Nejoblíbenější NPC v KotOR 1

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Které NPC je Vaše nejoblíbenější?

Bastila Shan
24
46%
Canderous Ordo
2
4%
Carth Onasi
2
4%
HK-47
8
15%
Jolee Bindo
1
2%
Juhani
4
8%
Mission Vao
6
12%
T3-M4
3
6%
Zaalbar
2
4%
 
Celkem hlasů: 52

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 1

Příspěvek od sevencreature »

Erina píše:Ted jsem si dala repete a zjistila, ze jak mi lezla Bastila na nervy pri prvnim hrani, tak ted mi na ne lezla jeste vic.
Alespoň na něčem se shodnem :-)

Obecně mi přijde, že "featured" postavy od Bioware moc nemusím (tím myslím ty postavy, které jsou brány jako takové hlavní či klíčové) - ať už Bastila, Minsc nebo Carth. Radši mám takové ty vedlejší, na pohled moc nerozpracované (tj. nezmrzačené autorem Bioware životopisů a NPC :mrgreen: ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

sevencreature píše:Obecně mi přijde, že "featured" postavy od Bioware moc nemusím (tím myslím ty postavy, které jsou brány jako takové hlavní či klíčové) - ať už Bastila, Minsc nebo Carth.
V Mass Effect je nejen Carth, ale dokonce i jeho ženská variace. Rozhovorů se společníky už jsem se chvíli tak nebál. :twisted:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 1

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, je fakt, že někdo v Bioware má zvrácenou zálibu ve vdovách a vdovcích (a sirotcích, samozřejmě) :think: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 1

Příspěvek od Erina »

sevencreature píše:
Alespoň na něčem se shodnem :-)

Obecně mi přijde, že "featured" postavy od Bioware moc nemusím (tím myslím ty postavy, které jsou brány jako takové hlavní či klíčové) - ať už Bastila, Minsc nebo Carth. Radši mám takové ty vedlejší, na pohled moc nerozpracované (tj. nezmrzačené autorem Bioware životopisů a NPC :mrgreen: ).
Bastila je namyslena nafoukana husa, ja uz s ni ani pak nemluvila, i kdyz teda nakonec jsem se zachovala jako spravnej Jedi, prestoze bych ji nejradej zabila. :twisted: . Ale Carth mi zas az tak nevadil, toho jsem mela kupodivu rada.
Minsca jsem z party vykopla ihned, jakmile jsem s nim splnila kvestik - neco tak blbyho se hned tak nevidi, jsem z toho jeho porvavani dostavala normalne psotnik.Totez jsem provedla s Anomenem. To uz mi byla milejsi ta ufnukana Aerie :dancing:
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 1

Příspěvek od 90210 »

najmutelne postavy v kotoru jsou kupodivu docela fajn a casto jsem nemel moc jasno koho vzit ven z lode a koho na ni nechat. az na par jedincu (viz. nize) jsem to dost stridal.

carth - na kotor jsem necetl recenzi ani zadne jine clanky a to ani v prubehu hrani (coz vsem vrele doporucuju), o vyvoji pribehu, mistech nalezu npc a jejich charakterech jsem tedy nevedel zhola nic. carth mel proto u me status prvniho a dlouho jedineho kamose a odehral jsem s nim dobrou polovinu hry. obcas trosku nudnejsi kecy, ale da se to snest.

mission - prijemny hlas a docela fajn charakter, ale po prichodu novych akvizic do skupiny jsem ji radsi nechaval na lodi.

zaalbar - trochu trapny pokus o vnucovani vlastniho chewbaccy (jehoz zvukovy projev byl tezko snesitelny uz v puvodni trilogii), ktery zustal s vyjimkou vysadku na jeho vlastniho planete celou hru na lodi (potazmo v zajeti u brudra). slabota.

T3-M4 - jeste trapnejsi pokus o vnucovani vlastniho R2 (ktery me moc nebavil ani v cele sextalogii), ktery zustal s vyjimkou asi 2 minut, kdy nekde neco pacil, na lodi. dukaz misty mensi invence autoru, od momentu jeho prichodu do party jsem se uz pripravoval na nejhorsi a ocekaval nastup nejake variace 3P0a nebo jar-jar binkse, ale nakonec jsem byl prijemne prekvapen. jeste jednou musim poukazat na vyhodu NEcteni cehokoliv o pribehove pocitacove hre.

bastila - divne jmeno, o poznani mene prijemny hlas nez mission, ale vesmes hodne propracovany charakter s klicovou ulohou v pribehu. povedena postava. hral jsem s ni (vetsinou ve dvojici s carthem) vic nez pulku hry.

canderous - ordo mel smulu, ze do party prisel tesne po vykrystalizovani jejiho idealniho slozeni a po jejim rozpadnuti /omrzeni zase byly k dispozici zajimavejsi postavy. jinak je to o neco drsnejsi a mene kladacka varianta cartha. docela fajn jako crew do millenium falcona, oops ebon hawku.

juhani - divna postava s extremne nudnymi prupovidkami, kterou jem nevyuzil vubec, tedy az na onu nedobrovolnou pasaz v chramu. quest, kdy ji nejaky manik vyhrozoval byl podle meho (kotor vazne neni hra, kde by se dalo neco prehlednout) jediny, ktery jsem nedokoncil.

hk-47 - a ted neco uplne jineho! to ze mi v parte pristane nejaky robot jsem podle cerne siluety tusil uz od zacatku, ale po zkusenosti se zaalbarem a vysavacem jsem logicky cekal variantu trapneho 3POa, to byl ovsem kardinalni omyl a velke (prvni) prekvapeni od tvurcu! robot je super, se dvema blastery pri boji vypada jako roberto z futuramy a ma zabavne hlasky. skvely charakter, ktereho jsem mel v parte dobrou pulku hry. skoda jen, ze ke konci frekvence jeho hlasek klesla na nulu a dokonce ani nebyl pritomen v outru. number 1.

jolee bindo - joleea jsem hledal opravdu dlouho (kashyyk byla posledni planeta, kam jsem se dostal), ale stalo to za to. misto nudnych mentorskych kecu prisel postarsi typek se zabavnymi hlaskami, ktery v parte dobre nahradil zdrhnuvsi bastilu a idealne doplnil hk47 ve slozeni party.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 1

Příspěvek od MCZ »

90210: jen jsem příspěvek trochu upravil, abych zakryl ten menší spoiler.

Zajímavý rozbor. Mně Carth také nepřišel až tak hrozný, jak se tu všichni snaží tvrdit. Jinak problém mi nedělalo ani to střídání; ta hra je po většinu času opravdu jednoduchá, takže jsem měl dost času vyzkoušet všechny možné kombinace. Jen škoda, že jsem až dost pozdě přišel na to, že Canderous má poměrně zajímavé vyprávění (toho jsem bral do té doby do party co nejméně), ještě více mě ale štve, že jsem neměl možnost dořešit ten sidequest Bastily (tohle mohli tvrůci nějak zajistit).
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 1

Příspěvek od Minsc »

Nechci nic říkat, ale mě se ta Bastila zdá jako samolibá a arogantní pizda! Hned po vysvobození vám řekne " že se musela osvobodit sama" a vlastně můžete být rádi, že se k vám vůbec byla ochotna připojit... Kdyby to nebyl úkol ji osvobodit, tak ji tam nechám shnít! Nejlepší je Asi T3-M4! Nemá blbý kecy a je to docela hovado! ;-)
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 1

Příspěvek od Erina »

Minsc píše:Nechci nic říkat, ale mě se ta Bastila zdá jako samolibá a arogantní pizda! Hned po vysvobození vám řekne " že se musela osvobodit sama" a vlastně můžete být rádi, že se k vám vůbec byla ochotna připojit... Kdyby to nebyl úkol ji osvobodit, tak ji tam nechám shnít! Nejlepší je Asi T3-M4! Nemá blbý kecy a je to docela hovado! ;-)
s hodnocenim Bastily souhlasim, taky jsem tu arogantni nafoukanou husu nemela rada, takze hnila na Ebon Hawku, akorat jsem ji vytahla ven, kdyz jsem s ni plnila quest. A jak jsme hrala za svetlou stranu, tak jsem si ji pri druhem hrani s gustem vychutnala v poslednim souboji.
Uživatelský avatar
Apophis
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 22.2.2009 5:12

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 1

Příspěvek od Apophis »

Me se zase Bastila libila hlavne tam ta moznost ji vytacet, hral jsem za chlapa. Bral sem ji sebou vzdy kdyz to slo, dalsi byl asi HK a Mision. Naopak me moc nesedel Carth.
Uživatelský avatar
Fixer040
Sigilan
Příspěvky: 115
Registrován: 25.7.2007 17:28

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 1

Příspěvek od Fixer040 »

jednoznacne bastila-dusevne pubertacka se superschopnostma,to tu jeste nebylo :lol: jinak HK-47 kvuli celkove propracovanosti,morbidnosti a velke plus ziskava za oznaceni Malaka masnakem :mrgreen:
Navzdory všem opačným tvrzením má tuřínové pivo léčivé účinky.

Sekera bez trpaslíka není sekera.
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 1

Příspěvek od Erina »

Apophis píše:Me se zase Bastila libila hlavne tam ta moznost ji vytacet, hral jsem za chlapa. Bral sem ji sebou vzdy kdyz to slo, dalsi byl asi HK a Mision. Naopak me moc nesedel Carth.
Vzhledem k tomu, ze jsem hrala za zenskou, tak mi na Gartha nesahej :mrgreen: . Jinak Garth + Canderous byla dvojka k popukani, krasne se umeli dohadovat.
Uživatelský avatar
Apophis
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 22.2.2009 5:12

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 1

Příspěvek od Apophis »

Ja bral vzdy jedie protoze svetelnej mec je jasne nej zbran a kdyz ho maj vsichi je to narez
Andrew26
Sigilan
Příspěvky: 17
Registrován: 29.7.2010 22:14

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 1

Příspěvek od Andrew26 »

Nejoblíbenější je jasně HK-47. "Nažhavuji blastery, boj je nevyhnutelný."
A nejhorší jasně Juhani. Její hloupý kecy vždy, když jsem upustil uzdu vnitřnímu démonovi byly fakt na ránu.
Uživatelský avatar
Red
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 16.5.2006 13:21

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 1

Příspěvek od Red »

Zaalbar, protože je roztomilej a mluví asi nejrozumněji :-D
Ať žije BG a PT!
Uživatelský avatar
P0dbi
Sigilan
Příspěvky: 25
Registrován: 27.7.2012 10:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejoblíbenější NPC v KotOR 1

Příspěvek od P0dbi »

Rozmýšlel jsem mezi Bastilou a Mission a nakonec zvítězila "o prsa" Mission. :-)
Every hamster has his day.
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“