Hudba: Daniel Landa

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Lerek, Pan Bača: :lol: :lol:
Samozřejmě, že to je zcela jinak. Navzájem si pomáhají a tak to má být a jen tak je to správné. :lol:
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

poslouchám všelicos (občas i věcičky z mého anarch období...pravda oi! od landy už dnes ne tak často....kde ta kazeta vůbec je?) a Landa je jedním z mých oblíbených (má dcerunka ho přímo miluje...nejvíc rapsodii vlků, osmý den chaosu a na obzoru ani mrak ani loď a spoustu, spoustu dalších.... ;-) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

alexa: Aby z cerusky nevyrostl nejaky plesoun 8-)
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

alexa: moji rodiče taky rádi landu, moje mamka miluje orlíky, taťka spíše vltava tour a neofolk, jsme šťastná rodinka...
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

No dyt to rikam ;-)
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Firkraag píše:alexa: Aby z cerusky nevyrostl nejaky plesoun 8-)
plešoun ne, ale když šla ve školce na karneval za baletku, tak měla na rukou kérky lebky a zkřížených hnátů, draky a podobně (nešlo to kruci smýt ani lihem ani benzinem....nezávadné fixy, prý omyvatelné vodou-ha, ha,ha), teď šla za stepařku a tančila vazbu na Morituri de salutant...není ona po mamince? (a novým hitem jsou strat, které jsem si uváženě nebo ne? pustila k mytí nádobí...)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Lerek píše:alexa: moji rodiče taky rádi landu, moje mamka miluje orlíky, taťka spíše vltava tour a neofolk, jsme šťastná rodinka...
hm...a taky queen, vivaldiho, nataliku, radůzu, nohavicu, kryla, helloween, manowar, fleret, brathanki, chinaski, hop trop....a tak dále?.... :lol:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

@alexa: Muj mladsi bratr, kdyz jeste chodil do skolky, tak kdyz meli besidku na Den matek, tak si pry stoupl k mikrofonu a zacal do neho rvat neco od Slipknot :lol: . A pravidelne se stavalo, ze prisel domu a zpival si the Beautiful People od Mansona :lol: .
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

alexa píše:
Lerek píše:alexa: moji rodiče taky rádi landu, moje mamka miluje orlíky, taťka spíše vltava tour a neofolk, jsme šťastná rodinka...
hm...a taky queen, vivaldiho, nataliku, radůzu, nohavicu, kryla, helloween, manowar, fleret, brathanki, chinaski, hop trop....a tak dále?.... :lol:
spíše muziku staršího data, deep purple, black sabbath, jethro tull, kryl atd...
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

alexa píše: (a novým hitem jsou strat, které jsem si uváženě nebo ne? pustila k mytí nádobí...)
No jo no, jsou obrovsky navykovi v kazdem veku :lol:
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

ano, ano :roll: 8-) a nejen mě se líbí...kamarád z mont.blancu byl nadšen a neví, jestli se mu víc líbí prezent. s queeny nebo poloofic.verze se strat., divokým billem, scorpions, radůzou a kabáty....a který teda mají dát na předváděčku... :lol: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Proc to vlastne vytvaris? Nebo spis komu to budes predvadet? Ja myslel ze je to jen tvuj konicek to na tech strankach..
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Firkraag píše:Proc to vlastne vytvaris? Nebo spis komu to budes predvadet? Ja myslel ze je to jen tvuj konicek to na tech strankach..
je to můj koníček a baví mě to...jen ty stránky jsou skoro mrtví...sice se připravuje už x-tá verze...já mám v hlavě ovšem vlastní a trochu jiné ;-) no, uvidíme. A prezentace dělali zatím ze svých cest ostatní (třeba z Ruska, my z Černé Hory, další z Maroka, Finska a atd), takže když máme nějakou spol.akci a pc a projektory (takový ten srázek) udělá se spol.promítání 8-) no a ten M.Blanc byla docela zábava (páč jsem tam nebyla... :twisted: sa ten se bude promítat až se všichni zase slezou ;-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“