1. Militantní sraz Sigilu

Chcete se potkat se svými idoly z fóra? Domluvte si schůzku.

Moderátor: yenn

Kde?

Jihlava
5
63%
Heřmanův Městec
2
25%
Jinde /kde napište do tématu/
1
13%
 
Celkem hlasů: 8

Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

tak mě tenhle termín plně vyhovovuje, nic naplánovaného nemám, tudíž si volno určitě udělám
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Celkem zajímavý tip je IMO Švejk. Na rohu Úzké a Čajkovského ulice (dole poblíž Masarykova Náměstí). Vaří se tam, je tam velká nekuřácká místnost (kouřit je možné vepředu) a pivo je ok. Ceny jsou taky v normě, řekl bych.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Neferit - vyhovuje
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Neferit: Rád pojedu, bude-li to jen trochu možné. Nicméně nemohu vynést definitivní ANO, neb ještě není vypsán termín na jednu zkoušku. Jakmile se dozvím, dám vám-vědět.
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Vyhovuje.
Začal jsem přemlouvat k účasti i Kong Bao-Tana. Kdyby se zúčasnil, připravil by přednášku o Japonsku. Šogunát. Geralte, zkus do něj taky šťourat, ať přijede.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Tafif: Přítomnost každého zájemce o vojenství je vítána a pokud se chce zapojit do systému "přednášek", tak tím lépe :-D Nicméně nikoho přesvědčovat nebudu - primo to neumím a secundo by každý měl přijet, protože sám chce. No, ale jestli se v blízké době s Kong Bao-Tanem setkám na ICQ, promluvím s ním o tom ;-)

EDIT:
Ad má účast na MilConu.
Zkoušku mám 27. 9., takže termín 23. - 24. 9 mi vyhovuje. Snad pouze kdybych se dostal do strašlivého studijního skluzu, to ale, doufejme, nehrozí. Přijedu na 95%.
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

U mě nastává malý problém finanční který s ebudu snažit řešit...
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Takže aby se to zase trochu hnulo:

Padl tady termín koncem září, víkend 23.-24, místo konání Jihlava. Kdo můžete závazně přijet? Jedná se tady o několik věcí:

- zamluvení místa konání + potřebné je nahlášení počtu osob
- dohodu na dobu trvání (oba dny, nebo jen jeden?)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Můžu. A jestliže bude co dělat, klidně na oba dny. Pokud bude zajištěn odvoz autem, je to výborné.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Z mnoha důvodů a jeden z nich (a asi ten nejdůležitější) je finanční se bohužel nebudu moci zúčastnit.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Šance na mojí účast bohužel klesají, nastaly totiž jisté neočekávané komplikace. Je tedy nejisté, zda-li se budu moci zúčastnit.
Jisté je pouze to, že nestihnu připravit slibovanou přednášku na téma Ardeny 1944. Chci se vám za to omluvit :oops: - je mi to velice trapné, obvzlášť pak protože jsem s tou myšlenkou "přednášek" přišel já osobně. V současnosti však musím nastudovat rozsáhlou literaturu ke zkoušce, pročež nemám na studium ostatních oborů ani prostor ani chuť.
Jistým kompromisem by mohlo být, že - pokud bych přijel - tak, bych vás mohl seznámit s něčím z repertoáru blížící se zkoušky - tj. dějin středověké Evropy. Snad by se tam něco našlo: křížové výpravy, tzv. stoletá válka nebo něco podobného. Po předchozí zkušenosti však nebudu raději nic slibovat. :oops:

Jestli budete tedy rezervovat místa, raději se mnou počítejte jako s tolerancí +/-1 k celkovému počtu přihlášených účastníků. Pokud to bude technicky možné, samozřejmě. Omlouvám se vám všem za vzniklé potíže. Uskuteční-li se další posun ohledně mé (ne)účasti, dám vám neprodleně vědět.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Zdrávím válečnícké podhoubí tohoto jinak mírového fóra,

a sděluji, že mám já osobně velký problém. Po dnešní poradě s vedením společnosti vám musím sdělit, že moje účast na militantním srazu je nemožná. Budu muset vykonat několik zahraničních cest včetně cest do Polska a vyztužit základy firmy. Budu toho mít tolik, že v sobě nenajdu sílu na dvoudení cestu do Jihlavy a vše co by tento sraz obnášel. Odmítnout nemůžu, tuhle práci dělám rád a dobře mě živí a nemůžu si dovolit nějaký odmítací exces.

V této době nemám žádné odpovídající řešení. Vlastně jedno ano. Protožei naše máma mínila že účast Neferit na DISS je ve vzduch-jde sice možná o zbytečné obavy, ale mámy jsou mámy, pojedu taky, a je klid. Pokud by se to jevilo jako průchodné, čím víc nás militaristů přijede tím více se nás seznámí a domluvíme se na místě. Já pro vás každopádně připravím pár láhůdek z našeho koně a každému kdo přijede to předám, včetně připravované práci o c.k. armádě. Protože vím podle přihlášek na DISS kdo mezi nás patří a doposud se přihlásil nemám obavu že bych měl složek málo.

Moc se vám omlouvám ale jsou věci které nemůžu ovlivnit. Takže pokud si myslíte, že múj návrh je alespoň trochu přijatelný, vyjádřete se.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

já se připojím a sděluji, že nemohu přijet také
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Nevím, ale nebude lepší Militantní sraz přesunout? Čtyři z nás nemohou, ostatní se ke své účasti v daném termínu nevyjádřili a tak zatím má čas pouze Tafif, nepletu-li se. Proto si myslím, že bude lepší pokusit se najít nový termín - jak říká Neferit - možno probrat na DISSu (kteréhož se však neúčastním).
Pokud bychom chtěli uspořádat setkání ještě letos, tak bych osobně preferoval listopad/začátek prosince. Jak to bude v dalším roce je u mě ve hvězdách. :roll:
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

V tom případě tedy sraz rušíme. Sejdeme se na DISSu. Pokud Neferit přiveze nějaké materiály, je možnost je předat po dalších účastnících i zbytku militaristů, kteří nedorazí.
K možnosti dalšího data, kam by se sraz přesunul se zatím vyjadřovat nebudu.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání“