Problém s Ledovým palácem Icewind Dale II

Okuste ledový dech Auril na Planině ledového větru.
Stránky: Icewind Dale, Icewind Dale II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Ikaros
Sigilan
Příspěvky: 15
Registrován: 25.6.2006 14:59

Problém s Ledovým palácem Icewind Dale II

Příspěvek od Ikaros »

Dostal jsem se do Ledového paláce ale nemůžu hnout s několika místnostmi. V přízemí je vězení a před ním takový otočný kruh, kterým jsem otevřel jednu místnost, ale to vězení nebo co to je ne. Další problém je, že ve sklepení, kde jsem se dostal přes schody je pár mistností, do kterých vedou jen dvoje dveře - ty první jsou zabarikádované zevnitř a ty druhé (tajné) po mě chcou: "přijmi stín" tak nevim....a pak je tam ještě jeden pokoj hned vedle vchodu - po pravé straně a ten vykládá něco o kruhu, čtverci a královně (myslí ty dveře co nejdou otevřít)...
Dnes jsem celý den nad tím dumal a nic.
Pomožte prosím... :-(
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

To otočné pódium ruší více věcí, v paláci najdeš pár poznámek, jaké kombinace co dělají.

Ad obraz: každá odpověď tě teleportuje jinam.

Abys otevřel dveře k Orii, musíš získat klíč. Ten dostaneš za jednu výhru (na jakoukoliv obtížnost) v hrací místosti (tj. musíš postupně získat 3,4,5,6,7 polí = 1 výhra).

No a nakonec se můžeš podívat sem http://www.uhs-hints.com/uhsweb/hints/iwdale2/319.php

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Tam jak to po tobe chce "přijmout stín" musíš:
a) vstoupit do stínu na podlaze - sice prijdes o par HP, ale melo by to otevrit dvere
b) tvuj zlodej (ranger) by mel prejit do stinu a vstoupit tak do stinu na podlaze

Uz si to dobre nepamatuju, ale tak nejak to mam dojem bylo. :think:
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Ikaros
Sigilan
Příspěvky: 15
Registrován: 25.6.2006 14:59

Stín

Příspěvek od Ikaros »

Připadám si trapně, ale do jakého stínu mám vstoupit? Tam nikde žádný není. Dík za radu s klíčem - ta potvora Auri se přeměňuje v nezranitelnou esenci...Je na to nějaký fígl?
Dík
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: Stín

Příspěvek od Razfallow »

Ikaros píše:Připadám si trapně, ale do jakého stínu mám vstoupit? Tam nikde žádný není. Dík za radu s klíčem - ta potvora Auri se přeměňuje v nezranitelnou esenci...Je na to nějaký fígl?
Dík
K poražení Orie využij zase herní místnost, jedna z pák přepne místnost do režimu, ve kterém budeš moci Orii zabít.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Stín

Příspěvek od CrowX »

Ikaros píše:Připadám si trapně, ale do jakého stínu mám vstoupit? Tam nikde žádný není. Dík za radu s klíčem - ta potvora Auri se přeměňuje v nezranitelnou esenci...Je na to nějaký fígl?
Dík
K prvej otázke - do tej miestnosti sa môžeš dostať iba zvolením správnej odpovede pri schodoch vo vyššom podlaží - a tie blbé dvere tým pádom otvoríš z vnútra. A k druhej otázke - postup by si sa dozvedel od toho mága.
There is a limit to stupidity.
182
Ikaros
Sigilan
Příspěvky: 15
Registrován: 25.6.2006 14:59

Příspěvek od Ikaros »

Ty dveře už mám otevřené - myslel jsem ale ty tajné, které po mě chcou ať přijmu stín...? To jsem nějak nepochopil. Jediné stíny, který jsem kdy viděl byly ty, co jsem vyzabíjel vedle herní místnosti. Zkoušel jsem je otevřít i v podobě esence, poté co jsem zabil Auri.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Na dverách, za ktorými je oltár toho ducha (na ktorého meno si nespomeniem) je ten tzv. "tieň" - môžeš ho detekovať pomocou zlodeja napr. ;-) Stačí cezeň prejsť a potom môžeš tie hlúpe dvere otvoriť - samozrejme zvnútra, pretože do miestnosti si sa dostal iba pomocou schodového teleportu.
There is a limit to stupidity.
182
Ikaros
Sigilan
Příspěvky: 15
Registrován: 25.6.2006 14:59

Příspěvek od Ikaros »

Jsem úplně ztracenej - já stále nevím jaký oltář myslíte - jeden je v přízemí uprostřed mapy(celkem pompézní), ale že by tam nebo o patro níž bylo něco, co se podobá oltáři...fakt nevim. Můžeš napsat, který oltář myslíš? Dík
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Jdi k obrazu na prvním patře a zvol odpověď "Lysan". Postav jednu postavu na obrys na podlaze, který tam uvidíš. Pak můžeš otevřít dveře vlevo. Zajdi k tomu otočnému nesmyslu uprostřed (po cestě ještě natoč zrcadlo v severní chodbě), natoč zařízení na sever a vypusťt blesk. To otevře druhé dveře v té místnosti, do které ses dostal přes "Lysan".

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

prosím mohl by mi někdo pomoci?sem také v paláci a nevim:1.
jak otevřít ty tři dveře u toho pódia jak tam otáčíto severně atd.i když jsem četl návody atd poznámky taky tak jsem stejně nepochopil jak to mam otevrit(magic ochr uz jsem zrusil)takze pleas reknatemi to následne napr:doleva pak do prava pak dolu atd děkuju a za
2.nekecáte s tim obrazem?protože mě se zdá že jsem furt na stejným místě :roll: pokud nekecáte tak mi pleas řekněte kam mě to hodí ok?
předem dííík.
Lucky
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 24.7.2008 0:30

Re: Problém s Ledovým palácem Icewind Dale II

Příspěvek od Lucky »

mám takovej problémek - sem v ledovém paláci, už sem udělal uplně všechno - zabil orii, zahnal ducha, vyhnal abišaje i našel věci toho kouzelníka ale když s ním ted promluvím tak tam není možnost dát mu ty věci.....sem z toho zoufalej....pomůže mi prosím někdo? děkuju
Lucky
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 24.7.2008 0:30

Re: Problém s Ledovým palácem Icewind Dale II

Příspěvek od Lucky »

tak už sem na to přišel - uplně sem zapoměl na toho borce ve vězení....myslel sem že to má zničit ten stavitel - maj podobné jména.....
Odpovědět

Zpět na „Icewind Dale I & II“