Fallout 1 a 2

Opusťte svůj vault a vydejte se do postapokalyptického světa plného nájezdníků, radiace a mutantů.

Moderátoři: Hamster, Saruman, Daemon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Vampiria: Ehm... thnx za tip, ale mal som to zapnuté maximálne asi 5 min a obrazovka sa začiernila minimálne 4-krát... musím s tým niečo skúsiť spraviť, ale moc ma teda nenapadá čo. Koreň problému bude pravdepodobne tam, kde v grafickom probléme s PST, ale kde to je, tak to netuším... njn, bude vďačný za každú ďalšiu *vecnú* radu...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Neskúšal si sa hrať s týmy nastaveniamy v compactibility ? Možno by to totiž pomohlo. Napríklad to dať na Run in W98/WMe mode a prípadne sa pohrať s display settings tiež v tomto compactibility nastavení...
Nie je to zaručené, ale za skúšku nič nedáš.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

nuke: SKúšal... bohužiaľ som prevrátil naruby skoro všetkyn astavenia grafiky, kompatibility a neviem čoho ešte... nepomohlo nič.... :-?
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Daemon
Dabus
Příspěvky: 284
Registrován: 30.9.2005 0:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daemon »

Tady najdeš nějaké dvě řešení (sám ale nevím jak dobře fungují):
http://madbrahmin.bonusweb.cz/index.php ... =technicke
Life's hard, time's short, take it easy, fuck it all!
Uživatelský avatar
Podbi
Sigilan
Příspěvky: 40
Registrován: 4.7.2006 12:38
Bydliště: Brno

Příspěvek od Podbi »

Měl bych otázku k obyčenjnýmu Falloutovi. Dá se nějak spustit na Windowsech XP? Při instalaci mně odmítne s hláškou že to nepodporuje verzi Windows. :( Lze to nějak obejiít?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Podbi - hmm, matně si vzpomínám, že tam nějaký problém byl - teď si nejsem jistý - možná pro spouštění samotného installeru se využívá nějaký dosovský spouštěč? Zkus spustit přímo setup.exe na CD nebo jak se to jmenuje - možná install.exe. Případně ho spušť přes cmd.

Zkus napsat, jaký přesně error to hlásí.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Podbi píše:Měl bych otázku k obyčenjnýmu Falloutovi. Dá se nějak spustit na Windowsech XP? Při instalaci mně odmítne s hláškou že to nepodporuje verzi Windows. :( Lze to nějak obejiít?
Daemon v předchozím příspěvku píše:http://madbrahmin.bonusweb.cz/index.php ... =technicke
Tohle je humorné :lol:
Nějaký rady tam na tohle jsou taky... ;-)
Maximus
Sigilan
Příspěvky: 10
Registrován: 10.8.2006 16:23
Bydliště: Morava a k tomu jižní

Příspěvek od Maximus »

Hrál sem Fallouta 1 i 2 na XP a šlo to v poho.
Ani o krok více!!
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Tak tento problém s Falloutom ( spomínaný na predchádzajúcej strane ) asi nijako neoblbnem. Skúsil som postupy z Daemnovho linku na VSB - pri vypnutí graf. karty to nešlo vôbec, pri postupe disable all microsoft services to robilo tú istú chybu. Ešte som skúšal vypnúť hardwarovú akceleráciu - taktiež nefungovalo. Njn... to už ostáva len zobrať nejaký prehistorický PC a zahrať si to na ňom...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Snad to tu ještě nikdo nedával ;-) :

http://www.novinky.cz/internet/zdarma/h ... 11qv9.html

Co vy na to? Já myslím že je to docela pěkná malá kravinka
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Trochu z momentálnej témy - ohľadne toho problému s F1 a začierňovaním obrazovky, ktorý sa mi nepodarilo vyriešiť - myslíte, že by mohol pomôcť nejaký dosovský emulátor? Skúšal som DosBox, ale ten to spustiť nechcel. Existuje ešte nejaký iný?
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Hele, jaký z neoficiálních patchů používáte? Já jich našel asi 5 a nevím, který je nejlepší a předpokládám, že míchat je je blbej nápad.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

drake127: Já jsem na ně nakonec úplně rezignoval. Ale jinak pokud si dobře vzpomínám, tak byl doporučovaný ten 1.4 něco.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Zajímavé, osobně jsem nikdy problémy s Fallouty neměl. Pokud nepočítám to peklo, při prvním hraní Falloutu 2 - v té době ještě nebyl vydaný opravný patch a jak je všeobecně známo, hraní F2 bez patche na starších počítačích je pouze pro silné povahy :anxious:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Hmm, tak to asi som silná povaha - dohral som ho bez patchu 2x. :lol: Ale taktiež som s F1 nejaké veľké problémy nemal - je tam zopár questov, ktoré môžu urobiť problémy ak ich človek neurobí v správnom poradí, ale tie sa hádam dajú spočítať na prstoch jednej ruky - inak má F1 skvelú atmosféru.
There is a limit to stupidity.
182
Odpovědět

Zpět na „Fallout“