Volná diskuse

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Carlos »

Cesare: Domnívám se, že Melegantovi je nepřirozená celá struktura společnosti, ergo společnost obecně v takovém stavu, jak je teď. Je pravda, že imperativ tvořený zákony je sám o sobě nepřirozený (nemyslím tím dobrý nebo špatný, ale nepřirozený).
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Cesare »

Imperativ tvořený zákony nám jistě není vrozený, ale přijde mi jako celkem přirozené vyústění (domnívám se že přirozené, ne-li vrozené) lidské tendence utvářet tlupy...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Melegant
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 13.4.2009 19:06
Bydliště: Ayasofya

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Melegant »

Původně jsem chtěl napsat pořádně dlouhý příspěvek pojednávající o výchově, (ne)svobodě uvnitř systému, organizovaném omezování se a jiných slizských objektivistických humusech (které tady mnozí obhajují), ale nějak na to už nemám náladu. Z diskuze se vytratil jediný hlas, který mi mohl něco dát a který mě zajímal (ten Hamsterův), takže v ní už nemíním pokračovat. Ne, neutíkám z ní (jak by jistě napadlo - dejme tomu! - Valluna), prostě mi jen přijde zbytečné se rozepisovat o něčem, nad čím se nezamyslíte. Tedy abych vám nekřivdil: Zamyslíte, ale zamyslíte se nad tím jen jediným způsobem - pokusíte se vycucat nějaký sociální nebo pseudologický (v žádném případě však racionální, kdybyste do svých úvah přidali racionalitu, museli byste si připustit, že se snad - u demokracie! - mýlíte) argument, kterým byste mi ukázali, jak moc jsem v pojetí svobody vedle. Vpravdě se někteří z vás chovají jako hmyzí hejno, které chce ochránit svůj úl. To neříkám, abych vás urážel - říkám to, protože jsem tím faktem rozmrzen (a snad i zarmoucen).

Carlosi, odpovím Ti poštou, abych dovysvětlil, co jsem třeba zmateně popsal.
“The only way to confront the Zionist enemy is the continuation and fortification of resistance and Jihad.”
- Ayatollah Ali Khamenei -
skew
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 31.7.2009 19:56

Re: Volná diskuse

Příspěvek od skew »

Škoda. Nečekal jsem že tě přesvědčím, nečekal jsem ani že přesvědčíš ty mne, ale doufal jsem že budeš perzistentnější (na druhou stranu odpovídat třem čtyřem lidem je únavné uznávám).
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Volná diskuse

Příspěvek od scorpioo »

No po menšej hernej prestávke sa vraciam naspäť na scénu a široké pláne a hlboké dungeony ma opäť čakajú 8-)
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Carlos »

Hmmm, ti spammeři jsou ještě otravnější, než jsem myslel :evil:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Minsc »

Já tu žádnýho spamera nevidím! :twisted:
Zduřte lidi! Doufám, že tu je také někdo, kdo se tento školní rok vyhl státním maturitám! Kopicovou a Lišku bych poslal na střední školy, ať se zeptaj učitelů, kolik toho ví o státních maturitách. Podle jejich slov je totiž vše dávno připraveno a učitelé byli o všem informováni...
Jinak je mi líto lidí, který to schytaj, no nic, upřímnou soustrast! :twisted:
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Carlos »

Byl tu spammer. Státním maturitám taky nefandím v tomto stavu, ale možná do budoucna (v horizontu tak pěti let, až se na to všichni připraví, tak jak mají) budou přínosem.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Minsc »

Zabte Spielberga, než to udělám já! Slyšeli jste o tom, že se nejspíš bude natáčet 5. díl Indiana Jonese? Na 4. díl jsem se těšil a až na nějaké scény( Indy v ledničce apod.) mi nevadil, ba naopak. Příběh byl zakončen a vše dobře dopadlo. Ale proč pátý díl? To chce Indyho sprznit za každou cenu? Chce snad udělat z Indyho syna nového Indyho? To snad ne! Zastřel te ho někdo, dokud je ještě čas! Vždyť už má peněz dost! proč musí prznit starou klasiku? Indy byl můj vzor(jeden čas jsem se na baldursgate.cz jmenoval IndianaJones...), a proto nechci, aby ho zničil nějaký senilák, který se na starý kolena nudí a ničí svoje dílo!!! :evil:
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Minsc: Ono jde spíš o to, že studio chce prznit klasiku, no a když už má být zprzněna tak alespoň co nejméně (doporučuju díl South Parku, který se tím zabývá - epizoda tuším Chineese Problem). Je to prostě byznys a i nová mladá generace potřebuje svého archeologa/hrdinu ;-) Čtvrtý díl mě osobně urazil těmi mimozemšťany a nakonec ani Cate Blanchett nebyla tak dobrá, jak jsem doufal, ale zas až tak strašné jako třeba Epizoda II a hlavně III od Star Wars to nebylo. (Ano, získal jsem sérii hvězdných válek a i příslušné videohry, tak zatnu zuby a animaci a grafiku KOTORu I nějak překousnu :mrgreen: )
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Minsc »

Doteď se mi dělalo jen špatně, ale teď už asi začnu zvracet! Právě jsem zjistil, že 4.díl Indiho má být začátek nové trilogie... To je opravdu nablití! Já nechci, aby Harrisona Forda nahradil ten mladej úchyl! Ať si vymyslí něco úplně jinýho a netahaj do toho Indianu! Zvracel bych při pomyšlení na to, že uvidím toho mladýho ****, jak je oblečen v Indiho šatech a za úvodní znělky Indiana Jonese jde hledat archeologické skvosty, to je prostě na mě moc! Jak můžou starýho Indiho nahradit slimákem s pomádovanýmy vlasy a malinkým knírkem na xichtě! :sick: Asi brzy naplním svůj Indiano-Jonesovský klobouk, který jsem dostal jako malý...
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Minsc: Zachovej si duševní zdraví, přemýšlej o tom jako já o Falloutu - Fallout 1, Fallout 2, potom příjemná bojovka Fallout: Tactics a pak... Pak už nebylo nic :mrgreen:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Minsc »

Ale jo, pujdu domu, udělám si horkej čaj, trochu si popláču, ale pak už to bude dobré... serie Indiana Jonese skončila, ať si Spilberg těch trilogií natočí třeba 10!
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Carlos »

Adieu: Nechtěl jsem provokovat odpovědné osoby tak se přesouvám raději sem. Je pravda, že je většinou papouškování názorů velice směšné a dost viditelné. Ovšem zajímavé bylo sledovat vývoj objektivity ČT, který se hýbal od skoro objektivní/nebere si servítky až po současné TV Nova s míň zvířátky a více politikou. Kauza s indymedia byla tuším rozebírána na csaf.cz, zajímavé (ne nepodobné piratebay, řekl bych - co do porušení práv a zákonů - nejsem samozřejmě znalec, ale nemyslím si, že by se něčeho dopustil ani jeden server).

Mimochodem směšné bylo zpravodajství o náccích v Janově - ČT 500-700 neo+příznivci, 2 vrtulníky, Prima 700-800 neo+příznivci, 2 vrtulníky, TV Nova (shodou náhod i Blesk) 1100 neo + 200 příznivců, 1500 robocopů, 4 vrtulníky :lol:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Re: Volná diskuse

Příspěvek od Velehal »

Já ani po takové době nezapomněl své heslo...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“