TES III: Morrowind

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ne. Standardní směnná jednotka v MW byl za mých časů soul gem za 60 000 nebo tak nějak :think: No naštěstí hotovost v podstatě není potřeba, protože ji stejně za nic nemusíš utrácet - a osobně mě až tak moc netížilo, že platím často trojnásobek ceny, protože se mi nechce kupovat nějaký odpad na srovnání.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Maximus
Sigilan
Příspěvky: 10
Registrován: 10.8.2006 16:23
Bydliště: Morava a k tomu jižní

Příspěvek od Maximus »

Právě sem nainstaloval Morrowind i s oběma datadisky.Chtěl bych se zeptat jak spustím datadisky??Nemůžu přijít na to jak je spustit.
Ani o krok více!!
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

datadisky su automaticky integrovane do povodneho sveta morrowindu, ked ix ces hrat, musis triggerovat spustenie ix pribehu: tribunal - v spanku ta zacnu napadat assasini, co moze byt pre nizsi lvl dost neprijemne; bloodmoon - lodou z khuulu tusim sa dopravit na solstheim... kazdopadne by som najprv troxa preskumal povodny ostrov a presiel zakladny pribeh ;)
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
Maximus
Sigilan
Příspěvky: 10
Registrován: 10.8.2006 16:23
Bydliště: Morava a k tomu jižní

Příspěvek od Maximus »

dík za odpověď
Ani o krok více!!
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Grrr, ja som v solsteheime a vzdy mam za petami tych z dark broderhoodu. Zacinaju ma pekne stvat, ved som len na 25 lvl!!! :lol:
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Yoshi Snipo píše:Grrr, ja som v solsteheime a vzdy mam za petami tych z dark broderhoodu. Zacinaju ma pekne stvat, ved som len na 25 lvl!!! :lol:
Kdyby na tebe poslali moji postavu v Obllivionu kdezrovna dělám questy pro dark broderhood. :twisted:
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Trandul píše:
Yoshi Snipo píše:Grrr, ja som v solsteheime a vzdy mam za petami tych z dark broderhoodu. Zacinaju ma pekne stvat, ved som len na 25 lvl!!! :lol:
Kdyby na tebe poslali moji postavu v Obllivionu kdezrovna dělám questy pro dark broderhood. :twisted:
Tak by okusila mrazive ostrie Dwemerskeho obojrucaka, ktory vdaka zakliatiu dava okrem utoku o sile 30 mrazive poskodenie 15dmg/s pocas 2 sekund.
A mam niekolko veci, co pridavaju okolo +10 Strength a asi 250 roznych potionov nielen na zdravie ... 8-)

Bol by to zaujimavy suboj ...
Mimochodom, ja som nepovedal, ze ma killuju, len, ze su otravny ... a nemam kde predat ich brnenie ... kazdy za to ponuka smiesnu sumu ...
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Yoshi Snipo: ja tiež sympatizujem z Dark Brotherhood a som alchemymaster. To si ,,uvarím,, lektvary chameleon (vychlamcem 3 naraz = 100% chameleon) a protivníci sa iba čudujú ... odkial prilietajú tie šípy :-D . (samozrejme je to OT, lebo hovorím o TES IV ... :-? ).
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Yoshi Snipo: Dwemerský obouručáky jsou nic moc, sežeň si daedric crescent nebo si naenchantuj daedric daikatanu, to je teprve něco. A nebo si sežeň Vládcovu ledovou čepel.
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

daikatany padaju z daedric lordov, netreba cheatovat ;) v morrowind vobec netreba cheatovat.... naj zbrane su z tribunalu jednorucaky trueflame a hopesfire ;) popripade obojrucak chrysamere, paladinova cepel ;) lepsi ako kralove ladove ostrie
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

RisQ píše:daikatany padaju z daedric lordov, netreba cheatovat ;) v morrowind vobec netreba cheatovat.... naj zbrane su z tribunalu jednorucaky trueflame a hopesfire ;) popripade obojrucak chrysamere, paladinova cepel ;) lepsi ako kralove ladove ostrie
On psal enchantovat, ne cheatovat.

YS:No, moje postava ma taky par dobrejch věci. A taky to je hlavně v zakladu mag, ale teťka jsem si předělával na vraha.
A je na 34 lvl(cca ze 40)
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

ospravedlnujem sa poskodenym, trhlinou v casopriestore sa na mna vrhla kratka dyslexia
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Morrowind mě zatím baví především díky modům. Nabízím několik screenů hlavní postavy. Modemisté jsou bez šance. :-D
Začíná se stmívat. Což je nejlepší příležitost pro odložení zbroje a nějaké ty nákupy. Následuje procházka nočním městem. Balmora však není vždy bezpečná a nějaká ta slušivá zbraň se hodí. A samozřejmě není na škodu podívat se i trochu do přírody (a při té příležitosti ulovit krysu či dvě).
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Jab: Morrowind jsem rozehrál před pár dny bez modů, ale toto je skutečně paráda...že bych rozehrál znovu a lépe (stejně jsem zmršil postavu) :think:
Jak se jmenuje ten mod? :-P
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Zakat píše:Jab: Morrowind jsem rozehrál před pár dny bez modů, ale toto je skutečně paráda...že bych rozehrál znovu a lépe (stejně jsem zmršil postavu) :think:
Jak se jmenuje ten mod? :-P
To bude trošku na dlouho :-D :
Visual Pack (2.11 + 2.2 + XT)
Avenger Female Armor + shirts
Better Bodies
Just Face It
Changing Face replacer
Bob's Armory + Elvenwear Expansion
Clothiers of Vvardenfell 1.1
UQF Master Face Pack
Widow Maker Crosbow
Dracandros Voice

Rozcestníky pro download modů: http://www.mwmythicmods.com/telesphoros.htm či případně google.

Btw v krámu v Ebonheart při nákupu:
http://jab.sigil.cz/white1.png
http://jab.sigil.cz/black1.png
http://jab.sigil.cz/white2.png
http://jab.sigil.cz/black2.png
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“