Reality show VyVolení

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Tak skončila i druhá řada VV ( :pray: ) a pokud se některé orgány státní správy budou vážně zajímat o to, že Blesk na netu zveřejnil konečné (a na hlas přesné) výsledky hlasování jednu hodinu a dvacet minut před jeho "oficiálním" ukončením a vyhlášením, tak to ještě může být velice zajímavé.. :twisted:
Kapříci očividně připlují kamkoliv :!: :snooty:
Naposledy upravil(a) KOFi-chan dne 11.6.2006 23:08, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

...dobře jim tak... 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Bože konečně už je té kraviny konec....
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

nešlo by to zrušit? nebo anstavit na nových TV přijímačích nějakou cenzuru jako mají děti u erotiky? že by se to hned atuomatikcy při jakékoliv zmínce přeplo jinam?:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Hmm, jaká censura? Imho se nejedná o nic horšího, než je např. sledování sportovních přenosů v TV, či televizních seriálů, čtení bulváru (i na filmy se dívají někteří jen kvůli zábavě, i hry tak někteří hrají..) etc. - lidová zábava :roll: . Nevím, proč by měla být jedna "jen" zábava nadřazena druhé, když obojí má stejnou (= imho kromě oné zábavné žádnou) hodnotu, ale lidé, kteří, chtějí nějak ubít svůj čas a "jen" se pobavit, nebo je to zajímá z nějakého jiného důvodu, mají imho úplně stejné právo reality show sledovat, stejně jako fanoušci sportu, hltači soap oper, čteči bulváru či hráči her. Nevidím sebemenší rozdíl. Proč jednu formu zábavy nadřazovat druhé? Ani na jedné není imho nic špatného, záleží na každém, co si vybere. A že třeba já takto svůj čas netrávím, mi nedává právo na to, abych někomu tento způsob relaxace (či čehokoliv jiného) brala.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Vallun: Já to řeším jednoduše - nedívám se na televizi, pokud tam náhodou není něco opravdu zajímavého a pak se dívám jen na to a ne na nějaké jiné ptákoviny které mě vůbec nezajímají. ;-)
Pokud se na ně někdo dívat chce, já mu v tom bránit nebudu.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Vallun píše:nešlo by to zrušit? nebo anstavit na nových TV přijímačích nějakou cenzuru jako mají děti u erotiky? že by se to hned atuomatikcy při jakékoliv zmínce přeplo jinam?:)
Jako by nestačilo, jaké degenerativní následky má na lidskou populaci existence dálkového ovladače.
Když se ti to nelíbí, přepínej si pěkně ručně dálkově sám.
Anebo - jako správnej intoš - zapínej bednu pouze tehdy, běží-li ti na ČT2 něco dostatečně "high-brow".
;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

AlieN píše:Vallun: Já to řeším jednoduše - nedívám se na televizi
:mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Vallun píše: nebo anstavit na nových TV přijímačích nějakou cenzuru jako mají děti u erotiky? že by se to hned atuomatikcy při jakékoliv zmínce přeplo jinam?:)
Také niečo existuje ? Ak hej, tak to majú chudák deti prúser :lol:.
Btw tiež sa úspešne snažím vyhýbať TV. A že sa mi to darí aj pri MS v Nemecku ma samého prekvapilo 8-).
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Cesare píše:zapínej bednu pouze tehdy, běží-li ti na ČT2 něco dostatečně "high-brow". ;-)
To už je lepší tu bednu odhlásit :lol:
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

SiNuHeT píše:
Cesare píše:zapínej bednu pouze tehdy, běží-li ti na ČT2 něco dostatečně "high-brow". ;-)
To už je lepší tu bednu odhlásit :lol:
Pravda... ;-)
Já osobně nejsem bednofob a nenáročné zábavě se nebráním... Takže tohle nebude můj případ...:-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“