Otázky k modům

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Otázky k modům

Příspěvek od PostTrauma »

Nevíte, prosím vás, někdo, kde se dají v BGT najít npc z BG1 po přechodu do BG2? Konkrétně mi jde o Kivana, Corana, Yeslicka a Branwen. Xana už jsem našel na promenádě. Díky.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
ElVen_Lore
Sigilan
Příspěvky: 23
Registrován: 14.5.2012 0:17

Re: Otázky k modům

Příspěvek od ElVen_Lore »

Někde tady to možná bude uvedeno
http://www.shsforums.net/forum/261-bgt-weidu/

nebo zbývá cluaconsole
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky k modům

Příspěvek od Jab »

PostTrauma píše:Nevíte, prosím vás, někdo, kde se dají v BGT najít npc z BG1 po přechodu do BG2? Konkrétně mi jde o Kivana, Corana, Yeslicka a Branwen. Xana už jsem našel na promenádě. Díky.
Hele... Všechny tyhle NPC mají přece své BG2 mody, ne?
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Otázky k modům

Příspěvek od PostTrauma »

Jab: No, přijde mi zbytečné instalovat další čtyři mody, když je tam dává BGT. Navíc v BGT budou mít stejné vlastnosti, jaké měli na konci BG1, možná i některé předměty. Každopádně jsem se ptal kvůli tomu, abych je mohl nabrat do party co nejdřív, ale už je to passé.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

dotaz k modům

Příspěvek od Kalach »

Zdravim...Mohol by mi prosim vas niekto poradit...Uz dlho som nehral BG a po dlhsom case som dostal znova taku mensiu chut si znova nieco take zahrat...Problem je vsak v tom ze uz si moc nepamatam ake mody su dobre a pod....Nechcem nijake specificke zmeny chcel by som si len zahrat BG I a BG II tak aby som z BG I mohol pokracovat BG II takze cez BGT a k tomu nejake tie zakladne mody vylepsujuce hru...A prave o tie prosim poradit ja uz si moc na ne nepamatam viem ze to boli rozne packy, divine remix a pod...Mohol by mi niekto kto je obraze pomoct ? Dakujem :)
Bobesh
Sigilan
Příspěvky: 15
Registrován: 4.2.2012 11:11

Re: Otázky k modům

Příspěvek od Bobesh »

Ahoj prosím ještě...když to instaluju, tak musím nejdřív soa, pak pro něj oficial patch a pak fix a pak tob, pro něj oficiální a pak fix a pak mody, nebo můžu rovnou tob a jenom oficial mody a fix pro něj? nějak se v tom nevyznám....
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Bobesh:
1. SoA
2. ToB
3. oficiální patch pro ToB
4. ostatní
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uran
Sigilan
Příspěvky: 10
Registrován: 12.8.2011 10:16

Re: Otázky k modům

Příspěvek od Uran »

Hoj je zde na foru nekdo kdo by mi poradil s par zaseky v modu PoF pro BG2? V sekci modu je to bez odezvy a kontaktovat autory se i taky nepodarilo.


2) Úkol s Tethirem - šlechtic začal pálit les a ukradl meč. Kde ho mám najít? Na mapě s lesem není, na mapě se sídlem taky ne (a dovnitř sídla už mě to nepustí)
3) Řád a Chaos - po zabití kostlivců mi hra radí, abych našel kněze. Kterého?
4) PoF - po projití jeskyní mi hra radí najít toho hodného ze dvou paladinů začínajícího na G. Kde?
5) Pustil jsem k vodě toho zaklínače z Irenicova dungeonu. Bude to překážkou dokončení některých questů?

Kód: Vybrat vše

http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?f=28&t=4402
Dekuji.
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Re: Otázky k modům

Příspěvek od Edvin »

Mohl by mi někdo prosím poradit jak se nazývá mód který správně přidává Swashbucklerovi počet útoků za 2 hvězdičky ve zbrani ?
Byl bych raději za nějaký samostatný mód co obsahuje jen tohle.
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Otázky k modům

Příspěvek od PostTrauma »

Je to jeden z komponentů The Bigg Tweak Pack modu. Umožňuje všem postavám se specializací ve zbrani (dvě hvězdičky), aby dostaly půl útoku navíc, jak to má být (řekl bych, že se to týká jen toho swashe).
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“