Dva příspěvky pod sebou

Oznámení, návrhy a vychytávání "brouků" na fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Interval 60 minut? Snad vterin ne?
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Firkraag píše:Interval 60 minut? Snad vterin ne?
Máš nějaký příklad, kdy musíš napsat dva příspěvky přímo pod sebe (!) během jedné hodiny a nemůžeš použít edit?
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Firkraag: To platí jen v rámci jednoho threadu. Drake to v Oznámení formuloval ne zrovna nejlépe.
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

ja uz sem diky tomu nemohl trikrat psat. a pouzivat edit je nekdy fakt nanic. nechcete to dat pryc?
Obrázek
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Tinnarr píše:ja uz sem diky tomu nemohl trikrat psat. a pouzivat edit je nekdy fakt nanic. nechcete to dat pryc?
Ano, pouzivanie editu je vskutku hrozne... Stlacit to tlacitko, cosi priserne... Toto je od adminov vskutku sadizmus :evil:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

tak ja uz teda mlcim no
Obrázek
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

jelikož jsem tu naprostý novic, tato vychytávka mě docela zaskočila. Hlavně, když chci jenom na někoho reagovat a v dalším příspěvku něco říct k tématu. Například v Heroes. Měla jsem trochu obavy, že pokud to napíšu do jednoho příspěvku ,tak to bude moc dlouhé a moc nepřehledné. Jinak to až tak špatná funkce není, že to nelze. Já jsem zrovna ten typ, který moc mluví a má tedneci reagovat na každého zvlášť, jak je to ostatně všude jinde normální. No ale jak říkám, zaskočilo mě to a v jeden moment nepříjemně. Takže příspěvek do herousek, které mám nejradši a proč se mi jako edit přidávat nechtělo a znovu vypistovat za hodinu, kdy bych to musela vypisovat znova taky ne. No ale já si na tu funkci nakonec zvyknu.:-)
A vy na mě možná časem taky.:-)
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Tebou nastíněný problém, lze Vando vyřešit poměrně snadno.
Zkus zabrousit do Těžkých začátků novicových a v Pravidlech slušného chování se inspiruj "nepsaným" pravidlem číslo 9. ;-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Tak třeba já edit potřebuju(chyby). Ale souhlasim že někdy je lepší napsat dva příspěvky, než jeden dlouhej.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Tokkar píše:Tebou nastíněný problém, lze Vando vyřešit poměrně snadno.
Zkus zabrousit do Těžkých začátků novicových a v Pravidlech slušného chování se inspiruj "nepsaným" pravidlem číslo 9. ;-)
To jsem udělala jako první, když jsem se zaregistrovala a přesto jsem se osmělila zde podotknout, co se mi na tom nepozdává, jelikož jsem nikde nepostřehla poznámku, že mám držet pusu a krok, ikdyž mezi řádky to tak trochu vyznívalo.:-) Nic to ovšem nemění na tom, že megadlouhej příspěvek, jenž je rozdělen do bodů, které spolu nesouvisí, na mě působí nepřehledně. ;-)
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Vanda píše:Nic to ovšem nemění na tom, že megadlouhej příspěvek, jenž je rozdělen do bodů, které spolu nesouvisí, na mě působí nepřehledně. ;-)
Je pravda, že v některých případech by bylo lepší mít dva příspěvkypod sebou, ale protože to mnoho lidí zneužívalo, rozhodli jsme se toto omezit.
Pokud já potřebuju logicky oddělit dvě reakce, často k tomu použiju citace. (příkladem budiž tento příspěvek).
Vanda píše:...jelikož jsem nikde nepostřehla poznámku, že mám držet pusu a krok, ikdyž mezi řádky to tak trochu vyznívalo.:-)
Ukaž mi ty řádky a já to mezi nima vyškrtnu ;-)
Naposledy upravil(a) drake127 dne 24.11.2006 11:37, celkem upraveno 1 x.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Vanda píše:jelikož jsem nikde nepostřehla poznámku, že mám držet pusu a krok
To je právě to nepsané pravidlo. :lol:
Jen vtip přirozeně. A Tokkar po tobě ani nic takového nechtěl. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Fórum“