Sporty

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
SallTirr
Sigilan
Příspěvky: 36
Registrován: 4.10.2005 8:23
Bydliště: Severní Ajur!!!

Příspěvek od SallTirr »

Aktivní složkou sportu je u mě tennis a taky mam dost rád kolo, i když je pravda, že sem letos moc nejezdil :roll: Jo a....ještě sem hrál sedm let hokej.
Pasivní provozování sportu moc nemusim, pokud teda není MS-hokej, nebo něco podobně důležitého tak ne :-? .

Co nesnášim, tak teď asi naštvu hodně lidí, ale fotbal, házená, pink-pomk.... :-D
"DE OPPRESSO LIBER"
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Já mám hroznou nevýhodu, že hodně sportů zvládám jako začátečník (znám pravidla, něco zahraju), ale v ničem nejsem dobrej.
Nejraději mám asi (malý) fotbal, volejbal, tenis, basketbal, ping-pong, hokej.

Nenávidím (a to opravdu hodně) vybíjenou. Ne že by mi nešla, ale já ji prostě nemám vůbec rád.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Já zase nesnáším volejbal a basketbal. Podle mě jde o neskutečně nudné sporty.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Calvera píše:Ono je to jednoduché. U nás jsou sparťani a pak všichni ostatní, kteří spartu nenávidí, to není ani averze, nebo že ji nemají rádi, sparta je prostě nepřítel č. 1, vždycky to byl protěžovaný klub, bohatý, tak se nemůžeš divit. Já neznám nikoho, kdo se zajímá o sport a není sparťan, že by ji pouze neměl rád, on ji nenávidí. :evil:
Já jsem ten ostatní, i když nijak militantně. Líbíl se mi zápas Sparta-Ostrava, kde nápady (ostravkých) fanoušků byly docela dobré ("Kdo neskáče, není sparťan, hop, hop, hop").
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Jab: No, pokud bych se na ně měl jen dívat, tak je to pravda v celku o ničem, ale když už se mi někde naskytne možnost hrát, tak nepohrdnu.
Co mě ale nejvíc ubíjí sledovat, jsou motoristické závody. Teď myslím tedy hlavně F1 nebo superbiky....Stejně 90% lidí co na to kouká, jen čeká na nějakou havárku :twisted:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Jab: tak to bych ani neřekl... když se to hraje na úrovni, jde o sporty opravdu krásné (ale možná mám jen deformovaný pohled, protože volejbal jsem hrál za školu :) ) a z basketu se mi stejně líbí hlavně NBA, ono pořád tak nějak platí, že "bílí muži neumí skákat" :)
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Jab píše:Já zase nesnáším volejbal a basketbal. Podle mě jde o neskutečně nudné sporty.
Já si zase myslím (pane Bačo), že volejbal na profesionální úrovni se sledovat nedá. Je to vždy podání-smeč-bod-otočíme a pořád dokola než někdo udělá chybu. Ten amatérštější (ne zase moc) je lepší v tom, že blok občas i uspěje, při směči je míč vídět a dá se na něj trochu zareagovat. Podání jsou střední (nejen padáčky a polosmeče).

Ale z pohledu pozorovatele některé sporty můžou nudit, ovšem jako hráč je to vždy něco jiného.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Díval jsem se teď na pár zápasů na MS (nebo ME? ani nevím :) ) a neřekl bych, že bloky uspěly jen výjimečně.. naopak když hrái naši s řeky, ke konci jednoho setu naši blokaři soupeřovy smečaře úplně vymazali...aspoň myslím, že to bylo s řeky.... a sledovat, co dokážou nahrávači, to je pastva pro oči...nahrávkaaaaaa prásk.. rána jak z děla.. to je úplně super 8-)

uf, já bych si zahrál.... :(
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Mně samozřejmě nejde jen o pohled pozorovatele. Oba jsem byl nucen i několikrát hrát.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Jab: aha, tak to nezávidím pokud tě to nebavilo. Já takhle na základce nesnášel nohejbal :evil: (a nesnáším ho doteď)
Na střední mi zase zkoušeli vnutit florball. Tak jsem jim začal nutit svůj ''osobitý'' :twisted: styl hry, takže si to rychle rozmysleli a max. jsem (ne:)chytal :-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Jo, a ještě taky nemám rád lakros + všechny jeho varianty. Ale to hlavně kvůli tomu, že okolo mě to spousta lidí hraje a neustále mi předhazují, jak je to super sport. :-P :roll:
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Frosty: nohejbal jsem neměl rád nikdy, jelikož pro mě kopnout do balonu předtavuje určité riziko, že skončí někde hodně mimo, než chci... max. tak fotbálek v tělocvičně :) florball jsme hráli jen v tělocviku na prumce a byl to spíš hokej... tehdy v čase nagana a ostatních úspěchů se ani není čemu divit :) a jestli něco nesnáším, tak je to tenis! tahle averze se datuje ještě z aktivních volejbalových dob, kdy nebylo moc spec. kurtů, takže mě dokázalo pěkně namíchnout, když dvanáct lidí čekalo, až se vypinkají dva pitomci, kteří ty rakety stejně drželi jak panna ptáka :evil:
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

drake127: Podle mě je o zápasy Sparty s Ostravou v posledních letech větší zájem než o souboje Sparty a Slavie. Nechápu,proč letos nebyl ten duel v televizi :roll:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

LordArian píše:drake127: Podle mě je o zápasy Sparty s Ostravou v posledních letech větší zájem než o souboje Sparty a Slavie. Nechápu,proč letos nebyl ten duel v televizi :roll:
Mě nešlo o tu Ostravu, jako o ty pěkný transparenty. Já fotbal sledovat moc nestíhám, a když už, tak je mi jedno, který tam zrovna je.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Yachiko: To je nejlepší recept na diváky: jakmile se klubu daří,diváci přifičí...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Zamčeno

Zpět na „Archivy“