Chvály na všechno :-)

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Vanda píše:...kopytismus...
Krásný termín... Ten sám o sobě stojí za pochvalu :applause:

A dnešek je taky fajn už dlouho sem si v práci psychicky neodpočnul jako dnes. Ono totiž není nad to být samostatná jednotka...

Navíc budu mít luxus teplého oběda a večer strávím s přítelkyní. Prostě pohoda jak blázen. :-D
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

To se mi zdá, nebo polovina zdejších příspěvků je OT a patří do dobré nálady ..? :D

Já chválím draka, že sprovoznil 'variantu B' :-D
Moci se nalogovat kdy chci a na jak dlouho chci - bez obavy, že něco důležitého či zajímavého minu - je fajne 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Frosty píše:Já chválím draka, že sprovoznil 'variantu B' :-D
Ano, zdravý rozum konečně zvítězil, bravo drakeovi!

Já toho zatím ale nevyužívám, nějak pořád nemohu uvěřit, že je to fakt možné. :-)
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Chválím časopis Home Cinema, který k březnovému číslu přibalil na dvd anime Cesta do fantazie za lidovou cenu 149 Kč. 8-)
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Ajantis píše:Já toho zatím ale nevyužívám, nějak pořád nemohu uvěřit, že je to fakt možné. :-)
Je to neuvěřitelné, ale skutečně to funguje - již jsem byl nucen systém nedobrovolně otestovat. Hail to drake, baby!
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Chválím DosBox 0.70 a jeho autory! Teď, když jsem si tuhle poměrně novou verzi otrkal, tak už chápu proč jim trvala snad rok. KONEČNĚ přibylo něco na způsob autodetekce optimálního počtu cyklů, takže je všechno mnohem svižnější a není potřeba to řešit trapně ručně. Podpora dabingu z 0.65 je už nejspíš bezproblémová a celkově na tom rozchodím věci o kterých jsem si dříve mohl nechat zdát. Myslím, že VDMS byl konečně zadupán do země. Jen tak dál!
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Chválím O2, protože v dubnu zvedají rychlost netu novým i stávajícím zákazníkům. Konkrétně já budu mít 2 mb/s :dancing: :dancing: :dancing:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Chválím si hru BG2 a módy Solaufein, Sola's Flirtpack beta-testingovou verzi a nějaké další. Díky nim mám o zábavu postaráno 8-)
Naposledy upravil(a) Neferit dne 31.3.2007 22:31, celkem upraveno 1 x.
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Cozzinnni: Nevíš, zda se to x-násobné zrychlení týká i rychlosti po překročení FUP?
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

yenn: http://www.zrychlujeme.cz Tam máš informace.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Hmmm - dostat za úkol dopít sud, aby se mohl dovézt druhý den další - to se nestává každý den :lol: :-P
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Dneska musím pochválit paní prodavačku v knihkupectví Votobia - když jsem tam kolem půl třetí přišla poprvé, asi 10 minut jsem se tam přehrabovala v knihách a když jsem si konečně vybrala, zjistila jsem, že jsem nechala doma peněženku. Poprosila jsem ji tedy, jestli by mi tu knížku neschovala, že si pro ni ještě dnesk zajdu a pak jsem šla do orchestru. Z orchestru jsem si ještě skočila domů a když jsem se konečně zase dostala do centra, tak bylo víc jak čtvrt hodiny po zavírací době výše zmíněného knihkupectví - ale ta paní pořád nechávala otevřeno, abych si tu knížku mohla vyzvednout :-D Díky, paní! :-D
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Chválím jednu skupinku modderů Oblivionu. Plnou verzi patche odstraňujícího dost závažnou chybu v Shivering Isles vytvořili o týden dřív než byla vydáná beta verze oficiálního patche. Měli by je najmout místo stávajícího týmu :-D
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Chválím časopis Květy za DVD Pěnička a Paraplíčko za celkem slušnou cenu 119Kč (I když nutno dodat, že až na článek o "Hudýnim" tam nic není :-? )
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

chválím nejlepší hospodu v Kutné Hoře a to sice podnik U Hrnčíře, kde jsem včera odpoledne vyhrnčil 7 piv a kocovina se nedostavila, stále miluju svůj život
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“