Old timers

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Tak svyho casu to byli klasiky jako Golden Axe, UGH!, Doom a Wolfenstein 3D
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Tady byly vyjmenovány snad všechny starý bomba pařby. Jen snad si ještě vzpomínám na Return Fire, Raptor a Winter Wolf.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Duke 3d, Realms of Arkania (rád bych je rozehrál znova, ale asi počkám až je někdo předělá na mobil :-D ), War2, C&C: RA, ...

btw. moje 10ti letá sestra začíná hrát složitější hry na PC a protože ve Warcraftu 3 se zasekla ve třetím kole, tak jsem jí nainstaloval starého Wara 2 (na kterém jsem sám kdysi začínal) a zdá se že ji to docela baví (víc než Sims 2 :-D ).

EDIT: A taky Golden Axe v MP :twisted:
Naposledy upravil(a) AlieN dne 22.10.2005 23:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Moji sestru taky bavil Red Alert. Teď už hraje jen miny a karty, což jsou mymochodem taky dost starý hry, který se navíc hrajou doteď.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

AlieN píše:Realms of Arkania (rád bych je rozehrál znova, ale asi počkám až je někdo předělá na mobil :-D )
Já to nedávno rozehrál, ale nemám bohužel čas to hrát. Tvorba družiny mi v tamním systému trvala snad hodinu, a ne snad kvůli nějakému nahazování - prostě je tam toho strašně moc.
A na mobilu by to bylo sice zajímavé, ale:
1. nikdo to už na mobil pravděpodobně nepředělá
2. nebude to PC verze se svou atmosférou a vším co k ní patří 8-)
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

No jo ty woe. Ja zapomel na Realm of Arkania - Shadows over Riva (btw FU bug, kvuli kterymu hra nejde dohrat - aspon GameStar verze)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Já to dohrál celkem bez problémů, štvaly mě jen bugy způsobené překladem, kvůli kterým nešlo uhodnout některé hádanky :-( (v dole a nahoře v mágově věži).
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Myslite to, jak tam nesly dat ty pismena s hackama a spol? :). To byla docela sranda no, jsem zkousel alt+xxx az nevim do kolika, vypisoval si ty kombinace, ktere davaly hledane pismeno a nakonec je zkousel vsechny mezi sebou az se mi to podarilo :).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Old timers

Příspěvek od sevencreature »

Black píše:jake jsou vase nejoblibenejsi stare hry ktere se daji hrat uz na 486 a mene?
Mno odpověď na tuhle otázku je u mě stejná jako odpověď na otázku "Jaké jsou vaše nejoblíbenější hry?" 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

AlieN píše:Já to dohrál celkem bez problémů, štvaly mě jen bugy způsobené překladem, kvůli kterým nešlo uhodnout některé hádanky :-( (v dole a nahoře v mágově věži).
Njn ale kvuli tomu se ti nestalo, ze by ti po nekolika mesicnim hrani (tenkrat sem hraval 2-3 hodky dene) nesla kvuli bugu hra dohrat.
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

necrotising_ píše:Myslite to, jak tam nesly dat ty pismena s hackama a spol? :). To byla docela sranda no, jsem zkousel alt+xxx az nevim do kolika, vypisoval si ty kombinace, ktere davaly hledane pismeno a nakonec je zkousel vsechny mezi sebou az se mi to podarilo :).
No to mi pripomina to, kdyz sem ted instaloval NWN a mam tam napsanej serial takovy sotva citelnym pismem. A sou tam 4 znaky, ktery muzou bejt D,O bo 0... Takze sem to taky ruzne kombinoval, ale ani jeden sem netrefil, takze sem se uchilik k nakymu "univerzalnimu" serialu. :evil:
Btw schvalne si nekdo pomoci kombinatoriki zpocitejte kolik je moznosti. Mate 3 druhy znaku na 4 mista a muzou se ruzne kombinovat :).
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

coby182 píše:Btw schvalne si nekdo pomoci kombinatoriky zpocitejte kolik je moznosti. Mate 3 druhy znaku na 4 mista a muzou se ruzne kombinovat :).
12, to není zas tak moc, z toho nula bývá přeškrtlá a D a O od sebe poznáš, takže buď to jsou 4 D nebo 4 O, což jsou jen dě možnosti ;)
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

drake127 píše:
coby182 píše:Btw schvalne si nekdo pomoci kombinatoriky zpocitejte kolik je moznosti. Mate 3 druhy znaku na 4 mista a muzou se ruzne kombinovat :).
12, to není zas tak moc, z toho nula bývá přeškrtlá a D a O od sebe poznáš, takže buď to jsou 4 D nebo 4 O, což jsou jen dě možnosti ;)
Sem to spatne popsal ono to vypada asi takhle:
AAAAA-AxAAA-AAAAA-AxAAA-xAAAA-AAAAA-xAAAA

A tohle od sebe nepoznas, takhle tistenej seriala si urco este nevidel :-P.
Takze si ted skus zpocitat kolik mas moznosti, kdyz kazdy x muze bej D,O bo 0. To uz je trochu vic :).
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

coby182 píše:Sem to spatne popsal ono to vypada asi takhle:
AAAAA-AxAAA-AAAAA-AxAAA-xAAAA-AAAAA-xAAAA
A tohle od sebe nepoznas, takhle tistenej seriala si urco este nevidel :-P.
Takze si ted skus zpocitat kolik mas moznosti, kdyz kazdy x muze bej D,O bo 0. To uz je trochu vic :).
No to jo, potom jich může být 3<sup>4</sup> = 81, ale stále trvám na tom, že i když D a O nepoznáš, když je vidíš samotné, pokud bys je měl vedle sebe, rozdíl vypozoruješ, takže bys určitě nemusel projít všech 81 kombinací.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Hm, hry hraju tak 8 let a když se mluví o "starých dobrých časech", většinou jsem mimo.
Doufám, že i hry, na kterých jsem začínal já, a u nichž jsme strávil spoustu času, tam budou jednou patřit ;-)
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“