Strachy, běsi, fobie

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Lerek: Jo, klasika :-P (i když tu detvu bych si možná odpustil :lol:)

Vampiria: Zajímavé, ten strach z vody. Démon (jeden kamarád) taky moc vodu nemusí (zajímavé...).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

alexa píše:
Firkraag píše:
alexa píše:...myslím, že pár lidí nahoře a dole ještě víc, se pořád budí ze spaní hrůzou, jak ta maličká řve dolů na babičku ať se koukne...
Bubaka pod posteli se to boji a dela to takovihle veci :snooty: :lol:
bubák je něco, co není vidět (kdyby jo, tak si to ten bubák rozmyslí lézt ji pod postel...) :twisted: 8-)
Chudák bubák.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

chudák bubák? ano...jediné, co na tuto její můru zabíralo bylo: vytáhnout bubáka zpod postele, zmuchlat ho do kuličky a spláchnout do záchodu... :twisted: ale metoda účinná (vyhodit z okna nezabíralo...) :roll: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

alexa píše:chudák bubák? ano...jediné, co na tuto její můru zabíralo bylo: vytáhnout bubáka zpod postele, zmuchlat ho do kuličky a spláchnout do záchodu... :twisted: ale metoda účinná (vyhodit z okna nezabíralo...) :roll: 8-)
Ty dnešní děti to už neni to co bejvalo, jako například když vidim ty malí smrady u nás v jídelně, většinu z nich mám za 10 vteřin chuť vyhodit z okna.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Trandul píše:
alexa píše:chudák bubák? ano...jediné, co na tuto její můru zabíralo bylo: vytáhnout bubáka zpod postele, zmuchlat ho do kuličky a spláchnout do záchodu... :twisted: ale metoda účinná (vyhodit z okna nezabíralo...) :roll: 8-)
Ty dnešní děti to už neni to co bejvalo, jako například když vidim ty malí smrady u nás v jídelně, většinu z nich mám za 10 vteřin chuť vyhodit z okna.
Až za deset vteřin? to vydržíš dlouho :roll: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

sevencreature: Zajímavé? Já se nebojím vody jako takové, ve sprše jsem 2x denně 8-) ale prostě do hlubší vody (řeky, jezera, rybníky, přehrady, bazény..) nelezu - prostě docela pochopitelná obava z utopení. Legrační je, že bych chtěla jednou dorazit na dno Mariánského příkopu - tam totiž utonutí nehrozí, bo mě rozmačká tlak rychleji, než si toho vůbec stačím všimnout :-D
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria: To je mi jasné (tj. to že se nebojíš vody jako takové :-) ). Heh, no "zajímavé" je takové hezké slovo :wink: (navíc mi to přijde zajímavé - hmm, ale to bys musela znát Démona :lol: (no je to umělé jméno - nomen omen :twisted: :-P )).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

...
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 6.3.2010 17:45, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Strach zabíjí myšlení :twisted:

Btw. slovo fobie pochází z řeckého slova Phobos - hrůza, to jistě všichni víte...a to pochází ze jmen dvou synů Hádových - Phobos a Deimos (hrůza a děs). Nevíte někdo, co měli tihle dva sympatičtí pánové na starosti?
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Nevyplyva to z ich nazvov dost jasne :?: :-P
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

To nevim, ale jen tak mimochodem jeden citatek od pana Barkera: 'Strach je jedine misto, kde vsichni rikaji pravdu.'
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

anebo lžou jako když tiskne, pokud se to jeví výhodnější... :roll: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Tak jsem pěkně sklerotická a pletu si pojmy :roll: Phobos a Deimos nebyli syny Háda, alébrž Área a Afrodíté. Doprovázeli Área do války. V římském pantheonu tak pojmenovali dva Martovy koně.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Wazikasi
Sigilan
Příspěvky: 65
Registrován: 2.3.2006 7:47

Příspěvek od Wazikasi »

Já se asi ze všeho nejvíc bojím toho, že udělám v práci chybu, v jejíž důsledku zemřou lidé a já se na to budu muset dívat s vědomím, že to je jen moje vinna a že 1000x kdyby... :roll:
Uživatelský avatar
Swashbuckler
Sigilan
Příspěvky: 181
Registrován: 29.9.2005 12:14

Příspěvek od Swashbuckler »

Lerek: :applause: a skoro to tak i je. :twisted:

Vamp: Tak to bys měla napravit, ten strach vody. Já se bál hrozně výšek, tak jsem kvůli tomu s kámošem začal lézt po skalách. Přesto že mám furt respekt, tak už nemám strach. Chce to překonávat jakejkoli strach. Já jsem třeba dost introvert, a první dny v práci pro mě byly fakt nepříjemný a teď už jsem celkem v pohodě i ve větší společnosti lidí, přesto to nikdy moc nevyhledávám. Raději si někam zajdu s kamarádkou nebo kamarádam a jen tak nezávazně pokecám u dobrého pití plus občas u dobrého špeka. :roll:
http://www.walla.com (log: Findecano / pas: Tasartir)
Inbox/Comics
Aktuality: Omrkněte to 18.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“