Taktika a souboje v BG

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Zamčeno
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

A akú reakciu by si chcel, keď vôbec nerozpíšeš svoj problém - z toho, že ti robí problémy neviem dokopy nič. 8-)
There is a limit to stupidity.
182
Piccaso
Sigilan
Příspěvky: 17
Registrován: 23.8.2006 15:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Piccaso »

CrowX píše:A akú reakciu by si chcel, keď vôbec nerozpíšeš svoj problém - z toho, že ti robí problémy neviem dokopy nič. 8-)
Ptal jsem se na par rad na boj s nim... :roll: No ale stejne uz padl, sice po 10-ti minutovem boji, kdy si se mnou chvili pohazovali mezi sebou... Ale padl... :lol:
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

[přesunuto z tématu "Draci a jak na ně" //- yenn]
Tinnarr píše:Tak GL & HF.
Kdyz ti to jeste nepujde tak jdi dokoncit tvrz at mas vyssi lvl. Ja ji delal temer na zacatku druhe kapitoly SoA takze pro tebe by to nemel byt problem.
A neplatí náhodou, že čím víc nějaký boj odkládáš, tím těžší je? Já například s první partou šla zničit Kult slepých po návratu z podtemna a bylo tam mnohem víc potvor, než když jsem totéž šla udělat s druhou skupinou před odchodem zachránit Imoen. Myslím, že při nahrávání lokací, tam ta hláška je, že některé souboje mohou být těžší.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Vanda: Myslím, že v ToB už se na to nehraje. A "bossové" jsou afaik stále stejně silní i v SoA.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

yenn píše:Vanda: Myslím, že v ToB už se na to nehraje. A "bossové" jsou afaik stále stejně silní i v SoA.
To by tak hrálo, kdyby ještě sílili ti bossové, to by už pak člověk fakt neměl moc šancí...leda snížit obtížnost, ale toho bohdá nebude. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Ted
Sigilan
Příspěvky: 9
Registrován: 11.11.2006 15:01

Příspěvek od Ted »

mno vim ze kdyz jsem prochazel amanautoruv chram s postavami cca 11 lvl tak tam byli pouze stíny a kostlivci....a ldyz jsem tam pak prochazel s paladinem na lvl cca 27 tak na kazdym horu lichove ;-)
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Ted píše:mno vim ze kdyz jsem prochazel amanautoruv chram s postavami cca 11 lvl tak tam byli pouze stíny a kostlivci....a ldyz jsem tam pak prochazel s paladinem na lvl cca 27 tak na kazdym horu lichove ;-)
Mám podobné zkušenosti s tím Kultem, když jsem to prošla na nižsím levelu, tak tam celkem žádné těžké boje nebyly, ale když jsem to prošla na vyšším levelu, tak jsem narazila na licha a větší skupinky Belhorderů

Edit: Ted: taky si myslím, že jsme dali dost návodů, jak zabít draka, třeba nás nějaká hodná duše přesune někam, kam patříme...snad né do koše. ;-)
Naposledy upravil(a) Vanda dne 25.12.2006 20:55, celkem upraveno 1 x.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

Taky se mi stalo, že na mne vwe stokách v Alkathle vykoukli Gauth a Beholder
netušil jsem, kde se vzali, nikdy před tím ani potom se mito nestalo (teď už alespoň tušim :lol:)
Uživatelský avatar
Khamúl
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 31.10.2006 18:38
Bydliště: Dol Guldur

Příspěvek od Khamúl »

Mě se to stalo ve větrnejch vršcích - plno adamantinovejch golemů a velkej dlakovlků - docela sem se divil.
Elfí sklíčko ještě nedělá krále!
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

To jsou fakt zajímavé věci nikdy jsem si toho nevšiml, vždy jsem vše zabil, asi jsem byl na nízkých levelech, ale taky jsem potkal několik potvor které jsem normálně nepotkával, v lese Tethyr nebo nějaké té podobné lokaci mě po vyspání napadli velcí Dlakovlci a v tom kultu v dalších levelech se mi to též zdálo jakési silné, potkal jsem tam 6 Beholderů a asi 8 Gauthů najednou což mě samozřejmě okamžitě "zmasilo" celou družinu. Ale naštěstí jsem nepotak žádlé Liche. :-D
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Příspěvek od Danča »

Ahoj, jsem v pekle a za boha nemůžu zabít Irenica. Četla jsem, že když zakouzlém ochranu před zlem, potvory si mě nebudou všímat. Ale vždy si všimnou. Jak udělat, aby šli po Irenicovy?? Kouzlo česky prosím :) :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Mno mohla by si skúsiť kúzlo klerika "Ochrana pred zlom, polomer 5m", ale teraz si práve nie som istý či to funguje :oops: , totiž som to nikdy neskúšal, Irenicus mi neprišiel v pekle nejak zložitý...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

Ochrana pred zlom myslim funguje, len ak demonov vyvolas sam.
Ale urcite to v boji aj tak pomoze. Ak by sa ti na Irenica podarilo zoslat rozptyl magiu, tak by si demoni mali zacat vsimat aj jeho. Ale neviem ako sa ti to podari cez tie jeho ochrany.
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Příspěvek od Danča »

Tak jsem to vyřešila. Když jsem zabila ty potvory, vždy se tam objevil Zabiják. Po chvíli se vždy ukázalo, že byl odvolán. Dělala jsem to tak, že jsem zabila potvory a chvíli se honila se Zabijákem (dokud nezmizí). On se objevoval stále znova. Když jsem souboj v pekle hrála počtvrté a zase tam byl, tak jsem se naštvala a zaútočila. Zabila jsem ho... a kdo se z něho nevyklubal! Irenicus!! Asi 20 minut jsem to hrála s tím, že na něj čekám a prchám před Zabijákem a on je to ON. :oops: :oops: . Pěkně mě to naštvalo. Byl úplně v poho :lol: :lol:
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

No vidíš, ono často to snadné řešení není zase tak vidět pro ty, kteří jej vidí poprvé. To je jako bys v Diablu dostala za úkol něco nezabít :-).
Žralok, který štěká, nekouše.
Zamčeno

Zpět na „Baldur's Gate I & II“