhodobějšího hraní v MP těžko posoudit a já ho pro jistotu nehrál vůbec, jen klasický skirmish. Každopádně "Warcraft 3 bez hrdinů" to naštěstí tak docela není.

Kampaň samotná je celkově překvapivě dost fajn, líbí se mi její mírná nelinearita, i blbiny navíc jako běhání po mateřské lodi a kecání s postavami (a Lost Viking :lol:), ale hlavně mě hodně potěšil příběh - sice vrcholí už zhruba v polovině, ale i tak je vcelku dobrý a už kvůli němu se těším na další díly. Mise kvalitativně trochu kolísají, ale naštěstí nejsou většinou moc přeskriptované a na vyšší obtížnosti mě dost bavily i na několikáté (dohrál jsem hru na Hard a na Brutal - Normal je jen pro začátečníky a na ty nižší se pravděpodobně počítač nějak porazí sám).
Délka cca 14 hodin + čas v lodi. Což je sice ve srovnání s SC1 vcelku směšné, ale na dnešní dobu je to asi normální a znovuhratelnost je velká... takže mi hra času sežrala celkem hodně :-)
majkom
Sigilan
Příspěvky: 48
Registrován: 2.1.2007 17:39

Re: StarCraft II

Příspěvek od majkom »

Alien: prosim ta, ako ti mohol povodny sc zabrat omnoho viac ako kampan sc2? ja som si dal sc a sc bw pred nakupom dvojky a nejak extremne dlhsi cas pre kampan neregistrujem... mozno bw misie za zergov boli zdlhave... ale inac ziaden rozdiel proti sc2 nevidim, co sa tyka hernej doby kampane... inac samotna kamoan, hm, nechcem spoilovat.. tak len, mna vcelku sklamala, mnoho misii zbytocnych, a najme, nemal som pocit, ze skutocne bojujem o cele univerzum, zatial co v jednotke ten pocit bol.. multiplayer - vyborny.. novy battlenet je super...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: StarCraft II

Příspěvek od AlieN »

majkom: Na mé první hraní bych s SC 1 s BW odhadoval tak na trojnásobek prvního dohrání SC2. Po tolika projetích během těch let už jsem samozřejmě trochu jinde, ale pořád je to mnohem delší než SC2 (to se dá na několikáté dohrání stáhnout na pouhých pár hodin, už kvůli výrazně nižší obtížnosti).

Btw multiplayer u SC2 je vcelku o ničem, zběsilé übermikro mě nebaví. Takže SC1 ftw forever :-P
majkom
Sigilan
Příspěvky: 48
Registrován: 2.1.2007 17:39

Re: StarCraft II

Příspěvek od majkom »

hm, mne SC2 pride skor ako zbesile makro, nie mikro:)
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“