Sporty II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Vallun: Hoď sem prosím link na ta oficiální pravidla, nemohu je najít.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re:

Příspěvek od Vallun »

Ajantis píše:Vallun: Hoď sem prosím link na ta oficiální pravidla, nemohu je najít.
Citovali z nich včera ve studiu...:/
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

V případě remízy by měly rozhodnout penalty: http://www.uefa.com/newsfiles/19079.pdf (bod 7.08).

Koeficient by mohl rozhodovat, kdyby ony dva týmy, mezi nimiž se rozhoduje o postupu, nehrály poslední zápas spolu, nebo kdyby ve hře bylo více mužstev.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Sporty II

Příspěvek od Vallun »

yenn - aha, debilové jsou tedy na Primě...

Ale stejně je to nesmysl - pořadí zápasů nemůže mít vliv na postupová pravidla...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sporty II

Příspěvek od Vlasák »

Vallun: no, z Primy to možná vyčetli v novinách. Dezinformace se rády propagují dál a dál... ;-) (což ovšem svědčí o amatérismu získávání informací, když to pdf s oficiálními pravidly je volně k dispozici).

No, smysl je v tom jaksi "technický" - kdyby ta mužstva nehrála zápas spolu, tak by k sobě musela dojet ty penalty si zakopat. Třeba na tréninku, anebo by se z toho vystrojil jakoby nový zápas. Anebo to pojmout komerčně-reklamně a nechat ty rozhodující penalty kopat na improvizovaném hřišti uprostřed Basileje na náměstí :mrgreen:
A jak to udělat ve třech na penalty, to by bylo taky pěkné - takový penaltový mini-turnájek :mrgreen: (Na který by pak bylo nutné určit další kritéria při rovnosti bodů :mrgreen: Třeba další runda s kopáním jen jedné penalty... :mrgreen: Anebo kdo se trefí přes celé hřiště do branky a kopali by kustodi 8-) ).

Ale je fakt (a plyne to z předchozího), že věcně je to nesmysl - aby jednou rozhodovalo to a podruhé tamto. Nejlíp jako kdysi - náhradní zápas s případným prodloužením a penaltami. Jo, když jsou nabité termíny, to je pak těžké... :-D
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Sporty II

Příspěvek od Vallun »

Já ybch určil náhrandí kritérium jinak - v případě rovnosti bodů rozhoduje vzdálenost hlavního města účastnické země od srdce Evropy:D OPročež za toto budiž považována špička nosu pomníku Jana Husa na Staroměstském námestí v Praze;)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Vallun: Od právníka bych očekával alespoň základní ověření zdroje, než začne někoho obviňovat z "účelové novelizace pravidel".

Jinak ten koeficient zemí se mi vůbec nelíbí, jelikož jsem názoru, že na záverečném turnaji by měli mít procesně všichni stejné šance - a neměla by o (ne)postupu dál rozhodovat kritéria, která jsou mimo tento turnaj.
Takže už bych tam raději viděl (z nouze) např. kritérium "kdo uhrál lepší výsledek s prvním týmem skupiny", popř. ten počet žlutých karet.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Sporty II

Příspěvek od Vallun »

Tak vyjádření člena vedení svazu s pravidly v ruce pvoažuji az dostatečně důvěryhodný zdroj... Ano, je to moje chyba, nicméně...

Já netvrdím,že je to kritérium ideální, ale pokud se bere jako dané a platné a pak najendou se objeví ještě nějaké další, tak je to podezřelé.
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Vlasák »

Ajantis píše:Jinak ten koeficient zemí se mi vůbec nelíbí, jelikož jsem názoru, že na záverečném turnaji by měli mít procesně všichni stejné šance - a neměla by o (ne)postupu dál rozhodovat kritéria, která jsou mimo tento turnaj.
Takže už bych tam raději viděl (z nouze) např. kritérium "kdo uhrál lepší výsledek s prvním týmem skupiny", popř. ten počet žlutých karet.
Přesně tak, postup by měl být na základě faktorů uzavřených na ten turnaj a ne nic mimo.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Sporty II

Příspěvek od Vallun »

Vlasák - bylo by to dobré, kdyby to šlo. Ale je otázka, co je spravedlivější - jestli los nebo na hřiošti dosažené výsledky, byť mimo časový rámec turnaje. Navíc - kdyby se započítávala jen kvalifikace, tak by to imho bylo bez problémů, protože Mistrovství Evropy se skládá ze dvou částí - kvalifikace a závěrečného turnaje...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sporty II

Příspěvek od Vlasák »

Vallun: tak los je samozřejmě kritérium taky nic extra. Ale myslím, že by snad byl lepší i rozdíl poměru střel nebo cokoliv, než něco, co jde mimo hru a mimo ten turnaj. Ta kvalifikace by budiž ještě šla - ale zase je to zkreslené složením té kvalifikační skupiny, kdy každý celek měl jiné soupeře.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Sporty II

Příspěvek od Vallun »

Vlasák - Jiné ano, ale dle kritérií zhruba stejně silné. Takže imho je kvalifikace docela rozumná věc, z turanjových věcí by se mne osobně líbilo pravidlo "fair play" tedy trestnýcn bodů za žluté a červené karty:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Viděl jsem závěrečných 30 minut utkání Francie - Nizozemsko a byla to vskutku nádhera. Nehrají náhodu nějaké jiné mistrovství než český výběr? :shock:
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re:

Příspěvek od Vallun »

Ajantis píše:Viděl jsem závěrečných 30 minut utkání Francie - Nizozemsko a byla to vskutku nádhera. Nehrají náhodu nějaké jiné mistrovství než český výběr? :shock:
[[/quote]Jojo, fakt to vypadá,že Oranjes se rozhodli skupinu smrti vyvraždit:D

My máme smůlu v tom,že se Šaman nepoučil - loni se v Němekcu ukázalo, že i bez Nedvěda, Rosického a spol. umíme lépe útočit než bránit a on opět sází na beton :roll: :cry:
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Re: Sporty II

Příspěvek od Zakat »

:lol: :lol: :lol: Dobře Bruckner :lol: :lol: :lol:
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“