Reakce na "Jaký jsem"

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

AlmSiVi píše: 2. Jsem melancholik až flegmatik, ale někteří lidé mě dokáží snadno změnit na cholerika (tímto zdravím Cozzinniho) :-D
Tak tak :lol: :lol: :lol:
Jenom nevím, čím Alma vždycky tak naprdnu :think: ...Že by přednášky o nejnovějších modelech hlavních bojových tanků??
AlmSiVi píše:4. Mám sklony myslet věci dobře, ale vždycky se něco zvrtne a lidi si to vyložej špatně.
Jako tenkrát při fotbale?
AlmSiVi: Když chci ten míč kopnout dopředu, kopnu ho dozadu.
Já: Tak ho kopni dozadu a logicky ho kopneš dopředu!
AlmSiVi: No jo, ale když ho kopnu dozadu, tak se mi to povede!

Ukázkové sevření mezi Murphyho zákony :lol:

Co se mé osobnosti týče, tak:
Fanatický militarista, který nesnese křivé slovo proti Americe.
Občas flegmatik, občas pesimista, občas optimista (taková všehochuť)
Středně závislý na kompu (simulátory)
Mizerný matematikář
Občas šplhoun
Občas překypující narcismem (ale fakt jen občas :angel: )

Kdyby chtěl AlmSiVi něco doplnit, má možnost :lol:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Neferit sr.: Ona věta o Americe byla myšlena jako žert :lol: Ovšem bývaly doby, kdy přede mnou stačilo říct např.: Nemám rád Američany a já se dotyčnému začal sápat po krční tepně...
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Cozzinnni: jen takový vstup bokem - idea tohohle threadu není o diskuzi a reakcí, ale čistě o tom, že o sobě každý něco napíše, viz. guidelines v prvním příspěvku. Takže kdyžtak bez těch reakcí, díky ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Vlasák: Jako by se stalo ;-)
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

7c-edit: Že by opravdu platilo, jaký otec, takový syn? :think: :wink: V popisu threadu se píše, že se má každý charakterizovat v pěti bodech :-) Osobně sice nevím, jak moc je to kanonické, ale asi na tom něco bude, ne? :wink:

sevencreature - do pěti bodů jsem se nevlezl. Sedmý byl zbytečný, to máš pravdu. Možná, že Kebule to napsal jinak než chce úvod, to je jeho věc, Stejně to udělala Neferit, já ji nekontroluji jestli píše v souladu se zadáním. Je to už velká holka. Ale za Firkraaga odpovědnost nenesu.Ten opravdu do naší rodiny nepatří.

Jestli to zadání je kanonické nebo není nevím a ani to nebudu řešit. Na tomto fóru se mi líbí jeho určitá svobodymyslnost i když mě někdy vyvádí z míry. Pokud jsem se zachoval svobodymyslněji než je zde zvykem, beru to jako upozornění a dám si příště pozor.Pokud jeho zřizovatel chtěl naše odpovědi použít pro nějakou statistiku nebo ušetřit místo měl to uvést. I s tím k čemu to bude sloužit. Potom bych těch pět bodů respektoval a pokud bych se do nich nevlezl, nepsal bych nic. Nerad bych se totiž účastnil statistik o kterých nevím k čemu jsou dobré.

Je-li moje předimenzování odpovědi problém, je mi líto, neměl jsem žádný špatný úmysl. Potom ať zřizovatel nebo kdokoliv oprávněný celý můj příspěvek smaže.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Neferit Sr.: Nevím, jak to Vlasák přesně myslel - 5 bodů je zřejmě taková zlatá cesta (z psychologického hlediska - lidé už mají problémy rozlišit rozsáhlejší stupnice nebo tak něco). Jinak myslím, že to snad nevadí, když se tam náhodou objeví víc bodů.

P.S. Jsem trochu dezorientovaný po hodinovém čtení 4chan encyklopedie (čili mám trochu "vymytý" mozek :-) :anxious:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Neferit Sr.: zřizovatel si nepamatuje, že by z toho ráčil dělat jakoukoliv statistiku 8-) Je to pouze téma "Jaký jsem..." týkající se toho, co ona věta vyjadřuje.

Pět bodů je jednak akorát, druhak jejich dodržení dává stejné "podmínky" všem a třeťak je to taková osobní výzva, když člověk musí uvést o sobě přesně pět věcí - ne víc, ne míň ;-) Ale překročení či nedosažené té hranice není pro fungování tohoto threadu nijak fatální, takže je to zřizovateli docela putna 8-) Co už však pointu nabourává, jsou ty reakce...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vlasák: Ok, všechny moje pochybné komentáře odstraněny a tenhle thread může taky putovat do koše :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

:-)

Příspěvek od KEBULE »

Jelikož mi bylo Seniorem sděleno jisté pochybování o mém vstupu do tématu, byť už je to pryč, chtěl jsem se omluviti za nedodržení instrukcí... Ale myslím si že to co jsem napsal, mě vystihuje poměrně přesně. Pokud je to důležité mohu to předělat, ale takhle je to dle mě nejlepší :-)

S pozdravem a ...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Hmm... instrukce, svobodomyslnost a já nevím co... přijde mi tu, že se tu 7c a fóru podsouvají věci, které nejsou vůbec jádrem pudla.

Vezměme si hypotetický thread "Společný příběh" (možná tu je/byl/bude), kde se bude tvořit společný příběh tou formou, že každý napíše do příspěvku jednu větu, která bude tvořit onen společný příběh. To jsou instrukce, ale hlavně bych to nazval 'pravidla hry' - ne restrikce, ani omezování svobodomyslnosti, prostě "hra" a nějaký způsob jejího "hraní", protože takový thread zkrátka jest spíše hrou nežli formálním útvarem.

Někdo tam napíše do příspěvku věty dvě nebo víc.... a thread se samozřejmě nezboří, ač má svá (ne)psaná pravidla, která fungují a praví pouze o jedné větě. A někdo na to může poukázat, že se trochu vybočilo od toho, jak se hraje... a tím to tak nějak může zhasnout... Ale přijde mi poněkud přehnané v tomhle kontextu mluvit o svobodomyslnostech, nedodržení instrukcí atp.

A od hypotetického threadu je to jen krok k tomuto konkrétnímu... ufff, dyť je to přesně takový "hračkový" thread, tak proč to hrotit (oboustranně), ale na druhou stranu, proč si tu "hru" zase kazit...?

Tolik asi k tomu ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Vlasák - neměl jsem 7c ani komukoliv jinému v úmyslu cokoliv podsouvat. Proč bych to jako jako dělal? V mém příspěvku se objevil edit od jiného přispívatele a já jsem napsal svůj pohled na tento edit. Po přečtení Tvého vstupu z noci 26.12. jsem stanovéné pravidlo pěti bodů vzal jako správné a svůj příspěvek přepsal do relevantní podoby.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Neferit Sr.: Rozhodně jsem nic nebral jako podsouvání nebo cokoliv negativního :wink: Spíš byla chyba ty moje zbytečné editované komentáře v příspěvcích :oops: Myslel jsem je spíš žertovně, ale možná jsem to trochu přehnal :-( Takže se tímto omlouvám všem postiženým ;-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Naprosto nemáš za co. Kdybych já pořádně četl co je dáno a ne jen tak letmo, tak jsem to podle kostry mohl napsat hned. A bylo by to více přínosem. Jenže já jsem ukecaný a to to nezvladatelně. A bohužel i v písemném projevu.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“