Zábava

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Tak na čom sa bavíte?

Som intelelektuál... zásadne len kvalitná zábava
4
11%
Môj záber je široký, zasmejem sa skoro! na všetkom
27
73%
Zabávam sa na najväčšom hnoji ( ale nepriznávam si to )
0
Žádná hlasování
Zabávam sa na kúsok vyššie uvedenom ( nehambím sa za to )
1
3%
Nesmejem sa... som zlý... :-D
5
14%
 
Celkem hlasů: 37

Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

durana píše:Medzi moje oblubene filmy patria parodie ako South Park, Team Amerika... Beriem aj tu inteligentnu zabavu...
South Park považuji za velmi inteligentní seriál. Sice se u něj mohou lidé bavit i při jiném úhlu pohledu, to ovšem na podstatě nic nemění.

Kromě něj mi stylem humoru vyhovuje též Married with children, všechny 3 filmy Monty Pythonů (Cirkusy moc ne), Simpsonovi, francouzské komedie s Luisem de Funésem, Šimka a Grossmana a taktéž politický humor jako Dr. Divnoláska nebo Jistě, pane premiére. Ale beru i "kameňáky" jako Pepíček viz výše.
Neumím svůj smysl pro humor zaškatulkovat do jedné z 3 možností, jež nabídl Yachiko, navíc když v jedné cítím poněkud pejorativní nádech. Pročež nehlasuji.

(Ovšem jinak dobrý nápad na téma.)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Adieu píše:Zbožňuju sarkasmus, ironii, suchý a černý humor.
Škoda, že jej zjevně zatím příliš neovládáš (viz Adolf), ale nevzdávej se, cvičení dělá mistra, ještě párkrát Tvůj šíp mine cíl, ale posléze budeš dýkou zasahovat tepny takřka bez problémů :twisted:

Hmm..já mám ráda inteligentní humor, často proti lidskosti. Takže koncentráky, vyhlazování, genocida, Afrika, Zyklon B, rasismus, pedofilie, nekrofilie - zkrátka morbidity, cynismus, ironie etc. Z oblíbených pořadů asi Česká Soda a Monty Python's, ale i třeba již zmiňovaný Married with children, Červený trpaslík, Jistě pane premiére, taré francouzské komedie, povídky Šimka a Grossmana.
Nehlasovala jsem však, jelikož žádná z možností mi nevyhovuje.

A hrozně ráda rýpu do lidí, ale to jste si jistě všimli.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Vampiria píše:Hmm..já mám ráda inteligentní humor, často proti lidskosti. Takže koncentráky, vyhlazování, genocida, Afrika, Zyklon B, rasismus, pedofilie, nekrofilie - zkrátka morbidity, cynismus, ironie etc.
Toto vie byť skutočne veľmi zábavná forma humoru... len musí byť podaná správnou formou... a tiež ušitá na mieru... lebo každý má v tomto smere hranice niekde inde ;-)
Vampiria píše:A hrozně ráda rýpu do lidí, ale to jste si jistě všimli.
Nie... :shock: :-D
Ale vážne tak isto zábavná vec... len to netreba preháňať... občas to neuškodí...
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Jsem schopná se smát skoro u všeho, co ale většinou fakt nemusím, jsou třeba romantické komedie, co je Hollywood a Bollywood chrlí jak na běžícím pásu. Když už komedii, tak akční 8-)

Docela dost se směju u hloupých vtipů, kameňáků a většině starých zábavných šou. Jejich humor mi přijde takový kvalitnější a hlavně - ti lidé se tam dovedli bavit, aniž by byli vulgární nebo někoho uráželi.
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Nevím. Baví mě život.
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 29.8.2006 18:16, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ta'avar
Sigilan
Příspěvky: 10
Registrován: 29.6.2006 14:38

Příspěvek od Ta'avar »

Yachiko píše:
durana píše:... obcas musi clovek proste vypnut, a smiat sa aj na uplnych kravinach.
Heh... myslím, že špeciálne nás dvoch k tomu vedie spomienka na "staré dobré časy" a istá nemenovaná osoba ;-)
ale rozhodne to niekedy nie je na škodu
No takto ma ohovarat ze sa nahanbite Budha vas za to POTRESTAAAA. :lol:

Ja som s tych co sa zasmeju na kadecom, ale nemam rad ked sa iny smeju na mne.Taky dobry vtip tomu sa rad zasmejej a pri kamenaku sa uz smiat musim :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Buddha ta potresta akurat zato, ze vynechavas permanentne jedno 'd' :P
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Vampiria píše:
Adieu píše:Zbožňuju sarkasmus, ironii, suchý a černý humor.
Škoda, že jej zjevně zatím příliš neovládáš (viz Adolf), ale nevzdávej se, cvičení dělá mistra, ještě párkrát Tvůj šíp mine cíl, ale posléze budeš dýkou zasahovat tepny takřka bez problémů :twisted:
Překvapuje mě, co všechno dokážeš poznat z jednoho profilu Adolfa Hitlera (btw vím, že jsem únavný, ale dokonce i tuto reakci jsem čekal a dokonce jsem správně uhodl, kdo to bude... :-) ). Stejně tak nepřipadá mě, že bys byla nějak dobrá v provokování lidí, neboť ta stylizace do sukuby, vampýra, či bůhvíčeho dalšího mi přijde spíše směšná. Větsina této "provokace" se skládá z napsání něčeho "drsného" a tohoto smajla: :twisted: ... Ale jak vidím, tak na většinu lidí to tu platí.
Jinak prosím již nevytahovat profil Adolfa666, neboť se nechám snadno vyhecovat a byl bych nucen ho změnit a přitvrdit až za meze zákona, což by se mi na stránce jako libimseti mohlo ošklivě vymstít. A to byste přeci nechtěli... :-D :-P
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

No, u nás ve třídě totálně vládne suchej humor - má to svoje stupně

1. stupeň - všem to připadá tak strašně trapné, že se ani nesmějí
2. stupeň - všichni jsou již tak vysušení, že se smějí všemu
3. stupeň = 1. stupeň
4. stupeň - doslova ROFL

I když radši dávám přednost všemu co má alespoň nějaký smysl. Což absolutně vylučuje kameňáky a suchý trapný vtípky :wall:
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Zábava a já... směju se docela rád. Směju se u Monty Pythonů, francouzkých komedií (třeba Návštěvníci ;-) ), nepohrdnu ani "buranským" humorem (Blbý a blbější) - pokud už tedy není opravdu buranský - či parodiemi (Bláznivá střela...), a nějaké sitcomy či seriály mohu též. Co se týče pořadů novy atd. ty mi vůbec nepřipadají vtipné, především pan Novotný a jeho parta to je přímo atenát na humor, některé staré tv pořady ještě z režimu minulého (ČT1) jsou ovšem fajn, spousta komedií z té doby mi ale naprosto nic neříká (nejrůznější pseudo-sfici zvláštnosti...).
Adieu píše:Stejně tak nepřipadá mě, že bys byla nějak dobrá v provokování lidí, neboť ta stylizace do sukuby, vampýra, či bůhvíčeho dalšího mi přijde spíše směšná. Větsina této "provokace" se skládá z napsání něčeho "drsného" a tohoto smajla: :twisted: ... Ale jak vidím, tak na většinu lidí to tu platí.
To tak vidíš proto, že jsi ji ještě nepotkal osobně :-D.
Naposledy upravil(a) MCZ dne 29.8.2006 20:44, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

mcz: myslím, že si výborne vystihol aj moju hranicu medzi humorom, ktorý ešte môžem a ktorý už nie... :-)
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

mcz: Tiez si myslim ze si to presne vystihol. Aj ked Blby a Blbsi 2 uz neboli tak dobry(v originaly to bolo dost dobre ale s dabingom :-? ).
btw:Blazniva Strela bol jeden z mojich najoblubenejsich filmov ked som bol maly(mladsi= 9-12rokov), aj ked sa na tom dokazem smiat aj teraz

Okr. toho beriem aj niektore starsie ceskoslovenske komedie, ktore clovek moze vidiet 10krat a stale ho to bavi. K Zabavnym programom(najma slovenskym) sa radsej nevyjadrujem.
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

MCZ píše:
Adieu píše:Stejně tak nepřipadá mě, že bys byla nějak dobrá v provokování lidí, neboť ta stylizace do sukuby, vampýra, či bůhvíčeho dalšího mi přijde spíše směšná. Větsina této "provokace" se skládá z napsání něčeho "drsného" a tohoto smajla: :twisted: ... Ale jak vidím, tak na většinu lidí to tu platí.
To tak vidíš proto, že jsi ji ještě nepotkal osobně :-D.
To je pravda, třeba si po přímém setkání začnu pro jistotu obvazovat krk a nosit náhrdelník z česneků. :-)
Jinak sitcomy mám také rád, obzvlášť Přátele (nj, nějakou tu část popularity si u mě získali díky xichtíku jennifer Aniston :-) ).
Ajantis píše:South Park považuji za velmi inteligentní seriál. Sice se u něj mohou lidé bavit i při jiném úhlu pohledu, to ovšem na podstatě nic nemění.
Souhlasím s Ajantisem. A Team America považuji také za inteligentní snímek (no dobrá, až asi na dvě scény)... Scéna s metaforou "prdele, čůráci a píči" je jednou z nejvulgárnějších, ale zároveň nejvtipnějších věcí, co jsem kdy slyšel... Jen to někomu může připadat asi příliš sprosté... :-D
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Hehe no televízna zábava dnešných dôb je fuj.... a to nemusí byť len novácka... všade je to rovnaké... ono program, ktorý budú sledovať masy ľudí a pôjde na ňom dobre zarobiť, ani nemôže byť nejaký vtipný... a už vôbec nie inteligentne vtipný ;-) a TV je dnes už len o biznise... ostatne, čo nie je ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Adieu: IMO SP movie nebylo zlé, ale prostě trpělo z přílišné délky, toť vše. Zmíněné přirovnání AFAIK není originální, teda ne že by to nějak vadilo - SP si na originalitě koneckonců nezakládá (myslím) 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“