Nejtěžší bitva v základním NWN

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

co teprve sekera odstranění... no já ji ještě neměl upgradlou na max, takže máš asi pravdu. ale dalo se to(u mě). vzal sis tu zlatou zbroj a helmu? já sem si je vzal předtím, než sem vlezl do té místnosti. asi to mi pomohlo.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Killdozer: Jo, pokud budu příště hrát, tak rozhodně zaskočím na Isle of Maker, zabiju Weapon Spirit a až potom upgraduju zbraň (takhle jsem to udělal při první hře - tam mě donutil upgradovat až ten demi-lich) :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

sevencreature píše:Killdozer: Jo, pokud budu příště hrát, tak rozhodně zaskočím na Isle of Maker, zabiju Weapon Spirit a až potom upgraduju zbraň (takhle jsem to udělal při první hře - tam mě donutil upgradovat až ten demi-lich) :lol:
ten demilich sem čekal něco na způsob kangaxxe. kladivo a PfM a rubatrubatrubat. jenže NwN neni BG a demilich byl pěkná srágora. se svou sekerou odstranění(+8 tuším, dispet magic TO14...)to byl jen o trochu delší souboj. nemusel sem vubec loadovat.
jinak celkem o dost hustší byly ty mitriloví golemi. nebýt té vychytávky co dávala 30 dmg, tak bych je nedal. hezky zahnat na úzký most a rubat to do nich tím žezlem nebo co to bylo. stjně mi ale hebl pomocník...
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Killdozer: Mithril Golems a obtížní? :shock: Naprostá pohoda 8-) Jak říkám, jediný obtížný souboj byl pro mě Weapon Spirit, zbytek byl čaj.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

sevencreature píše:Killdozer: Mithril Golems a obtížní? :shock: Naprostá pohoda 8-) Jak říkám, jediný obtížný souboj byl pro mě Weapon Spirit, zbytek byl čaj.
ty si na ně asi použil to merkilovo kladivo,co? já sem jim nedal ani prd, ale tou věcí na golemy, co sem ukuchtil v alchymistické laborce to šlo.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Proč bych měl používat nějaký Merkillův shit? :shock: Přečti si ještě jednou specifikace mojí zbraně o pár příspěvků výše :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

Tak teď jsem se málem pochcal smíchy, se svym klerikem jdu na Klautha...že bych to zkusil bez esence. 1. pokus vypadal slibně, jen mi došly boosty(nechtělo se mi chrápat, abych si je prodloužil).
Tak znova, vyvolat elementála(vody), boosty a jdem na to...
Elém. - utopení - Klauth - ST 1+28 proti TO 20 :-D . Fakt nepobírám, jak může elementál velikosti humanoida svym tělem utopit draka :?: :-D , asi mu nateklo do nosder. Chudák Klauth, to je na mašly...tu už si asi nehodí.
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Prečo by nemohol ? Práve ako si písal, natečie mu do dýchacích ciest a drak sa udusí :). Na to nepotrebuje more vody.
Paladin
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 11.4.2006 17:57

Příspěvek od Paladin »

Souhlasim s lítým pavoukem. Tolik prace mi nedala ani Morag, ani klauth ani cokoli jinyho.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

hm, a co ty meče v hrobce Hauleta Leta? myslim, ze ani na easy by to nikdo nedal bez loadu. popravdě, já sem loadoval hooodne casto.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Killdozer: Ty jsou v pohodě - záleží na tom, na kterém levelu tam jdeš. A taky s jakou postavou - AFAIK třeba mág je zvládne celkem bez problémů.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Včera som zabil Klautha - zatiaľ najťažší súboj - myslím bez esencie (ale samozrejme som mu ju potom dal) - jeho najväčšia sila nie je v počte útokov, damage alebo dychu ale iba v AC - keby som ho mohol trafiť 2x častejšie tak by som toho chcípaka zabil bez väčších problémov - takto som sa takmer nestíhal healovať - našťastie začiatok je jednoduchší, keďže stráca čas všelijakými hlúposťami a nebojuje pomocou fyzických útokov - ale keď začne tak rozpúta skutočné peklo. 8-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Sn1per
Sigilan
Příspěvky: 33
Registrován: 4.9.2006 1:30

Příspěvek od Sn1per »

Podle me je nejtezsi souboj s Litim pavoukem :-D na zacatku v neakym baraku a potom az s Dark Aribeth na konci. (nevim co udelala...neco jako kouzlo kill) Nikde jinde sem nemusel loadovat
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

pro mě byl nejtěžší boj hned na konci první kapitoly s tím zrádcem. Než jsem na to přišla, že nejdřív musím poškádlit ty ET, co se tam drží za ruce.:-)

edit: dester to byl :-)
Naposledy upravil(a) Vanda dne 4.9.2006 23:08, celkem upraveno 1 x.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Anthrax píše:A nebo hrobka Lorda Neverwintera na začátku.
To vzdycky obetuju spolecnika a ja seberu brneni a sekyru.

Jinak sem Nwn jeste nedohral tak nevim, ale asi boj s Desterem na konci prvni kapitoli.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“