Mám rád, když...

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Erm, já vim, že nejsme ve stížnostech, ale zrovna dneska se mi ve městě stalo, že jsem na přechodu (nerovná plocha silnice hned u chodníku) šlápl do deseticentimetrové louže, která se tvářila jako poloroztátý sníh. Teď si představte, že jste v centru, v tomhle počasí a v kožené (!) vysoké botě máte rybník... :roll:

Javor: Tu vaší sibiř ti závidím :-D
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Vanda: abych se přiznal, nejsem zas takový dlouhán, abych mohl šlapat do každé druhé stopy bez jakýchkoliv problémů a tak i já vždy po pár krocích skončím u poskakování :-D

Hamsta: ano, letošní zima je zatím velmi vydařená, sněhová pokrývka je hrubá tak akorát, aby byla oku libá, zároveň ale nepůsobí dopravní kolapsy, děkuji za optání ;-)
Feed your head
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

javor píše:Hamsta: ano, letošní zima je zatím velmi vydařená, sněhová pokrývka je hrubá tak akorát, aby byla oku libá, zároveň ale nepůsobí dopravní kolapsy, děkuji za optání ;-)
S tím bych moc nesouhlasil, pár spolužáků díky nim nestihlo přijít na zkoušku :lol:

Ale jinak jsem rád že napadl sníh, břečku která z něj vznikne sice moc nemusím, ale moc rád se dívám na čerstvě zasněženou krajinu a navíc: zima bez sněhu není zima :-)
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

A ještě mám rád když stojím v komisňákách (které kloužou) na kluzké asi 25cm široké plastové římse a podemnou je louh ohřátej na cca 65 stupňů Celsia. S tím že já se nakláním a v gumových rukavicích vytahuju něco co nakurvil někdo jinej. A přitom si říkám spadnu nespadnu, když spadnu vylezu? Když vylezu přežiju? Pokud přežiju jak dopadnu? To miluju jako nic jinýho...

Není lepší adrenalin...

...a tak to chodí každej den. Život tii zdrhá někam říkáš si na co čekám....
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Fiskantes
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 4.1.2007 13:14

Příspěvek od Fiskantes »

Mám rád, když...mam svaty pokoj od vsetkych a od vsetkeho
>>>Tu raz bude nieco velmi vtipne<<<
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Fiskantes - jsi velmi skromný člověk. Nebo vlastně velmi neskromný člověk. Proč chceš tak nemožnou věc?
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Fiskantes
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 4.1.2007 13:14

Příspěvek od Fiskantes »

pretoze stale odomna niekto nieco chce, stale do mna niekto huci :-x


"Wrooong do it again..."

Ked nic nerobim svet sa na mna mraci, ked sa zase snazim nic sa vam nepaci. Denny stereotyp? Kmitat hore dole? NIE TO MI STACI!
>>>Tu raz bude nieco velmi vtipne<<<
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“