Oblíbená NPC, vaše družina...

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět

Která NPC jest vaše nejoblíbenější?

Aerie
26
10%
Anomen
3
1%
Cernd
2
1%
Edwin
19
7%
Haer'Dalis
10
4%
Imoen
32
13%
Jaheira
18
7%
Jan
24
9%
Keldorn
4
2%
Korgan
12
5%
Mazzy
5
2%
Minsc
37
15%
Nalia
5
2%
Valygar
10
4%
Viconia
24
9%
Yoshimo
4
2%
Sarevok
20
8%
 
Celkem hlasů: 255

Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

Velehal píše:V tom případě by to šlo. Short Sword of Backstabing + Kundane, Time stop + Vražda...
Takže F/T, Imoen, Anomen, Cernd, Nalia (Xan???/Kelsey), Valygar/Mazzy
Ale chybí tam někdo do první linie, tedy někdo mající SS/PFMW...
Ty máš ten vylepšenej Sword of backstabbing, že?? S tím tankem s SS/IS neporadim, sám řešim tenhle problém(proto mám poslední dobou v družinách bardy), Cernd si je nemůže přeměněnej obnovovat ;-) .
Z modů je F/m jen Sola, ale ten je na mě pozdě, Ninafer - těšim se až bude komplet a Sheena, ale to má "malej" háček(ono abych jí mohl vzít, prej nejdřív musim dát Firkraaga :lol: 8-) ;-) ). F/D mi nesedí(teda, sám jsem nebyl F/D, ale jaheira nebyla ono). C/R není(škoda).
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
azbest-Lovec nemrtvych
Sigilan
Příspěvky: 87
Registrován: 4.3.2006 9:40

Příspěvek od azbest-Lovec nemrtvych »

alexa píše:já jsem ale žabař...hraju s bandou, mám mágy, zloděje a bojovníky, hraju spoustu dní...že mě to ještě baví, když to srovnám s někým, kdo to zmákne za třetinu času.... 8-)
moja druzina teraz vyzera - ja (lovec nemrtvych), jaheira, minsc, valygar, aeria, jan. cize ani teraz moc spanok nepotrebujem.
Snad se mi zdas nebo nechapu nic, snad sem jen blazen co chtel mit vic...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Já jsem boj/mág/zloděj (žena) a hraju s :Aerie, Jaheira, Viconie, Anomen a Imoen a před Imo Jan nebo Yoshimo ( místo posledních dvou i spousta dalších kvůli různým qestům...) v Saradushi vyměním Anomena za sarevoka...tak, tak...a trvá mi to dlóóuho, než dohraju :lol: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

C/R můžeš mít když nainstaluješ Tortued Souls... Teď nevim jak se ta buchta jmenuje ale je to sestra Arana nebo co... Ale nezkoušel sem jí... Prej má i romanci...
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Já mám zloděje a družina je:Tsujatha, Saerileth, Kelsey, Cernd, Yasraena.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

AlmSiVi píše:Já mám zloděje a družina je:Tsujatha, Saerileth, Kelsey, Cernd, Yasraena.
Skoro samé modované NPC 8-) .Já mám družinu:Já Berserka,Jaheira,Mazzy,Yoshimo,Valygar,Tsujatha 8-)

Jestli jsem to tu už někde napsala,tak mi to prosím odpusťte
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

AlmSivi: Jen se chci zeptat, po kolikáté BG2 hraješ? Podle počtu postav z modu asi už po hodněkráte že? 8-) No ale pokud ne, udělals chybu, i když některé postavy z módů jsou opravdu úžasné (Saerileth) nedám na originály dopusit ;-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

Moje družina v prvním hraní SoA na konci byla:
Já (elf mág), Jaheira, Minsc, Imoen, Valygar, Anomen
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Nejoblíbenější NPC v BG2

Příspěvek od Ajantis »

:oops: :oops: :oops:
Omlouvám se za svou nezručnost a nezkušenost -
Ten thread Aerie jsem sloučil s Nejoblíbenějšími NPC, přičemž jsem ponechal stínový odkaz. Po chvíli jsem se rozhodl ten stínový odkaz smazat, ale ono to s sebou jaksi vzalo celou sekci Nejoblíbenější NPC.... To mě ani nenapadlo :oops: :oops: :-(

EDIT-
To Admins: nešlo by to nějak resuscitovat?
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 11.3.2006 13:47, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

2 Ajantis: skutečně povedená čistka :mrgreen: Ale jak tak koukám - na ty první dvě strany - už aby jsi jí dělal znovu :lol:
Nejen že je tu ihned kopa spamu, ale také plno 'příspěvků' téměř identických z toho drakeova postu o zamyšlení se před odesláním příspěvku a přínosem zpráv typu ano/ne/Flail of Ages :lol:...tedy spíše :-?


Menší déja vu :-D - ovšem svůj hlas neměním a opět ho dávám Janovi. Jak jsem již psal :lol: ... (teď mě napadá - nemá drake - či MCZ - náhodou zálohu..? :think:).... tak jsem se rozhodoval mezi ním a Viconií. Nakonec to vyhrál on, neboť od první hry, kdy jsem ho ve vládní čtvrti potkal byl v každé mojí partě se kterou jsem to jel a myslím, že bude i v těch dalších 8-)
Má velmi dobře vytvořený charakter a se všemi jedná v podstatě bez přetvářky a na rovinu. Krom toho má interakci s většinou NPC. Také bych neměl opomenout jeho zajímavý questík. Škoda jen, že neměl ještě nějakou dohru...
Shrnutí: Má na sobě 'stylové' věci, padají z něho 'stylové' hlášky, jeho zlodějské i iluzionistické shcopnosti mají 'styl' - prostě jak by řekla jedna nejmenovaná osoba - ''Jede ve stylu!'' :lol:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

ja som si vzdy chcel zobrat do partie Mazzy ale vzdy som ju ziskal az davno a to som ju poslal prec. Chcem sa preto spytat ci sa vobec oplati brat ju a este ci aj ona ma nejaky NPC Quest.
Takisto somnikdy nemal v parte Haer Daerlisea - naco mi je, ked nevie odstranovat pasce????Oplatia sa vobec tieto dva chary najimat?
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Mazzy nech odporuci yenn a Haer' Dalis... Mno, zalezi od vkusu, zaujimavy charakter to imho je....
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Frco: To jsou otázky - vem si je a uvidíš :lol:

Mazzy má NPC quest (doma v Trademeetu). Je to hodně silná postava.

Haer'Dalis je taky v pohodě.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Příspěvek od Velehal »

Jako Blade je Haer dost silný (pravda, není tak silný jako by byl můj blade s vlastnostmi okolo 100).
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Frco píše:ja som si vzdy chcel zobrat do partie Mazzy ale vzdy som ju ziskal az davno a to som ju poslal prec. Chcem sa preto spytat ci sa vobec oplati brat ju a este ci aj ona ma nejaky NPC Quest.
Jak řekl sevencreture, s Mazzy tě čeká quest v Trhově. Navíc se pozná s pár osobama v Athkale - Ribaldo a ten hospodský od pěti džbánků - mám pocit, že ti dokonce dá nějaké botky, když budeš mít Mazzy v družině. To není kdovíjaké plus, ale lepší než nic :-D Nic to nemění na tom, že je to silná postava, stačí jí vybavit Opaskem síly kopcového obra a nebudeš litovat 8-)
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“